Filmozercy.com | Forum
MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray (/watek-moviepsycho-kolekcja-blu-ray)



RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - innocentbuzztander - 26-09-2016

(17-09-2016, 13:01)accept2 napisał(a):  Około 1800 filmów na tę chwilę.
Wow, jestem pod wrażeniem. Kiedy Ty to obejrzysz?
Event Horizon pozazdrościć.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 01-10-2016

Mam całe życie na to, chyba, że nie zdążę Smile

Kilka tytułów dołączyło

[Obrazek: f7f6184b2850.jpg]


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Grześ58 - 01-10-2016

Wybacz, jeśli się powtórzę i ktoś już o to pytał albo o tym wspominałeś, ale nie przypominam sobie, abyś o tym pisał - na jakiej zasadzie kupujesz filmy? Wchodzisz do sklepu, widzisz że na półce jest coś, czego nie masz i kupujesz, jeśli dobra cena? Nawet jeśli filmu nie znasz, ale wiesz, że nie masz go jeszcze w kolekcji?
Nie pytam o cel, bo pamiętam, że chcesz stworzyć coś na wzór wypożyczalni, aby każdy mógł wybrać co lubi, gdy Cię odwiedzi Wink


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 01-10-2016

Niektóre filmy widziałem już wcześniej (jeszcze za czasów liceum), ale w słabszej jakości, niekiedy były to pirackie kopie teraz odkupuję winy I kupuję oryginalne filmy w najlepszej dostępnej jakości (na UHD przyjdzie czas). Jeśli coś jest powszechnie uznane za chłam, ale ja mam do tego sentyment to też się znajdzie w mojej kolekcji np. "Street fighter", który był jednym z pierwszych filmów jakie zobaczyłem w kinie jeszcze w podstawówce.
Są filmy, których nie widziałem, a które po przeczytaniu recenzji zachęcają mnie do obejrzenia, tak jak powyższy "King of California".
Poza tym ineresują mnie dzieła konkretnych reżyserów, które chciałbym mieć wszystkie np. S Spielberg, C Nolan, P Jackson I jeszcze kilkunastu innych.
Chciałbym skompletować najlepsze akcyjniaki z lat '80, '90 , czyli ery vhs. Uzupełniam również kolekcję horrorów wydawanych przez " scream factory". Filmy na podstawie książek S Kinga. Kino s-f oraz fantasy, zwłaszcza to z lat '80 I '90, gdzie nietknię były si dżi aj, tylko piękne praktyczne efekty z ogromną scenografią, rewelacyjną charakteryzacją, mechatronicznymi monstrami I mnóstwem czystej magii kinowej.
Na końcu wspomnę o animacjach disneya I dream worksa oraz kilku pozostałych wytwórni, które są wykonane na wysokim poziomie I z należytym rozmachem.
To czego bym nie kupił I nawet nie zamierzam oglądać to produkcje telewizyjne (z małymi wyjątkami np. "To")lub bezpośrednio przeznaczone na rynek dvd lub bd obecnie np. Kolejne części "Króla skorpiona" czy "Żołnierzy kosmosu". Nawet nie jestem ciekaw tych produkcji.
Polskich komedii też u siebie nie ugoszczę, ale już parę kryminałów z naszych rodzimych produkcji już tak np. "Dług". W tym gatunku jesteśmy dobrzy"


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Wolfman - 01-10-2016

Masz listę horrorów na blu na podstawie Kinga? Ciekawe czy będzie Mroczna wieża Smile


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 01-10-2016

Mroczna wieża jest w produkcji, więc jescze jej nie ma. To oczywiste.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 02-10-2016

Dzisiejsze łowy na targu staroci nie były zbytnio udane,
ale nie chciałem wracać z pustymi rękami

Poraz pierwszy spotykam się z takim nośnikiem
Kupione dla ozdoby

[Obrazek: 5e03d321cdb1.jpg]

I taki gadzecik w postaci figurki

[Obrazek: 70b4da1c8784.jpg]


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Użytkownik usunięty64562 - 02-10-2016

Post usunięty


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 07-10-2016

Kolejna dawka filmów

[Obrazek: 32cf70843c1d.jpg]


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 09-10-2016

Update

[Obrazek: e48b0d2f0903.jpg]

Gadżet od siory

[Obrazek: ba351f237f95.jpg]

[Obrazek: 64b661610c7d.jpg]