Filmozercy.com | Forum
Thor - Seria - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Thor - Seria (/watek-thor-seria--1163)

Strony: 1 2


Thor - Seria - Mateusz - 10-04-2017

[Obrazek: thor-ragnarok-miniaturka-e06ab.jpg]

Marvel zaprezentował pierwszy teaser filmu Thor: Ragnarok, więc to dobra okazja, żeby założyć temat o całej serii. Premiera trójki w listopadzie 2017 roku. W obsadzie znajdą się Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba, Cate Blanchett, Anthony Hopkins, Mark Ruffalo oraz Jeff Goldblum.

Co do dwóch pierwszych części, to jedynkę bardzo lubię i zaliczam do ulubionych filmów Marvela. Dwójka była trochę słabsza, ale nadal dało się to obejrzeć bez zgrzytania zębami. Relacja Lokiego i Thora dobrze się rozwijała i liczę, że będzie stanowiła główną oś fabularną trójki, która jak widać będzie bardziej w klimacie Strażników niż poprzednich części Thora.






RE: Thor - Seria - Filip - 10-04-2017

Zwiastun miazga, leci u mnie właściwie zapętlony. Swoją drogą czemu to już trzecia część Thora i dopiero teraz postanowili skorzystać z Immigrant Song Zeppelinów?

A co do poprzednich dwóch części, to uważam, że są dużo lepsze, niż by na to wskazywała ich reputacja. Żaden nie jest w marvelowskiej czołówce, żaden nie jest nawet dobrą adaptacją komiksów o Thorze, ale oba się bronią jako przyzwoite kino rozrywkowe.


RE: Thor - Seria - Gieferg - 10-04-2017

CGI takie se, ogólnie zbyt plastikowo, kolorystycznie mdło i nijako, a klasyka rocka jako tło w zwiastunach zaczyna mi już działać na nerwy (nawet jesli normalnie uwielbiam). No i zrypali sprawę dokumentnie dając w końcu Thorowi hełm, a jednocześnie ścinając mu włosy z którymi ten hełm wyglądałby o niebo lepiej niż bez nich.

A poza tym może być. Z pewnością prędzej pójdę na to, niż na JL.

Pierwszy Thor był dobry, drugi taki se, jeden z najsłabszych filmów MCU obok Ant-Mana i drugiego Iron Mana.


RE: Thor - Seria - Mateusz - 10-04-2017

CGI do premiery jeszcze zdążą poprawić. Liczyłem, że Blanchett wypadnie lepiej, na razie mocno średnio się zaprezentowała. No i ja się pytam jak to tak Thor bez młota? Niech mu dadzą, chociaż ten z ultimate. Big Grin


RE: Thor - Seria - Filip - 10-04-2017

(10-04-2017, 16:13)Mateusz napisał(a):  Liczyłem, że Blanchett wypadnie lepiej, na razie mocno średnio się zaprezentowała.

Blanchett idzie w mocny kicz i to mi się podoba.


RE: Thor - Seria - Verrax - 10-04-2017

(10-04-2017, 15:46)Filip napisał(a):  Swoją drogą czemu to już trzecia część Thora i dopiero teraz postanowili skorzystać z Immigrant Song Zeppelinów?

Chyba głównie dlatego, że dopiero teraz postawili na klimat a'la GoTG - rockowy kawałek, mimo fajnie wkomponowującego się tematycznie tekstu, raczej nijak nie pasował do bardziej "poważnego" tonu jaki nakreślany był w jedynce/dwójce.

A co do samego zwiastunu - jest bardzo dobrze, i siedzący we mnie Marvelowy fan uśmiecha się od ucha do ucha. Tongue W kinie i tak miałem się pojawić, bo Taika Waititi wysmażył ostatnio dwie genialne komedie pod rząd (What We Do in the Shadows i Hunt for the Wilderpeople), i jestem mega ciekawy jak poradzi sobie z jego pierwszym blockbusterem. Na ten moment (oprócz zwiastunu wliczając też dwa mini-shorty i scenę po napisach z Doctora Strange'a) zapowiada się świetnie, więc z chęcią zobaczę jak wyjdzie to w praniu.


RE: Thor - Seria - Mateusz - 10-04-2017

Plakat

[Obrazek: thor-ragnarok-poster1.jpg]


RE: Thor - Seria - Gieferg - 10-04-2017

Cytat:do bardziej "poważnego" tonu jaki nakreślany był w jedynce/dwójce.

Poważny ton w dwójce był głównie w zwiastunach, w samym filmie tylko od czasu do czasu. Zawsze mnie rozwala ta scena:

[Obrazek: laIkmRo.gif]


RE: Thor - Seria - czuubakka - 12-04-2017

Thora, to znam tak se. Ale gdy zobaczyłem ten filmik powyżej Smile , to obejrzę całą serię.
Scena z Hulkiem w trailerze, jest genialna.


RE: Thor - Seria - Wolfman - 12-04-2017

Będzie chyba dobra komedia. W poprzednich odsłonach wydawali się być tacy zaawansowani technologicznie, tutaj chcą wyglądać jak hm wikingowie? Scena z Hulkiem , oraz z Lokim jak próbował rzucić nożykami, mogli mu ten plastikowy diadem z rogami przypiąć różową kokardką , bo wyglądało jakby miał mu spaść.