Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 27-02-2024

Bo żeby coś wytłumaczyć, to trzeba coś wiedzieć. Wink  


RE: Sugestie odnośnie forum - Mierzwiak - 27-02-2024

(27-02-2024, 13:41)Kirek napisał(a):  Czy to aby nie ścisła czołówka 'toksyczności' forum i odstraszaniu nowych użytkowników?
Nie.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 27-02-2024

Nawet nie było blisko.


RE: Sugestie odnośnie forum - HAL 9000 - 27-02-2024

(04-02-2024, 21:34)Daras napisał(a):  EDIT:
Skreśliłem zdanie, które teraz wydało mi się wyrwane z kontekstu.

Szkoda, jasno się określiłeś i było wiadomo czego można się spodziewać, ale za to teraz odpowiedź jest wyrwana z kontekstu, jednak nie zamierzam jej usuwać - trudno, co robić.


RE: Sugestie odnośnie forum - Kirek - 18-03-2024

(18-03-2024, 14:08)misfit napisał(a):  ... Kireka...
(09-01-2023, 18:25)pearlzfan napisał(a):  ... Kireka (Kirka? Big Grin )...

Jeżeli mogę coś zasugerować to Kirka Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 18-03-2024

Kapitana Kirka 8)


RE: Sugestie odnośnie forum - Juby - 19-03-2024

Czy po tylu latach zwracania uwagi można coś zrobić z tymi popsutymi cytatami? Nie wiem czy odpowiadać Fitrzerowi w wątku o Obcym, bo niby cytuje mnie, ale niby nie...


RE: Sugestie odnośnie forum - Diocletian - 19-03-2024

To samo z ciemnym motywem, jestem przekonany , że większość jest za


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 19-03-2024

(18-03-2024, 19:48)Kirek napisał(a):  Jeżeli mogę coś zasugerować to Kirka Smile

Noted Smile

Juby - Dzieje się tak gdy ktoś kliknie w przycisk "cytuj" lub "cytuj zaznaczenie" innego usera niż którego faktycznie cytuje.
Np. zaznaczam część Twojego tekstu, ale klikam w przycisk "cytuj zaznaczenie" pod postem Diocletiana, a nie Twoim:

(19-03-2024, 09:23)Diocletian napisał(a):  Czy po tylu latach zwracania uwagi można coś zrobić z tymi popsutymi cytatami?

Nie sądzę aby dało się to wyeliminować w inny sposób niż zwracanie uwagi forumowiczom, ale może się mylę.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 19-03-2024

Jak wyżej. Problem wynika z tego, że ktoś zaznaczy fragment i kliknie Cytuj zaznaczenie w poście, który znajduje się wyżej i dlatego przypisuje cytat innemu użytkownikowi. Poniżej przykład: Pierwszy cytat wykonany poprawnie, drugi przez kliknięcie Cytuj zaznaczenie z posta wyżej (w tym przypadku Mefista).

(19-03-2024, 08:18)Juby napisał(a):  Czy po tylu latach zwracania uwagi można coś zrobić z tymi popsutymi cytatami? Nie wiem czy odpowiadać Fitrzerowi w wątku o Obcym, bo niby cytuje mnie, ale niby nie...

(18-03-2024, 22:15)Mefisto napisał(a):  Czy po tylu latach zwracania uwagi można coś zrobić z tymi popsutymi cytatami? Nie wiem czy odpowiadać Fitrzerowi w wątku o Obcym, bo niby cytuje mnie, ale niby nie...