Filmozercy.com | Forum
Meaner - Kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Meaner - Kolekcja (/watek-meaner-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Meaner - Kolekcja - shaman72 - 25-11-2018

Fajnie wygląda ten Ostatni Jedi od Blufans. Gratki Wink


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 22-12-2018

No to zamykamy obecny rok ostatnimi zakupami.

Daredevil: Sezon 2
[Obrazek: Daredevil_The_Complete_Second_Season_MM_...255D_1.JPG] [Obrazek: Daredevil_The_Complete_Second_Season_MM_...255D_7.JPG]
2 sezony:
[Obrazek: Daredevil_The_Complete_Second_Season_MM_...55D_10.JPG]

Strażnicy Galaktyki 2 w wersji lenti
[Obrazek: Guardians_of_the_Galaxy_Vol.2_Zavvi_Excl...255D_1.JPG] [Obrazek: Guardians_of_the_Galaxy_Vol.2_Zavvi_Excl...55D_11.JPG]

Wielki mysi detektyw

[Obrazek: Basil_The_Great_Mouse_Detective_%252326_...255D_1.JPG] [Obrazek: Basil_The_Great_Mouse_Detective_%252326_...255D_9.JPG]

Agenci Tarczy: Sezon 3
[Obrazek: Marvel_Agents_of_S.H.I.E.L.D_Third_Seaso...255D_1.JPG] [Obrazek: Marvel_Agents_of_S.H.I.E.L.D_Third_Seaso...255D_5.JPG]
3 sezony:
[Obrazek: Marvel_Agents_of_S.H.I.E.L.D_Third_Seaso...55D_12.JPG]

Venom w fajnym boxie z USA
[Obrazek: Venom_Amazon_Exclusive_%255BBlu-ray_Digi...255D_1.JPG] [Obrazek: Venom_Amazon_Exclusive_%255BBlu-ray_Digi...255D_7.JPG]

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach - polowałem na to wydanie i upolowałem. Best Buy Exclusive VIVE Metal Case.
[Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_On_Stranger_Tid...255D_1.JPG] [Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_On_Stranger_Tid...55D_10.JPG]
Cała kolekcja. Brakuje mi jeszcze pierwszej części z Best Buy ale tutaj też czekam na okazję bo jak na razie ceny są zaporowe.  
[Obrazek: POTC_20.JPG]


RE: Meaner - Kolekcja - Wolfman - 22-12-2018

(22-12-2018, 17:57)meaner napisał(a):  Cała kolekcja. Brakuje mi jeszcze pierwszej części z Best Buy
Wątpię byś miał całą, nie masz brytyjskiego, holenderskiego czwartej części. Pokopać to by się znalazło więcej. Przy okazji kupiłeś to z j-card czy używkę?


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 22-12-2018

Cytat:Wątpię byś miał całą
Cała pod względem moich wymagań. Nie biorę pd uwagę innych gównianych wydań.

Cytat:nie masz brytyjskiego, holenderskiego czwartej części.
Brytyjskiego? Z nadrukowanym tyłem, niebieskim paskiem double play oraz z oznaczeniami wiekowymi na froncie? A tfuuuu mi z tym.
Nic dziwnego, że teraz można go kupić za paczkę chipsów.
Taka sama sytuacja jest z holenderskim. Nadrukowany tył + Blu-ray+DVD oraz oznaczenia wiekowe na froncie.  Angry

Cytat:Pokopać to by się znalazło więcej.
Nie. Mamy jedynie:
Okropny brytyjski oraz holenderski steelbook.
Elegancki amerykański oraz kanadyjski metal box/ironpack

Cytat:Przy okazji kupiłeś to z j-card czy używkę?
Piękna nówka sztuka z j-cardem. Ale co mi po nim jak został wywalony do kosza...


RE: Meaner - Kolekcja - Wolfman - 22-12-2018

Też bym sobie go kupił , czwartą część mam na myśli. W sumie to mam trochę nadzieję ,że wydadzą to w 4k , a porządnie. Bo jak mają wydać stare SW i Pirates jak Solo4k, to pozostanę przy bd


RE: Meaner - Kolekcja - MasterThief - 22-12-2018

@wolfman

Co konkretnie Ci się nie podoba w wydaniu UHD Solo? Tongue


Meaner - Kolekcja - vandel - 22-12-2018

Nie dziewię się miałem i sprzedałem solo 4k. Obraz bez efektu hdr mega ciemny. Zero zysku z tego formatu. Blu starczy i steelbook ładny

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Meaner - Kolekcja - Wolfman - 22-12-2018

Już mnie tu kolega wyprzedził. Różnica w niektórych wydaniach jest znikoma i szkoda zachodu.


RE: Meaner - Kolekcja - Mateusz - 22-12-2018

(22-12-2018, 20:15)wolfman napisał(a):  Bo jak mają wydać stare SW i Pirates jak Solo4k, to pozostanę przy bd

wolfman ile osób jeszcze musi Ci napisać, że wygląd Solo nie ma nic wspólnego z wyglądem innych filmów Disneya? Solo wygląda, tak jak wygląda, bo tak chcieli jego twórcy, nie dlatego, że jest filmem Disneya.


RE: Meaner - Kolekcja - Wolfman - 22-12-2018

Super chcieli by wyglądał jak bd i osiągnęli to. Tyle, że nie kupię kolejnych tego typu wydań jak tak dalej będą chcieć. Niezbadane są wyroki tej dziwnej korporacji, która przycina w kosztach gdzie tylko może. Chyba utrzymywanie zamrożonego Walta musi być kosztowne