Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - misfit - 06-01-2020

Wcale mnie to nie dziwi skoro często masz problem z najprostszymi czynnościami Wink
Nagraj i udostępnij filmik jak wybierasz w OPPO napisy srt i zmieniasz ich kolor to dojdziemy co robisz źle.


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 06-01-2020

Zaraz się okaże że albo format jest inny albo subtitle workshop robi czcionki z formatowaniem na żółto Big Grin Big Grin haha


RE: Oppo UDP-203 - pred895 - 06-01-2020

Dupe mu zawracacie kolorami, Wolfman wiecznie zalatany nie ma czasu na filmowanie pilota, ale jebnąć posta bez sensu to ma zawsze czas Big Grin


RE: Oppo UDP-203 - engajner - 06-01-2020

Wszystko dziala dzieki.
Region free mod z bluraychip.dk polecacie czy mozna gdzies taniej dorwac? Wychodzi 71 eur z wysylka


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 07-01-2020

Polecamy - mam go jak i kilka osób z forum i chyba znowu tylko Wolfman ma/miał z nim problemy Smile
Do tego błyskawiczna wysyłka DHL - od momentu zamówienia do jego dostarczenia nie minęło u mnie nawet 24h Big Grin


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 07-01-2020

Nie mam z niczym problemów. Mam zainstalowane poprawnie, a to , że nie odpalał kiedyś Patton i coś tam jeszcze, to nie ma znaczenia. Po tylu updejtach  pewnie wszystko się zmieniło. Zawsze można sobie kupić free region o 1000 PLN był droższy, a sam kabel to jakieś 300 PLN. Każdy swój rozum ma cytując kolegę.
No i co z tą czcionką, którą się ustawia w menu głównym z guzika setup/napisy? Zmieniłem na czerwony i nic to nie daje.


RE: Oppo UDP-203 - Bipo - 07-01-2020

Pytanie czy zauważył ktoś może u siebie, że po ostaniej aktualizacji oppo 203 przy odtwarzaniu nie których płyt uhd zwiększa się głosność odczytu płyty.
Zrobiłem ostatnią aktualizacje i tak jak wcześniej na każdej płycie w trakcie odczytu czy to uhd czy to ze zwykłej płyty blu ray była kompletna cisza tak teraz na niektórych płytach odtwarzacz jakby odtwarzał na najwyżych obrotach...


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 07-01-2020

Ostatnia aktualizacja była rok temu, ale tak, ja też to zauważyłem. Od jakiegoś czasu, przy wczytywaniu niektórych płyt, wydaje mi się, że właśnie Oppo pracuje na max obrotach. Nie wiem czym to jest spowodowane, czy aktualizacją, czy czym innym, bo nie jest tak przy każdej płycie.


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 07-01-2020

(07-01-2020, 14:55)Wolfman napisał(a):  Nie mam z niczym problemów. Mam zainstalowane poprawnie, a to , że nie odpalał kiedyś Patton i coś tam jeszcze, to nie ma znaczenia. Po tylu updejtach pewnie wszystko się zmieniło.

Wcześniej pisałeś, że kabelek nie działa u Ciebie na ok. 10 filmach. Coś się w tej kwestii zmieniło i w końcu nauczyłeś się jak się dokonuje zmianę regionu za jego pomocą ? Smile

(07-01-2020, 14:55)Wolfman napisał(a):  No i co z tą czcionką, którą się ustawia w menu głównym z guzika setup/napisy? Zmieniłem na czerwony i nic to nie daje.

Pisałem już o tym - bo koloru czcionki nie ustawia się w menu głównym lecz przyciskiem option na pilocie i opcja Ust. napisów.
Ale wybaczam ten błąd bo tutaj tłumacze się nie popisali i opcję "Closed Caption" przetłumaczyli jako "Napisy", a ta opcja odnosi się do niewielkiej liczby napisów dla niesłyszących (w formie tekstowej a nie obrazowej) znajdujących się na niektórych płytach.
Dziwne tylko, że po dwóch latach do tego nie doszedłeś i dopiero teraz o tym piszesz, że masz z tym problem Big Grin


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 07-01-2020

Ulżyło mi. Będę spał spokojnie.
To co wcześniej pisałem to było dawno temu, w erze przed nie działającym Braveheart. Który to po aktualizacjach działa, podobnie jak Patton z Uk, który włączyłem dzisiaj.