Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 12-01-2017

Nie.


RE: The Little Prince (2015) - Hans Zimmer, Richard Harvey - Gieferg - 12-01-2017

Mam spore wątpliwości czy jest sens zakładać tematy dla każdego soundtracku, który jest recenzowany na stronie. Raz, że nie za bardzo jest o czym gadać, skoro jest tylko jedno wydanie, dwa - nobody gives a fuck anyway.


RE: The Little Prince (2015) - Hans Zimmer, Richard Harvey - Mister Tadeo - 12-01-2017

Taką przyjęliśmy zasadę - pojawia się recka na stronie, zakładamy temat na Forum. Założenie tematu wiele czasu nie zajmuje, a ktoś kto bardziej udziela się na Forum, a nie zagląda na Główną, zostanie poinformowany o danym soundtracku.


RE: The Little Prince (2015) - Hans Zimmer, Richard Harvey - Gieferg - 12-01-2017

Cytat:Taką przyjęliśmy zasadę

Tzn kto przyjął?

Cytat: a ktoś kto bardziej udziela się na Forum, a nie zagląda na Główną, zostanie poinformowany o danym soundtracku.

I tak wrzucasz info o każdej recenzji więc tak czy inaczej się zapozna.


RE: The Little Prince (2015) - Hans Zimmer, Richard Harvey - Mister Tadeo - 12-01-2017

Razem z Mateuszem tak postanowiliśmy. Tzn Mateusz zasugerował mi na początku, aby po wrzuceniu recki na Stronę, zakladać temat. Zgodziłem się i tak już jest. Jeśli dany tytuł Cię nie interesuje, po prostu nie wchodź do niego.


RE: The Little Prince (2015) - Hans Zimmer, Richard Harvey - Mateusz - 12-01-2017

Gieferg oprócz oczywistych powodów, czyli zachęcenia do dyskusji (recenzja jest najlepszym sposobem), dochodzą jeszcze kwestie techniczne. Tak się buduje bazę forum i portalu, to poprawia naszą pozycję w Google itd. Może nie odczujesz tego efektów w najbliższym czasie, ale w dłuższej perspektywie przełoży się to na więcej wejść na forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-01-2017

Co do tych "oczywistych powodów", to na tym forum jeszcze żadna recenzja soundtracku nie zachęciła nikogo do dyskusji na forum Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 12-01-2017

Wydaje mi się, że już poruszaliśmy tę kwestię. Kilku użytkowników wypowiadało się, że czytają, ale niekoniecznie mają ochotę na zabieranie głosu w dyskusji. Do tego dział jest młody, a muzyka filmowa to jest jeszcze większa nisza niż wydania filmów, więc na żywsze dyskusje musimy jeszcze poczekać. Właśnie dlatego tworzone są od razu tematy, żeby te ewentualne dyskusje miały się gdzie odbyć.


RE: Sugestie odnośnie forum - Kapitan_kusiak - 13-01-2017

Ja to na przykład nie pogardziłbym instruktażem, w jakiej chronologii czytać poszczególne najpopularniejsze serie komiksowe jak Batmany, Spider-many, X-meny. Oczywiście nie numer po numerze (bo to się za!@#$% można), ale żeby było wiadomo, że po danym numerze jednej serii pojawiła się kolejna (informacja o roku, w którym dana seria wystartowała to trochę mało). :p


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 13-01-2017

Masz na myśli komiksy wydane w Polsce, czy również te oryginalne?