Filmozercy.com | Forum
Meaner - Kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Meaner - Kolekcja (/watek-meaner-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Meaner - Kolekcja - Mierzwiak - 15-04-2015

(03-04-2015, 21:16)Mefisto napisał(a):  Uprzedzę od razu Gieferga i Mierzwiaka i powiem, że Lebowski ma wosk :>
Zapomniałeś o Powrocie do przyszłości Tongue


RE: Meaner - Kolekcja - Mefisto - 15-04-2015

(15-04-2015, 08:16)Cisek napisał(a):  Hej. Powiedz proszę - czy Amerykanie mają defaultowo takie ładne wydania Gry o Tron, czy musiałeś specjalnie ich szukać? Chciałem uniknąć amaray'ów, a amazon.com nie informuje jednoznacznie o opakowaniu poszczególnych sezonów Sad .

Z choinki się urwałeś? Przecież to już 4 sezon i wszystkie zawsze tak samo wydawane. Smile


RE: Meaner - Kolekcja - Verrax - 15-04-2015

(15-04-2015, 13:48)Mefisto napisał(a):  Z choinki się urwałeś? Przecież to już 4 sezon i wszystkie zawsze tak samo wydawane.  Smile

Tak było, tylko że teraz wersja USA dostępna jest również w Amarayu - LINK. Wersja digipackowa dalej stoi w ofercie Amazona, ale jest dwa razy droższa. Nie wiadomo teraz o co chodzi - czy całkowicie rezygnują z digipacków pierwszego sezonu w US na rzecz chudego amaraya, czy tylko wprowadzają tańszy zamiennik. Mi samemu brakuje sezonów 1 & 2, więc jeśli sprawdzi się scenariusz nr. 1 to trzeba będzie się pospieszyć z kupnem. Tongue


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 15-04-2015

Chyba będzie tak jak mówisz. Czyli premiery będą się ukazywały dalej jak do tej pory w digipackach (mam nadzieję), natomiast z biegiem czasu różne reprinty będą już w amarayach. Już w ubiegłorocznym boxie sezonów 1-3 w UK serial też był w amarayach.


RE: Meaner - Kolekcja - Mefisto - 15-04-2015

(15-04-2015, 17:00)Verrax napisał(a):  Nie wiadomo teraz o co chodzi - czy całkowicie rezygnują z digipacków pierwszego sezonu w US na rzecz chudego amaraya, czy tylko wprowadzają tańszy zamiennik.

Oczywiste, że to ta druga opcja. Po prostu kują żelazo i proponują pierdyliard różnych wersji tego samego. Poza tym w podanym linku dobrze widać, że to amaray, także problem kolegi dalej jest dla mnie niezrozumiały.

(15-04-2015, 17:34)meaner napisał(a):  Już w ubiegłorocznym boxie sezonów 1-3 w UK serial też był w amarayach.

W UK większość rzeczy jest w amarayach, także argument słaby.


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 15-04-2015

No zgadza się, ale przecież mogli wydać zbiorczy pakiet z digipackami tak jak to zrobili Niemcy.

Pewnie robią tak jak powiadasz. Tysiąc wersji, tak aby każdy mógł coś dla siebie wybrać. Przecież nie każdemu odpowiada umiejscowienie 8 digipacków a może i 10 (chodzą słuchy, że będzie i 10 sezonów). Jednak trochę miejsca będą zajmować.


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 29-04-2015

Jakiś czas temu przyszły nowe "ubrania" do pl płyt Piratów z Karaibów więc pora wstawić zdjęcia. Smile

Pogodziłem się z faktem, że nie kupię steeli z Futureshopa więc postanowiłem te kupić. W szczególności, że front jest ładny, gorzej z tyłem. Plus dodatkowo do każdej części płytka z dodatkami. Big Grin

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
[Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_The_Curse_of_th...255D_1.JPG] [Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_The_Curse_of_th...255D_9.JPG]

Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka
[Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_Dead_Man%2527s_...255D_1.JPG] [Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_Dead_Man%2527s_...255D_9.JPG]

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
[Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_At_World%2527s_...255D_1.JPG] [Obrazek: Pirates_of_the_Caribbean_At_World%2527s_...255D_9.JPG]

Cała kolekcyjka piratów:
[Obrazek: th_Pirates_of_the_Caribbean_1_zpsygwpachw.jpg] [Obrazek: th_gif_zpsolxakxnt.gif]


RE: Meaner - Kolekcja - Sokal - 29-04-2015

Też mam kilka zachodnich steeli, które kupiłem niby jako pudełka dla wersji PL. Ale... jakoś się nie mogę przemóc i nadal stoja obok siebie jedne i drugie. Jakoś nie umiem ich rozkompletowac. Jeśli już to zrobię to zapewne do szuflady pójdzie zachodnia płyta w polskim amarayu - w sensie nie pozbede się ich na wypadek gdybym kiedyś chciał je na nowo skompletować (pl do pl, zachód do zachodu). Po prostu boję się takich nieodwracalnych działań.

A piszę o tym, bo ciekaw jestem jak Ty masz? Ewentualnie inni (chociaż nie chcę zasmiecac Twojego wątku opiniami innych).


RE: Meaner - Kolekcja - meaner - 29-04-2015

Osobiście nie mam większych wyrzutów sumienia, że wydanie jest rozkompletowane. Smile
Staram się płytek nie sprzedawać, ale jak już leży dłuższy czas i wiem, że tylko będzie się kurzyła to naturalnie idzie pod młotek.
Natomiast co do PL animacji to tutaj zostawiam sobie PL okładkę a płytkę z UK sprzedaję. Tak jakoś dziwnie. Smile


RE: Meaner - Kolekcja - Sokal - 29-04-2015

Dziękuję za odpowiedź :-)