Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - niebo111 - 23-12-2017

Robiłem reset do ustawień fabrycznych. Wgrałem przez usb ostatnią aktualizację (pomimo tego, że poprzez internet wczoraj zrobiłem to samo).Próba wgrania wcześniejszego softu kończy się odmową ze strony odtwarzacza. Pendrive ma 4 gb.Poza tym sprawdzane były inne. Na wszystkich płytach jest tak samo (a sprawdziłem ich 11, UHD i blu ray)-zawsze odmowa. Zastanawia mnie tylko czemu pomimo wszystko pojawia się opcja inne, chociaż jest bezwartościowa. Napisy też przerabiałem, pobierałem i nic z tego (od lat pracuje z tsmuxer,subtitle edid dvdfab (ten dzisiaj dostał wspacie do kopiowania niektórych zabezpieczonych UHD blu ray), więc trochę jestem w temacie.


RE: Oppo UDP-203 - shaman72 - 23-12-2017

Czyli sprzęt pod pachę i do sklepu....


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 23-12-2017

(23-12-2017, 15:07)niebo111 napisał(a):  Robiłem reset do ustawień fabrycznych.
Wrzuć temat na zagranicznym forum , gdzie dużo ludzi ma Oppo i ma różne problemy, tutaj to nawet pięć osób nie ma, więc prawdopodobieństwo pomocy jest znikome. Napisz do sprzedawcy o problemie również. Nie może to być przyczyna update, skoro nikt nie napisał, że blokuje odczyt napisów.


RE: Oppo UDP-203 - Gieferg - 23-12-2017

Cytat: przy próbie włączenia napisów wywala napis DZIAŁANIE ZABLOKOWANE PRZEZ PŁYT

Na każdej płycie tak masz?
Bo zdaje się, że są płyty przy których napisów się nie da włączyć (i objawia się to takim komunikatem) i nic się na to nie poradzi.

EDIT:

ok, doczytałem posta w którym jest mowa, że na wszystkich płytach jest to samo.


RE: Oppo UDP-203 - Mierzwiak - 23-12-2017

Wydawać 4 tys. zł na odtwarzacz tylko po to by mieć funkcję która w każdej chwili może zostać z niego usunięta?

Wolę mojego Panasonica za 1200 Smile


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 23-12-2017

(23-12-2017, 16:56)Mierzwiak napisał(a):  Wydawać 4 tys. zł na odtwarzacz tylko po to by mieć funkcję która w każdej chwili może zostać z niego usunięta?
Żaden problem to nie będzie, jak coś zostało raz zrobione to można to przywrócić.


RE: Oppo UDP-203 - Gieferg - 23-12-2017

(23-12-2017, 16:56)Mierzwiak napisał(a):  Wydawać 4 tys. zł na odtwarzacz tylko po to by mieć funkcję która w każdej chwili może zostać z niego usunięta?

Dokładnie. W życiu bym się na to nie zdecydował. Gdyby się nawet tak zdarzyło, że kiedyś bym przeszedł na UHD i nie będzie możliwości zrobienia sobie kopii zapasowych, będę kupował tylko to co ma wersję PL, reszta na Blu. Kupi się taki odtwarzacz raz i co potem? Zepsuje się po kilku latach i co, mam kupowac następny? A skąd wiem czy do tego czasu w ogóle będą takie z tą funkcją?


RE: Oppo UDP-203 - niebo111 - 23-12-2017

Interesuje mnie problem techniczny a nie behawioralny...Wesołych Świąt Wink


RE: Oppo UDP-203 - Gieferg - 23-12-2017

To nie jest temat o twoim problemie technicznym tylko ogólny o odtwarzaczu, który się zazwyczaj kupuje z określonych powodów. Osobiście preferuję rozwiązania, które będą skuteczne na każdym sprzęcie, czy to u mnie w domu, czy gdziekolwiek indziej. Z nimi nie ma tego typu problemów jak wyżej poruszony. Oczywiście w przypadku UHD chyba nie ma na razie tylu możliwości co z BD.


RE: Oppo UDP-203 - shaman72 - 23-12-2017

Może konkurencja wpadnie na pomysł i zastosuje tą opcję dodawania napisów w swoich odtwarzaczach.Byłoby pewnie taniej.A tak pozostaje Oppo, trudno.