Filmozercy.com | Forum
Justice League (2017) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Justice League (2017) (/watek-justice-league-2017)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Justice League (2017) - Gieferg - 05-11-2017





Batman has one theme Smile


RE: Justice League (2017) - Mateusz - 14-11-2017

Wyciekły już sceny po napisach:





Dalszy ciąg scenki: https://www.youtube.com/watch?v=wDcQUec7n9k





Oglądać póki są. Big Grin W skrócie: Superman ściga się z Flashem. Luthor ucieka z więzienia i spotyka się z Deathstrokiem.


RE: Justice League (2017) - pred895 - 15-11-2017

m z jednej strony w sumie mi się podobało bo po tylu plotkach, zmianach tonu i przeróbkach scenariusza spodziewałem się totalnej sraki, a otrzymałem średniej klasy Cheeseburger, który każdemu raczej powinien zasmakować, a z drugiej czuje cholerny niedosyt i rozczarowanie że dostałem pociętego klocka . To co rzuca się w oczy najbardziej to dokrętki i strasznie pocięty film. Widać że wycięto tony materiału a nowo dodany jest tak oczojebny że głowa boli. Dokrętki zdecydowanie zauważalne są jeśli chodzi o komediowe wstawki z Flashem. Po rysach jego twarzy dokładnie widać że zrobione były na długo od padnięcia ostatniego klapsa na planie kiedy Snyder jeszcze dowodził. Drugą dokrętkową masakrą jest Superman, już w pierwszych minutach filmu z jego twarzą jest coś nie tak czyli widać jak na dłoni CGI gumkę wymazującą jego słynne wąsy. Brakowało mi wstępu do postaci Cyborga ponoć zginał w jakimś wypadku ( po zdjęciach można się domyśleć, że był to jakiś futbolowy uraz ??) i tyle. Nic zero wychodzi na to że ta minutowa marna wstawka z BvS musi nam starczyć...Aquaman i jego świat może i dostanie większe rozwinięcie w solowym filmie, ale za chugo WB nie wmówi mi że tylko tyle tutaj tego nakręcili >> mother box na wieży, jeden czaderski strażnik i lasia thats it...To samo tyczy się Flasha, ale zajebistość jego postaci wynagradza podczas projekcji. Nie mówię że nie podobały mi się te postacie skądże Aquaman, Flash, Cyborg są naprawdę zajebiści, ale brak ich rozwinięcia kłuje w oko i to strasznie. Sam Gacek nadal spoko szkoda tylko że jest tu raczej na marginesie, nawet złoczyńców puszcza wolno, bo tak Sad Coś czuje że Affleck raczej na 100 % odpadnie od DC. Sugeruje to nawet w jednej scenie w której zwierza się Alfredowi że już nie ma siły aby być  Gackiem ;] Generalnie tak 70 % film ujdzie w tłoku, ale jak dojdziemy do trzeciego aktu to już zupełnie inny film... Superman jest tu jakiś inny kompletnie oderwany charakterem, dostawał od pozostałych odsłon z jego udziałem. Noż kutwa zmartwychwstał a zachowuje się jak gdyby nigdy nic się nie stało. Sekwencja wskrzeszenia o dziwo mi przypasiła, ale potem to już żal... Powinien chociaż zmienić barwę stroju btw co stało się z jego czarną peleryną z fotosów twitterowych ?? Sad Sam przeciwnik to żart, finał jest piardem w porównaniu do tego co działo się w MoS i BvS. Nie czuje się ciężaru zagrożenia, a wszystko zamyka się w niecałe 15 min... To musiało inaczej wyglądać na bank było bardziej rozbudowane i cięższe dla tytułowej Ligi. No kurde finał Wonder Woman był bardziej emocjonujący niż to tutaj ;] Tak więc MoS >> BvS >>>WM>>>>JL. 6/10 Mam nadzieję że doczekamy się wersji reżyserskiej od Snydera noż do kroćset fur beczek! Gordon gra w tej wersji jakieś 5 min WTF

P.S. Muzyka Elfmana kompletnie obojętna, słychać ją tylko jak przypomina stare motywy od Gacka i Supcia a tak to jakby jej nie było. Motyw muzyczny Supcia z Mos słychać w jednej sekwencji.


RE: Justice League (2017) - Mateusz - 16-11-2017

Niestety to było oczywiste, że Whedon zrobi z tego popłuczyny po Snyderze. Szkoda. Pojawia się Darkseid, albo chociaż jakiś nawiązanie do jego postaci?


RE: Justice League (2017) - pred895 - 16-11-2017

Pada jedno słowo o nim i tyle.  Kto to, co to?? to już z filmu nie wynika ;(


RE: Justice League (2017) - Mateusz - 16-11-2017

WTF. To Steppenwolf występuje tutaj jako samoczynny złoczyńca? Nie odwołuje się do postaci Darkseida? Batman nie wspomina nic o swojej wizji z BvS? W ogóle są jakieś odniesienia do tego co Flash powiedział do Bruce'a?


RE: Justice League (2017) - pred895 - 16-11-2017

Nic zero kapa kompletna. Działa sam, Batman nie wspomina o swoich snach - koszmarach, migawka z Flashem z BvS nie ma żadnego wyjaśnienia ;(


RE: Justice League (2017) - Gieferg - 16-11-2017

Cytat:WTF. To Steppenwolf występuje tutaj jako samoczynny złoczyńca?

Podobno usunięto nawiązania do Darkseida na wypadek, gdyby się okazało, że film nie wyrobi w BO i nie będą robić sequela (który na razie i tak jest odsunięty na czas nieokreślony i na pewno szybko nie powstanie).

Z innej beczki - widziałem w necie scenę zmartwychwstani eSa i to co po nim następuje, od strony wizualnej mam wrażenie, że to się ociera o kategorię low-budget, przypomniało mi trochę finał X-Men Apocalypse, a obok MoS czy BvS nawet nie stało. No ale przynajmniej dwa razy usłyszałem motyw Williamsa Smile


RE: Justice League (2017) - pred895 - 16-11-2017

(16-11-2017, 09:56)Mateusz napisał(a):  Batman nie wspomina nic o swojej wizji z BvS? W ogóle są jakieś odniesienia do tego co Flash powiedział do Bruce'a?

Po głębszym zastanowieniu się >>
Dopiero po seansie JL można się domyśleć o co chodziło Flashowi z BvS, który mówi Gackowi że Lois jest kluczem i że miał racje co do Niego - Supermana. Chodziło o to że wskrzeszony Supcio miał okazać się rozkojarzonym Rogue Supermanem i to Lois Lane była bronią ostateczną, która by przywróciła Supermana do normalności. Flash cofa się w czasie ostrzec Batmana ( jak to się okazuje znacznie za wcześnie ) aby ten wykorzystał Lois przy wskrzeszaniu Superman, jednak Whedon totalnie olewa ten wątek i możliwości cofania się w czasie przez Flasha są totalnie wycięte - pominięte. Dochodzi do tego też zmieniony początek rekrutacji Ligi znany z pierwszego teasera. W wersji Snydera Wonderowa z Gackiem od samego początku rekrutują Ligę razem a tutaj Batman dopiero po akcji na dachu zaczyna kontaktować się z Wonderową i szuka reszty nadludzi... Żal jak dalej myślę o tym filmie to co raz bardziej wychodzi na wykastrowaną Whedonową srakę Sad


RE: Justice League (2017) - Mateusz - 16-11-2017

Flash cofa się w czasie, żeby powiedzieć Batmanowi, że to Lois jest kluczem, jeśli chodzi o przeistoczenie się Supermana w tyrana. Po jej śmierci Superman przejmuje rządy nad światem, co widzimy w wizji na pustyni. Jest to nawiązanie do komiksu/gry Injustice i mogło zostać świetnie wykorzystane za 2-3 filmy i takie pewnie zamiary miał Snyder, ale raczej do tego nie dojdzie. Big Grin