Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 10-11-2016

Wolfman - Nie chodzi o pisanie o nośniku - chodzi o teksty typu "kupujecie taniochę na kilogramy", w takiej formie to nie jest wymierzone w nośnik tylko w ludzi - no ale niech ci będzie, oni kupują taniochę na kilogramy, ty kupujesz wszystko jak leci, nawet najgorsze śmieci, byle były na Blu. Jak odbierasz to ostatnie zdanie? Jak dla mnie jedno i drugie to dokładnie ta sama kategoria Tongue

Kentis - będziesz miał 100 SENSOWNYCH postów na koncie to może zacznie mnie interesować co masz do powiedzenia na mój temat.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 10-11-2016

Dobra, przyjąłem Smile. Napiszę następnym razem (o ile będzie) - użytkownicy dvd mogą kupować taniochę na kilogramy.


RE: Sugestie odnośnie forum - GOLUMN - 12-11-2016

Co do sugesti to mam jedną,jeżeli już była to przepraszam.
Chodzi mi o dodawanie zdjęć.Można zrobić tak,że przy dodawaniu jako załącznik do posta zdjęcie było automatycznie kompresowane?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-11-2016

Wrzucaj na Imagebam z miniaturą i nie będzie problemu.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 21-11-2016

(10-11-2016, 20:47)wolfman napisał(a):  Dobra, przyjąłem Smile.

Jakoś nie widzę poprawy. Za to chyba udało ci się parę osób wkurzyć.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 21-11-2016

(21-11-2016, 02:57)Gieferg napisał(a):  
(10-11-2016, 20:47)wolfman napisał(a):  Dobra, przyjąłem Smile.

Jakoś nie widzę poprawy. Za to chyba udało ci się parę osób wkurzyć.

Z pewnością. Gief Tobie to się udawało i udaje w większości przypadków.
Przepraszał nie będę , że uważam ze ta promocja to nędza. W każdy dzień jaki zaglądam czytam o jednym i tym samym czyli o "potężnej promocji staroci i nie niewyprzedających się tytułów + 3% czegoś lepszego" - tak to można nazwać. Natomiast jak się komuś to nie spodoba to następuje lawina drwin i to już jest normalne. Bo jak można się nie nachapać takich kozackich filmów i super cen. No jednak można.
4 lata temu kupowałem filmy te co dziś są w promocji po 30-40 zł w sklepach, a np za 60 zł Sucker punch z kartonową obwolutą (mam rachunki nawet), który dziś w MM stoi za 109 zł edycja rozszerzona.Dla przykładu dalej idąc takie filmy jak Pluton, Top gun, Transformers 1-2, Terminator3, Dziewczyna z tatuażem, Waleczne serce, kupowałem w sklepach za 39,99 , również w 2012. Dziś koniec 2016 te filmy kosztują nawet więcej niż kilka lat temu, a powinny ile po tylu latach bez promocji?Wg mnie max 20-30 zł. Większość tych staroci była dawno już tanio do zdobycia, ale od kiedy markety zdobyły monopol na blu to ceny się jakoś podniosły, a po zmianie dystrybucji całkiem nieźle ponownie podskoczyły do góry. Obecnie w promocji filmy, które są x lat na rynku kupujemy za 40-50 + 10 za drugi w promocji przez chwilę. Kilka lat temu to ja je kupowałem bez promocji za tyle.
Kpiny z tzw januszów są z reguły na porządku dziennym kupujących buble, tylko kto tu teraz kupuje i zachwala buble w dziale promocji na x stron. A ja po prostu sobie kpię z tej nędznej promocji i tyle w temacie.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 21-11-2016

Mam ci przypominać przy każdej okazji, że prowadzisz skup kolorowych puszek bez względu na zawartość, poziom filmów, czy jakość samego wydania, do tego czasem nawet podmieniając płyty się w nich znajdujące na polskie buble od Monolithu (vide: Taken), a jednoczesnie dopieprzając się do ludzi, którzy kupują wydania z lektorem, czy korzystają z DOBRYCH promocji? Normalnie wzorowy kolekcjoner filmów. Nic, tylko bić pokłony.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mierzwiak - 22-11-2016

Gieferg, tracisz czas. Osoba która filmy z 2015 czy 2016 roku nazywa starociami bo jakimś cudem kupowała je "x lat temu" a normalne, identyczne z zachodnimi wydania bublami ewidentnie cierpi na jakieś zaburzenia psychiczne, co akurat w przypadku tej osoby nie jest pierwszym razem gdy pokazuje że nie wszystko tam pod kopułką gra tak, jak należy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 22-11-2016

Daruj sobie mierzwiak i pilnuj własnej kopuły. Pisałem o polskich wydaniach , a nie zagranicznych. Nie cudem, tylko w Polsce. Sklepy wysyłkowe np Muve i Ultima oraz stacjonarne. Dlatego sobie kpię z tej promocji. Filmy które wymieniłeś typu Pixel czy Star trek 2D i jeszcze jakieś dwa , to dla nich jak splunąć by dorzucić je do promocji tak by były również nowości.
Gief pisałem , że już nic od dawna nie podmieniam, a to co podmieniłem (ok 25 filmów ) w słabej jakości, tylko kinowej i itp odsprzedałem ponownie. Zagraniczne wydania amaraye są tanie jak barszcz więc bezproblemowo odzyskałem co chciałem. Co do szrotu , to każdy go ma w kolekcji. Nie ma idealnych zbiorów.


RE: Sugestie odnośnie forum - hakuu - 22-11-2016

Muszę z przykrością stwierdzić, że coś niepokojącego dzieje się na forum. Udzielam się rzadko, bo jest mi nie po drodze z większością filmów prezentowanych na forum (to jest bolączka całego naszego rynku BD), ale zawsze chętnie czytałem Wasze opinie czy informacje (nawet gdy się z nimi nie zgadzałem). Ostatnio jednak poziom dyskusji jest na tak niskim poziomie, że samo czytanie wywołuje bardzo skrajne emocje (najczęściej te tzw. negatywne, choć przy niektórych to już jest tylko śmiech). Jestem jednym ze starszych stażem użytkowników, włączając poprzednie forum, ale tak źle jeszcze chyba nie było, przynajmniej nie przypominam sobie. Tym bardziej martwi mnie to, gdy widzę jaki ogrom pracy, dobrej pracy, czasu i serca też pewnie, wkłada Mateusz w prowadzanie tej strony. Osoby, które miały wiele ciekawego do powiedzenia/napisania udzielają się coraz rzadziej, z drugiej strony niektórzy piszą jakby na rekord postów, w ogóle nie zastanawiając się chyba co piszą, a kolejna grupa wchodzi w to i odsyła takie informacje zwrotne, że naprawdę włos jeży się na głowie. Smutne to.
Nie chciałbym tutaj wywoływać jakiejś jałowej dyskusji, gdzie każdy zacznie doszukiwać się i wykrzykiwać na innych, ale przemyślmy po prostu swoje wpisy, każdy po cichu, przypomnijmy sobie po co powstało to forum, czemu ma służyć i jaki jest jego cel.
Koniec kazania Smile.