Filmozercy.com | Forum
MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray (/watek-moviepsycho-kolekcja-blu-ray)



RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 07-10-2017

Za wszystko to co widać na fotkach z pojedynczymi wydaniami plus statuetka zapłaciłem ok.1700 zł.

Za zwierzogród zapłaciłem 1099 I 899 koron. Nie otwierałem na razie, ale w środku jest jest steelbook oraz artbook I parę innych gadzetów. Dokładnie możesz zobaczyć na filmarena.cz


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 13-10-2017

Kilka pominiętych tytułów w poprzednich aktualizacjach i kilka nowości w kolekcji:

[Obrazek: 1ddafa3c279a.jpg]

[Obrazek: 2c41000ec921.jpg]

[Obrazek: a6d8cfc12c68.jpg]

[Obrazek: 01fce209a905.jpg]

[Obrazek: 115f8070737f.jpg]

[Obrazek: 315677a2f807.jpg]

[Obrazek: d5c930c834f5.jpg]

Kolejny tytuł z kolekcji "Scream Factory"

[Obrazek: a1a3e5809080.jpg]

[Obrazek: 5c92bb12eb46.jpg]

a na koniec ekstremalnie rzadki i praktycznie niedstępny "Hounddog", który w USA został zakazany przez swoją kontrowersyjność. Bardzo chciałem go kiedyś zobaczyć a teraz nadarzyła się okazja.
[Obrazek: 05188a21faf5.jpg]


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Gieferg - 13-10-2017

Ninja III!
A myślałem, że nikt poza mną tego nie kupi.

Szkoda, że dźwięk jest w tym wydaniu lekko rozjechany z obrazem, co jeszcze wzmaga "efekt tandety" bijący od tego filmu Sad


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Mefisto - 14-10-2017

Hmm... zważywszy na to, gdzie głównie robisz zakupy, to nie lepiej było kupić dwupak Szanghaja?


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 14-10-2017

(13-10-2017, 20:23)Gieferg napisał(a):  Ninja III!
A myślałem, że nikt poza mną tego nie kupi.

Szkoda, że dźwięk jest w tym wydaniu lekko rozjechany z obrazem, co jeszcze wzmaga "efekt tandety" bijący od tego filmu Sad

Tak jak wspomniałem wcześniej kolekcjonuję wydania "Scream Factory", a ten tytuł wpisuje się w klimaty ery VHS. Co do wspomnianej 'tandety' to taki urok właśnie mają tego typu filmy. O rozjechanym dźwięku z obrazem nie wiedziałem, chociaz widziałem wcześniej clipy na youtube od SF, to nie zwróciłem na to uwagi. W kazdym razie jestem zadowolony z zakupu, tym bardziej, ze kosztował mnie ten film raptem 35 zł z przesyłką.


(14-10-2017, 03:35)Mefisto napisał(a):  Hmm... zważywszy na to, gdzie głównie robisz zakupy, to nie lepiej było kupić dwupak Szanghaja?

Kupiłem ten film w promocji Amazonu, juz nie pamiętam jakiej dokładnie, więc nie kosztował duzo. Liczyłem natomiast, ze okładka będzie dwustronna, ale niestety tak nie jest. Nie lubię dwupaków dlatego nie kupuję, bo o ładnym wydaniu serii w tym przypadku nie było mowy.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 15-10-2017

Taki Cronenberg jeszcze do mnie przyszedł:

[Obrazek: 1675caa41924.jpg]


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 16-10-2017

Nowe nabytki:

[Obrazek: 362be5e3babe.jpg]

"Szkołę rocka" dostałem za darmo od sprzedawcy na pchlim targu.

[Obrazek: c4a1fb4ec9e2.jpg][/url

Wciągnąłem się również w kolekcjonowanie funko. A oto ostatnia figurka, która do mnie przyszła:

[url=https://naforum.zapodaj.net/a15e12bc6cb7.jpg.html][Obrazek: a15e12bc6cb7.jpg]


[Obrazek: 0646fff761eb.jpg]


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Gieferg - 16-10-2017

Eee, szczerze? Sorry, but this sucks.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 16-10-2017

To kwestia gustu. Nie zamierzam kupować wszystkich jak leci oraz zbierać całych serii, tylko kilka postaci, które lubię i są fajnie odwzorowane w tej stylistyce oraz są rozpoznawalne. Świat oszalał na punkcie Funko Pop. Niektóre figurki osiągają kosmiczne ceny na aukcjach internetowych, np. chciałem kupić Sloth'a (Goonies), ale niestety cena na ebay'u to jakiś obłęd, 250 funciaków, a poza tym nigdzie nie dostępna. Uwazam, ze 50 zł to już spory wydatek jak za taką figurkę, ale da się jeszcze przełknąć, wszak jest to przedmiot kolekcjonerski, jednak ludzie są w stanie wydać krocie na niektóre z nich. Sam obserwowałem aukcje gdzie kilku dziesięciu licytujących kończyło no kwocie bliskiej 1000 złotych. Może i mi się trafi taki okaz Smile


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Gieferg - 17-10-2017

Cytat:. Świat oszalał na punkcie Funko Pop.

This sucks too.
Swoją drogą - pierwszy raz o tym słyszę.