Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 02-01-2019

No to świetna wiadomość dla innych użytkowników tego felernego wydania Smile


RE: Oppo UDP-203 - KaMario - 02-01-2019

Już przestało być felerne Big Grin
A jednak dało się dostosować odtwarzacz do "felernej" płyty.
Ciekawe tylko co mi odpowie Fox, bo napisałem do nich już jakiś czas temu o wymianę "felernej" płyty 4k.


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 02-01-2019

Pewnie zamiotą pod dywan, jak problem zniknął, to znaczy, że go już nie ma Wink

Dziwi mnie jedna rzecz- jest 2 stycznia, a na polskiej stronie OPPO, ani słowa o tej aktualizacji. Czyżbyśmy rzeczywiście byli ze wszystkim traktowani po macoszemu?


RE: Oppo UDP-203 - KaMario - 02-01-2019

Chyba jednak nie zamiotą pod dywan... właśnie sprawdziłem pocztę i otrzymałem 2 e-maile od Foxa.
Jeden standardowy, który był tu na forum wcześniej cytowany:

Thank you for your email and for bringing this to our attention. I apologise for the inconvenience this has caused you. We are aware that Braveheart 4K UHD has compatibility issues with some players, as such we would like to offer you a replacement disc that will be compatible on all players. We will send out a replacement to you within the next few days.
Once again I apologise and I hope you continue to enjoy 20th Century Fox products.
Kind regards
Europe Customer Care

i kolejny kilka godzin później:

Hello
A Braveheart UHD replacement disc is on its way to you. You should receive this disc shortly.
We would like to thank you for your interest in Twentieth Century Fox.
Kind regards
Europe Customer Care

więc pozostaje mi tylko czekać na list z płytą zastępczą Big Grin


RE: Oppo UDP-203 - Kirek - 02-01-2019

(02-01-2019, 16:48)Pablo0909 napisał(a):  No to świetna wiadomość dla innych użytkowników tego felernego wydania Smile
(02-01-2019, 17:03)KaMario napisał(a):  Już przestało być felerne  Big Grin
Świetna wiadomość dla posiadaczy tego wydania i OPPO.
Z tego co pamiętam problem występował też na odtwarzaczach Sony i jeszcze innych. Oni mogą mieć mniej szczęścia i dla nich to będzie nadal feralne wydanie.


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 05-01-2019

Na polskiej stronie OPPO, nadal brak informacji o dostępnej aktualizacji w wersji Beta. Ciekawi mnie, dlaczego tak jest? Przecież producent nie dzieli dostępności na poszczególne kraje? Czy może się mylę?


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 06-01-2019

Zakładam, że nie masz wyświetlacza z obsługą HDR10+ i/lub felernego Bravehearta od Foxa więc poczekałbym na oficjalną wersję.

A jeśli nie mam racji to pobierz aktualizację z UK - z tego co się orientuję niczym się nie różnią w stosunku do polskiej strony.


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 06-01-2019

Nie chodzi mi o samą aktualizację, źle mnie zrozumiałeś Smile Tej, która jest (wersja beta) i tak nie instalowałem, bo i po co? Chodziło mi tylko o sam fakt, że w GB już jest, a u nas wciąż jej nie ma. Z aktualizacją się nie spieszę, bo nie wnosi ona (z mojego punktu widzenia) nic istotnego. Będzie oficjalna- zainstaluję Smile


RE: Oppo UDP-203 - KaMario - 06-01-2019

Jak dla mnie najnowsza aktualizacja była istotna, bo w końcu mogę odtworzyć ten niby felerny dysk 4K z filmem Braveheart, który jakby przestał nagle być felerny za sprawą tej właśnie nowej aktualizacji.


RE: Oppo UDP-203 - Glaeken - 06-01-2019

Fajno.. ja już odesłałem swojego Bravehearta do Niemiec i dostałem zwrot kasy Sad