Filmozercy.com | Forum
The dark tower/Mroczna wieża - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: The dark tower/Mroczna wieża (/watek-the-dark-tower-mroczna-wieza)

Strony: 1 2 3


The dark tower/Mroczna wieża - Wolfman - 03-05-2017

Pojawił się trailer filmu Mroczna wieża , ma być w kinach w 2017

[Obrazek: aGaVA42.jpg]






Przeczytałem książki, przeczytałem komiksy. Klimat nawiązuje do Eastwooda i jego western`ów, do tego mamy nawiązanie do króla Artura. Ani jeden ani drugi, ani tym bardziej główny bohater powieści nie był podstarzałym murzynem.
Chyba pasuje mi tu tekst z Zaginionej dziewczyny "Then you take your penis and smack her in the face with it, and you say, "There's some wood, bitch!""


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Gieferg - 03-05-2017

Nie znam książki, a po samym zwiastunie wygląda to jak jakiś semi-remake "Last Action Hero". Na razie nie jestem tym zainteresowany i wróżę klapę w Box-Office / koniec na jednym filmie. W przypadku Sony to się ostatnimi czasy robi już powoli tradycją.


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Wolfman - 03-05-2017

(03-05-2017, 21:51)Gieferg napisał(a):  Nie znam książki, a po samym zwiastunie wygląda to jak jakiś semi-remake "Last Action Hero".

To w ogóle niczego nie przypomina co czytałem, póki co. Nie masz czasu na książkę, to chociaż obejrzyj nawet skany komiksu.


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Mateusz - 04-05-2017

Zdążyłem sześc razy zasnąć, oglądając ten zwiastun. Dawno nie widziałem czegoś tak miałkiego.

(03-05-2017, 21:44)wolfman napisał(a):  Klimat nawiązuje do Eastwooda i jego western`ów

Czym nawiązuje do tych westernów?


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Wolfman - 04-05-2017

(04-05-2017, 13:50)Mateusz napisał(a):  Czym nawiązuje do tych westernów?

Film niczym o czym napisałem. Komiks chyba czytałeś?


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Kapitan_kusiak - 04-05-2017

A ja tam jestem mile zaskoczony. Spodziewałem się strasznego paździerza ale nie jest źle. Elba mnie kupił tym zwiastunem (w przeciwieństwie do McConaughey).


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Mateusz - 04-05-2017

(04-05-2017, 14:29)wolfman napisał(a):  Komiks chyba czytałeś?

Nope. Czytam tylko superhero i SW. Dlatego właśnie pytam. Po zwiastunie jedyne podobieństwo jakie widzę to rewolwer.


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Wolfman - 04-05-2017

(04-05-2017, 14:45)Mateusz napisał(a):  Nope. Czytam tylko superhero i SW.

To szkoda, świetna lektura Cię ominęła. Kupiłem wszystko komiksy i książki, polecam


[Obrazek: 5UQSjXk.jpg]

więcej fotek i okładek.
Link

Widać chyba po zdjęciach podobieństwo do western`ów


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Mateusz - 04-05-2017

(04-05-2017, 16:37)wolfman napisał(a):  To szkoda, świetna lektura Cię ominęła.

Nie wątpię, ale w superhero jest tyle dobry historii, że nie mam ochoty otwierać się na inne gatunki.

(04-05-2017, 16:37)wolfman napisał(a):  Widać chyba po zdjęciach podobieństwo do western`ów

No powiedzmy, ale dlaczego akurat do westernów Eastwooda? I które jego westerny miałeś na myśli?


RE: The dark tower/Mroczna wieża - Gieferg - 04-05-2017

Czytałem, że główny bohater "Mrocznej wieży" jest inspirowany postacią Eastwooda z trylogii dolarowej. A skoro tak, to sposród aktorów w odpowiednim wieku, powinien zagrać go Jackman Tongue