Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 27-02-2019

(27-02-2019, 12:42)Smallv86 napisał(a):  produkt przeznaczony na niemiecki rynek ma tylko jezyk niemiecki czy przy uruchamianiu mozna zmienic jezyk na np angielski?
Sorry , ale nie wytrzymałem. Głupszego pytania nie można było zadać? Wymień mi nowe tv, konsole, odtwarzacze, gdzie masz wgrany JEDEN język Big Grin


RE: Oppo UDP-203 - KaMario - 27-02-2019

Każdy odtwarzacz OPPO (innych producentów także) ma możliwość wyboru języka interfejsu do obsługi, a także języka menu płyty, z którym płyta ma startować. Spokojnie więc taki odtwarzacz na niemiecki rynek będzie miał możliwość wyboru języka angielskiego, a czy polskiego to już nie wiem.


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 27-02-2019

(27-02-2019, 12:56)KaMario napisał(a):  Spokojnie więc taki odtwarzacz na niemiecki rynek będzie miał możliwość wyboru języka angielskiego, a czy polskiego to już nie wiem.
Oczywiście, że będzie miał Polski jest jest wgrany w jakimkolwiek odtwarzaczu to wszystkie mają ten sam podstawowy soft i to powyżej napisałem i nie ma tu już nic do dodania.


RE: Oppo UDP-203 - Smallv86 - 27-02-2019

Oj czepiacie się, towar za prawie 5 koła to wolałem mieć pewność
Kiedyś dostalem grę na playstation 2 gdzie jedyny język to był niemiecki wiec widać to cały czas we mnie siedzi :p


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 27-02-2019

(27-02-2019, 21:49)Smallv86 napisał(a):  Kiedyś dostalem grę na playstation 2 gdzie jedyny język to był niemiecki wiec widać to cały czas we mnie siedzi :p
Nie dość, że piszesz o starożytności gdy nie było netu i nikt nie myślał o czymś takim jak update, to jeszcze podajesz przykład jako grę, a gry są wydawane na poszczególne rynki krajowe. W zakupionym sprzęcie to masz nawet instrukcje wielojęzykowe. Co dopiero pisać o sprzęcie takiej klasy Big Grin. Kupuj, bo możesz nie zdążyć jeśli będziesz miał takie dylematy. Koledzy pisali, że już ostatnie sztuki leżą.


RE: Oppo UDP-203 - Vannacutt - 03-03-2019

Oglądam właśnie Star Trek: Motion Picture (1979) na BluRay z kolekcji steelbooków z UK na OPPO 205 z wgranymi napisami i powiem wam że ale to jest masakra \o/ aż chce się żyć \o/ Nareszcie można mieć wszystkie filmy/ seriale w wersjach jakie się chce bez czekania na dystrybutorów polskich. Odpalanie Polskich napisów jest proste jak drut a znalezienie ich w sieci to zadanie nawet dla przedszkolaka.

Polecam zdecydowanie odtwarzacz każdemu kto jeszcze nie podjął decyzji !!!


RE: Oppo UDP-203 - Gieferg - 03-03-2019

A co zrobisz jak zdechnie? Tongue


RE: Oppo UDP-203 - shaman72 - 03-03-2019

Bez Oppo tez możesz tak  mieć Wink Big Grin


RE: Oppo UDP-203 - Gieferg - 03-03-2019

Czyli jak?


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 03-03-2019

Że coś tam ci zdechnie. Nie próbujesz się tu przekonać do zakupu sprzętu? Zaglądasz tu częściej niż ja.