Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 29-11-2014

Z tego co widzę jest to indywidualne ustawienie w Tapatalku.


RE: Sugestie odnośnie forum - matwiko - 29-11-2014

żeby przejść do postu to jest taki mały kwadracik przed postem. W sumie to męczące trafiac ciągle w ten kwadracik. Lepiej faktycznie byłoby gdyby przenosił do ostatniego postu po kliknięciu na temat

I taka mała prośba do użytkowników. Ci którzy nie mają jeszcze awatarów, powstawiajcie sobie coś. Łatwiej się czyta i indentyfikuje użytkowników. I w nazwach kolekcji wpisujcie swoje nicki, bo jest kilka kolekcji z tytułami w stylu "moja kolekcja" co utrudnia identyfikacje to to wrzuca Wink


RE: Sugestie odnośnie forum - meaner - 29-11-2014

(29-11-2014, 14:33)Mateusz napisał(a):  Z tego co widzę jest to indywidualne ustawienie w Tapatalku.

Ale coś jest na rzeczy. Kiedy w Tapatalku miałem ustawione "Wyświetlanie postów-->Pierwszy nieprzeczytany" to zawsze przenosiło mnie do pierwszego posta w temacie. Natomiast na innych forach zawsze przenosi mnie do ostatniego nieprzeczytanego posta.


RE: Sugestie odnośnie forum - frantic85 - 29-11-2014

Dokladnie,w tapatalku na innych forach odrazu przechodzi do ostatniego postu a tutaj niestety na pierwsza strone,pierwszy post...


Sugestie odnośnie forum - spoon - 29-11-2014

(29-11-2014, 14:33)Mateusz napisał(a):  Z tego co widzę jest to indywidualne ustawienie w Tapatalku.

Niestety mam ustawioną tę opcję a mimo to działa tak jak opisałem. Na innych forach jest ok.

[Obrazek: 70493465dbc9a75673f4436201f72823.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sugestie odnośnie forum - meaner - 29-11-2014

Spoon coś ci się fotki nie wyświetlają. Tak samo mam w temacie z Transformersami.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 29-11-2014

Dobra to sprawdzimy co jest nie tak.

(29-11-2014, 14:59)meaner napisał(a):  Spoon coś ci się fotki nie wyświetlają. Tak samo mam w temacie z Transformersami.

U mnie się wyświetlają.


RE: Sugestie odnośnie forum - spoon - 29-11-2014

Tapatalkowi coś hosting padł chwilowo, a jak dodaję foty przez niego to wrzuca na swój serwer.

Edit: już działa


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 29-11-2014

Problem leży we wtyczce Tapatalk do mybb. Niestety nawet najnowsza aktualizacja nie rozwiązuje tego problemu, a sami nic nie możemy poradzić.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 13-12-2014

[Obrazek: parrot%20promo.jpg]

Czy tylko mnie to forum kojarzy się coraz bardziej z powyższym obrazkiem? Tongue

I jeszcze te teksty na stronie głównej "społeczność miłośników filmowych okazji". Nie filmów, ani ich wydań. OKAZJI.
Srsly? Jak widzę coś takiego to mi się odechciewa.