Filmozercy.com | Forum
Meaner - Kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Meaner - Kolekcja (/watek-meaner-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Meaner - Kolekcja - Gieferg - 21-04-2016

Cytat:Steele Batmanów do podmianki płyt z PL.

Batmany Burtona na blu mają dupiate tłumaczenie w napisach (a lektor oczywiście zdeformowany), nie wiedzieć czemu nie dali tam napisów z wersji 2DVD tylko te same co w starych wydaniach jednopłytowych. Z tego powodu uzupełniałem je nie tylko o dodatkowych lektorów ale i dodatkowe napisy (po trzy tłumaczenia do każdego -> ze starego DVD/BD, z 2DVD i przepisany lektor z VHS, w przypadku Returnsa to najlepsze tłumaczenie Beksińskiego).

Cytat:Na początek Boxik Stevena dorwany na all... po fajnej cenie.

I po co tajemnicę z tego robić? Przecież ci już nikt nie zabierze.

Cytat:Terminator Genisys - zakup czysto w ciemno. Aż wstyd się przyznać ale jeszcze nie widziałem tej części.

I tego się należało trzymać Big Grin Nie zapomnij podzielić się wrażeniami z seansu.


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 21-04-2016

Mówisz, że dupiate? Jakoś nie zwróciłem uwagi, chociaż dawno temu już oglądałem te części to może już nie pamiętam. Aczkolwiek mam jeszcze te filmy na dvd (box 4 płytowy z Burtonem i Sumacherem) to zobaczę.
Co do Stevena to dałem za niego 80zł z wysyłką. Oczywiście po negocjacjach. Smile
Może nie będzie tak źle z Genisysem, zobaczymy. Big Grin


RE: Meaner - Kolekcja - Wolfman - 21-04-2016

Kupiłeś może Black mass?
http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Mass-FA-Blu-Ray-Steelbook-only-200-New-/262390484363?_trksid=p2047675.l2557&autorefresh=true&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&nma=true&si=dBW9rK1MArd6t%252FP5w41yqO%252FAhTs%253D&orig_cvip=true&rt=nc
Ten gość ma jcard, a ja go nie mam jak i w trzech innych filmach od nich. No w ..uja lecą. Mam małego fioła, zostało mi to z wydań growych.


RE: Meaner - Kolekcja - Gieferg - 21-04-2016

Cytat:Mówisz, że dupiate? Jakoś nie zwróciłem uwagi

Rzuciło mi się podczas któregoś seansu Returnsa, że dialogi jakieś nie takie (byłem przyzwyczajony do napisów z 2DVD), potem jeszcze ktoś mi gdzieś o tym przypomniał no i trzeba było coś z tym fantem zrobić.

Cytat:Co do Stevena to dałem za niego 80zł z wysyłką.

Wow!
[Obrazek: giphy.gif]


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 21-04-2016

No trafiło się. Smile

(21-04-2016, 19:34)wolfman napisał(a):  Kupiłeś może Black mass?
http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Mass-FA-Blu-Ray-Steelbook-only-200-New-/262390484363?_trksid=p2047675.l2557&autorefresh=true&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&nma=true&si=dBW9rK1MArd6t%252FP5w41yqO%252FAhTs%253D&orig_cvip=true&rt=nc
Ten gość ma jcard, a ja go nie mam jak i w trzech innych filmach od nich. No w ..uja lecą. Mam małego fioła, zostało mi to z wydań growych.
A to ty się lubujesz w jcardach. Big Grin Każdy ma jakiegoś fioła na jakimś punkcie.
Niestety nie, nie zamówiłem go. Jeśli nie miałeś jcarda a powinien być to zapytaj się oto nich poprzez e-maila czy na facebooku. Może po prostu Ci je doślą, ewentualnie dostaniesz je przy następnym zamówieniu. Nie mam pojęcia jak to jest w takim przypadku.
Wiadomo, że jak coś powinno być to powinno a nie tutaj damy a tam nie. Walcz o swoje. Smile Chociaż wiem z doświadczenia, że Filmarena to trudny negocjator.


RE: Meaner - Kolekcja - Wolfman - 21-04-2016

Ten najnowszy film to mam w folii wciąż, nie było kiedy go oglądać, mają niby 200 sztuk to wziąłem. J-card to cały opis filmu na małej karteczce. To jakbym kolekcjonerki gier kupował bez wizualizacji całej zawartości z tyłu. Musi być! Zresztą zamierzam przestać podmieniać płyty (użyję czasami kompa do oglądania) , no chyba, że coś kupię tanio i płyta wygląda tak samo , a nawet ładniej np Park jurajski, dokładnie takie same i w dodatku bez oznaczeń wiekowych. Kupiłem zewnętrzną karte muzyczną do laptopa i przymierzam się do napędu blu, ale tu chyba wymienię ten co mam w środku Smile. Przydałby się taki stacjonarny odtwarzacz z takimi możliwościami jak czytanie dodatkowych napisów z pena


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 21-04-2016

Oj przydałby się. Odtwarzacz by się sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Big Grin


RE: Meaner - Kolekcja - Wolfman - 21-04-2016

(21-04-2016, 20:20)meaner napisał(a):  Oj przydałby się. Odtwarzacz by się sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Big Grin

Żebyś wiedział, ale dystrybucja w Polsce to by padła


RE: Meaner - Kolekcja - sin - 22-04-2016

(21-04-2016, 18:49)kryst007 napisał(a):  Pakiet Spielberga to jeden z pierwszych BD, na które w przyszłości chcę się załapać po kupnie nowego odtwarzacza. "Pojedynek na szosie" czy "Sugarland Express" na DVD są nawet nie do zdobycia Tongue Gratuluję zakupu, bo to z pewnością wygląda na fajne wydanie.

Pojedynek na szosie jest bez problemu do kupienia np na allegro.


RE: Meaner - Kolekcja - kryst007 - 22-04-2016

Od czasu do czasu jest dostępny, ale ogólnie zazwyczaj trochę za drogo kosztuje Wink