Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty64562 - 17-09-2014

Post usunięty


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 17-09-2014

(17-09-2014, 20:14)meaner napisał(a):  Nie jestem pewny ale chyba zniknęła możliwość skasowania postu?

Tak, opcja jest dostępna dla moderatorów i administracji. Jeśli ktoś chcę usunąć swój post należy wybrać opcję Zgłoś, a następnie powód Zawartość nie powinna się tu znaleźć. Moderatorzy będą zajmowali się usunięciem takiego wpisu.


RE: Sugestie odnośnie forum - meaner - 17-09-2014

Szkoda, czasami ta opcja się przydawała. Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 17-09-2014

Cytat:Moderatorzy będą zajmowali się usunięciem takiego wpisu.

Moim zdaniem ta mozliwość powinna zostać. Nie widzę za bardzo przyczyny dla której ktoś miałby nie mieć możliwości usuwać własnego posta jeśli jest on ostatni w temacie, ani TYM BARDZIEJ żebym ja miał to robić za niego.

Krótko mówiąc - nie widzę w tym żadnego sensu. Na Kolekcjonerze było i nikt z tego powodu nie narzekał.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 18-09-2014

Nie wszystko musi być jak na kolekcjonerze. Big Grin

Tym bardziej, że to była jedna z najbardziej denerwujących mnie, jako moderatora opcji jakie były na tamtym forum. Jeśli ktoś usunie post w którym napisał coś co łamie regulamin nie mamy możliwości go ukarania, bo taki post znika bezpowrotnie. Drugi argument za takim wyjściem, to sytuacja gdy ktoś wpadnie na pomysł usunięcia kilku swoich postów z dyskusji i później zostaną wybrakowane tematy. Nie zawsze ktoś z administracji, albo moderatorzy są na forum, żeby to kontrolować. Chodzi tutaj zwłaszcza, o nowych użytkowników, po których nie wiemy czego się spodziewać. Widzę jednak, że zależy Wam na tej opcji, dlatego myślę, że dobrym kompromisem będzie wprowadzenie jej od określonej liczby postów. Biorąc pod uwagę, że forum jest nowe na początek niech będzie 150 postów.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 18-09-2014

(18-09-2014, 08:45)Mateusz napisał(a):  Nie wszystko musi być jak na kolekcjonerze. Big Grin

Tym bardziej, że to była jedna z najbardziej denerwujących mnie, jako moderatora opcji jakie były na tamtym forum. Jeśli ktoś usunie post w którym napisał coś co łamie regulamin nie mamy możliwości go ukarania, bo taki post znika bezpowrotnie. Drugi argument za takim wyjściem, to sytuacja gdy ktoś wpadnie na pomysł usunięcia kilku swoich postów z dyskusji i później zostaną wybrakowane tematy.

Po pierwsze - była możliwość usunięcia tylko posta na który nikt nie odpowiedział. Więc nie dało się tego zrobić.

Po drugie - przecież może zlikwidować/zmienić treść posta edytując go.

Po trzecie - co to, policja, że trzeba szukać dowodów winy i dbać o to, żeby nikt nie zacierał śladów?

Po czwarte - w związku z powyższym ta argumentacja do mnie nie trafia Smile

Cytat: Nie zawsze ktoś z administracji, albo moderatorzy są na forum, żeby to kontrolować. Chodzi tutaj zwłaszcza, o nowych użytkowników, po których nie wiemy czego się spodziewać. Widzę jednak, że zależy Wam na tej opcji, dlatego myślę, że dobrym kompromisem będzie wprowadzenie jej od określonej liczby postów.  Biorąc pod uwagę, że forum jest nowe na początek niech będzie 150 postów.

Ja bym raczej proponował 50.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 18-09-2014

Ustawiliśmy od 50 postów. Meaner możesz sprawdzić czy działa, bo chyba na razie tylko Ty masz powyżej 50 postów.


RE: Sugestie odnośnie forum - meaner - 18-09-2014

Działa. Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 18-09-2014

Znowu mam problemy z aktualnym widokiem forum (a już było ok). Aktualizuje się wszystko chyba z 5 minutowym opóźnieniem.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 19-09-2014

Powinno być już ok.