Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 07-07-2016

Co do linkowanego posta - cztery miesiące po fakcie mam mu wlepiać osta za jakiegoś posta bo cię teraz czymś wkurzył? Coś się nie podoba to zgłaszaj od razu, przy każdym poście masz przycisk.

Cytat:Teksty typu twoja kolekcja jest do niczego i nie powinieneś się wypowiadać

A tu o co konkretnie chodzi?


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 07-07-2016

Jest w koszu. W wątku z filmem BvS

05-07-2016, 23:05
(05-07-2016, 16:27)wolfman napisał(a):
Taka cienizna , a tyle się nad tym znęcasz. Wydajesz kasę na kino, płyty blu ray i znowu się katujesz wracając do tego i znowu tyle rozpisujesz. Nad każdym przeciętniakiem 5/10 i poniżej się tyle roztkliwiasz? Czy też wystarczy nazwa Batman wystarczy by leciał ciągły ślinotok i oglądał każde guano po 20 razy dziennie?

Patrząc na to, co masz w kolekcji nie wiem czy Twoje zdanie ma jakiekolwiek znaczenie :v

Jeśli jesteś moderatorem powinieneś reagować, przecież czytasz posty i to wszystkie. Idąc takim tokiem myślenia , to niektórzy w ogóle nie powinni się wypowiadać, bo ich kolekcje liczą po kilka filmów. Ja po prostu zwracam uwagę na brak działania w tych przypadkach ze strony moderatorów. Samo wrzucenie posta to za mało.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 07-07-2016

Jeśli twoim zdaniem to powyższe kwalifikuje się pod interwencję moderatora to sorry, ale mamy zupełnie odmienny sposób postrzegania tego, na czym polega rola moderatora. Na mnie w takich sytuacjach nie licz, zwłaszcza że w tym wypadku sam sprowokowałeś te komentarze swoim bezsensownym (i złośliwym przy okazji) czepianiem się Jubego.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 07-07-2016

Sprowokować kogoś do obrażania mógłbym tekstem - jesteś imbecylem bo oglądasz filmy dla pięciolatków. Nie pisz mi więc głupot , że nie podzielając czyjegoś zdania mam się liczyć z riposta jak powyżej. Nie obrażając, ani nie wyzywając tej osoby. Poza tym to była ciekawość z mojej strony, aniżeli prowokacja. Większość Twoich tekstów brzmi jak prowokacja - choć być nią nie jest, ale do tego po prostu większość przywykła.
Masz odmienne postrzeganie tego typu spraw. Dla Ciebie nic się nie stało, ktoś komuś dowalił ostrzej. Normalka. Poczekaj trochę to zrobi się goręcej, na im więcej pozwalasz tym więcej dostaniesz. Wtedy już przestaniesz mieć nad tym kontrolę.


RE: Sugestie odnośnie forum - Szczepan600 - 07-07-2016

Ja myślę, że spokojnie. Forum ureguluje się samo. Ludzie dostrzegają przegięcia i dziecinady... i reagują na nie. Mierzwiak lubi odpowiadać jakby był królem wszechświata... taki jego urok. Ty Wolf też nie piszesz jakbyś "po prostu pytał". Tak samo Gief lubi pojechać po bandzie i ja lubię sobie nawrzucać piratom. Normalka. Każdy coś.

Jeśli ktoś, komuś jedzie po wyborach do kolekcji w tak niski sposób (bo rozumiem małą, zaczepnie-dyskusyjną krytykę zakupu) to po prostu dziecinada i każdy myślący to widzi. Ostrzeżenia i Bany nie są konieczne, bo niski poziom dyskusji to proces auto-ośmieszania. Taki delikwent szybko zaczyna uchodzić za delikatnie mówiąc: "dziwaka", i sprawa jest rozwiązana. A zaostrzenie regulaminu faktycznie zacznie pachnieć cenzurą, bo każdy ostrzej myślący użytkownik nie napisze swojego zdania tak, jak uważa to za stosowne. Jeśli takowe zdanie ma być po prostu zaczepne i chamskie... spokojnie, pracuje na własną renomę i kara go spotka. Jeśli nie dostanie bana od moderatorów, to dostanie bana społecznego od użytkowników. Warto też dodać, że każdy z nas ma wpadki i czasami może warto też zobaczyć, czy w każdym temacie dany użytkownik wypowiada się tak samo itp. Czy zawsze ma te "problemy".

Wolf... trochę ostatnio zamieszania połączonego z twoją osobą. Nie badam wszystkich tematów, bo za dużo tam dziwnych akcji. Nie będę też wskazywał winnych czy coś w tym stylu. Moja rada: Spróbuj wyluzować i przez jakiś czas funkcjonować jak wielu innych użytkowników. Może czasami przeczytaj czy chciałeś coś napisać tak czy inaczej. Zobacz czy nie brzmi prowokacyjnie. Olej pieniących się typków i udzielaj się tam gdzie masz coś fajnego do dodania. Jeśli nadal będziesz czuł, że coś tu nie gra i spotykają cię niesprawiedliwości. Wtedy uderz do moderatorów, jeśli zarzuty będą miały sens... posłuchają, ale czuję, że nie będzie to w istocie konieczne.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 07-07-2016

Niestety Szczepan , tak różowo to długo nie będzie. Co chwila nowa osoba się pojawi, stara odejdzie. Reakcje na nowe stare, osoby będzie podobna i wyjdzie podobnie. Nie każdy jest doświadczonym pisarzem na forum jak Ty. Byłbyś dobrym moderatorem, zauważyłem to już dawno temu. Za jakiś czas może być znowu spina - może nawet z mojego powodu jak coś źle spytam czy napiszę nie właściwego o obcisłych majtach i super mocach. Moje słownictwo nie jest tak "wysublimowane" jak Twoje. Ale mimo wszystko małą nadzieję mam, ze będzie jak piszesz Smile.


RE: Sugestie odnośnie forum - mk1976 - 07-07-2016

Wolfman, Ty sam czesto nakrecasz glupie konflikty. dvd jest tego najlepszym przykladem.


RE: Sugestie odnośnie forum - Szczepan600 - 07-07-2016

Wolf... przeceniasz mnie. Jednakże nie o to chodzi. Myślę, że przy odrobinie dobrej woli z twojej strony (no ktoś musi zrobić pierwszy krok) wszystko się fajnie wyrówna. A spiny będą zawsze. Prawa forum. Lada chwila może być spina miedzy nami czy np. mną, a Giefem... takie uroki tego miejsca :-). Ważne, by nie dać im się ponieść za daleko. Dosłownie jak na podwórku, w szkole czy pracy :-D.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 07-07-2016

(07-07-2016, 19:04)mk1976 napisał(a):  Wolfman, Ty sam czesto nakrecasz glupie konflikty. dvd jest tego najlepszym przykladem.

Większość tu nakręca jakieś spiny , mi chodzi o nie przekraczanie pewnych granic. Jeśli nazywam dvd przeżytkiem, to nazywam tak kawałek plastiku a nie Ciebie czy innych zbierających ten nośnik. Jest różnica?


RE: Sugestie odnośnie forum - Szczepan600 - 07-07-2016

Chwila, chwila... Oczywiście, że odnosisz się w pewien pośredni sposób do osób, które w danym temacie go bronią :-). Nie wnikam teraz co, kto tam napisał (bo pewnie na "przeżytku" się nie skończyło) ale to akurat jeden z bardziej "personalnych" tematów na forum :-D. Ale to już off top.