Filmozercy.com | Forum
Vendo kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (http://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (http://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (http://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Vendo kolekcja (/watek-vendo-kolekcja)

Strony: 1 2 3

Vendo kolekcja - Vendo - 08-04-2017

Siema, na wstępie zaznaczę że już kiedyś byłem użytkownikiem tego forum pod inną nazwą. Zmieniłem miejsce zamieszkania (co było powodem sporych wydatków, przez co nie było hajsu na filmyTongue) i ogólnie troszeczkę się u mnie pozmieniało, dlatego postanowiłem założyć nowe konto. Na pierwszy ogień idą ostatnie zakupy plus to co wczoraj do mnie zawitało po powrocie do domu Smile W najbliższych dniach postaram się wrzucić jak to mniej wiecej wszystko wygląda bo szafę w której obecnie się większość znajduję robiłem akurat na zamowienie. Uff..to tyle Wink
[Obrazek: gXN6bh.jpg]
[Obrazek: DB3xte.jpg]
[Obrazek: VACDDG.jpg]

wczorajsze paczuszkiSmile (tu już większa rożnorodność)
[Obrazek: U6M0nM.jpg]
[Obrazek: U16kH2.jpg]

RE: Vendo kolekcja - Vendo - 09-04-2017

całościowo wygląda to mniej więcej tak (niestety już wiele filmów leży pochowanych w szafkach bo miejsce szybko się skończyło, a wręcz od początku było go za mało):
[Obrazek: EBq9bB.jpg]
[Obrazek: n53TSv.jpg]

dodatkowo dorzucam skromną kolekcję cd (ogarniam drugą identyczną szafkę bo w pierwszej już nie ma miejsca) i komiksów(folie są z powrotem naciągnięte gdyż komiksy stoją w niezamkniętym regale, a nie mogę się zebrać żeby zakupić koszulki)
[Obrazek: SeFPNo.jpg]
[Obrazek: YW0czC.jpg]

RE: Vendo kolekcja - paniron - 09-04-2017

Nie za bardzo widac co tam masz, poza ostatnia fotka.

RE: Vendo kolekcja - pred895 - 09-04-2017

Te siatko podobne folie niszczą system Big Grin

Robiłem raczej zdjęcia czysto podglądowe, jeżeli komuś faktycznie będzie zależało mogę zrobić dokładniejsze. Smile

torebki strunowe <3

Ohydnie szpecą ekspozycje... pomyśl o zrobieniu własnych pudełek zabezpieczających lub kup gotowe, bo w obecnej formie to strasznie wygląda Tongue << aż tak ci się kurzy w mieszkaniu ??

Nie chodzi o to, że się tak kurzy wręcz przeciwnie po tym co widać na zdjęciach mam po prostu pierdolca na punkcie sterylności. Bardzo nie psuje wizerunku całości gdyż i tak wszystko jest w zamknięciu trzymane, chodzi raczej o wysuwanie/wsuwanie steel'i czy też jakiś kartonowych pudełek...tak czy siak mnie to nie zraża choć nie powiem ze nie chciałbym mieć czegoś porządniejszego i bardziej estetycznego.

Znam to z autopsji i lepiej coś pokombinować niż pójść na taką łatwiznę Smile

RE: Vendo kolekcja - meaner - 09-04-2017

Kolekcja ładna o konkretnych rozmiarach.
Te steele w foliach to jeszcze mógłbym zrozumieć. Sam tak miałem swego czasu. Ale, że również trzymasz papierowe boxy w foliach? Huh

Zgadza się, nie chce aby karton się poprzecierał(rogi), a inną rzeczą którą swego czasu zaobserwowałem jest to że tektura często (nie wiem czy to dobrze ujmę) traci kolory lub je zmienia. Dobrym przykładem jest box dvd Memento który najzwyczajniej w świecie mi zżółkł...