Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Itachi - 28-07-2018

Hmmm, nie rozumiem skąd te prośby o wyłączenie tematów komiksowych w opcji nieprzeczytane wątki... Obecnie tych postów jest jak na lekarstwo, a odnoszę wrażenia jakby było ich dziesiątki... W czym one Wam przeszkadzają, przecież wystarczy otworzyć w oknach przeglądarki te, które was interesuję i po problemie. Czy to Was jakoś irytuje, że wątek komiksowy powolutku się rozwija? Obawiacie się jakiejś inwazji? Jedno forum, jedna grupa oddanych pasji ludzi, a tu jakiś depresyjny nastrój...


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 28-07-2018

Nie każdego komiksy interesują, a jak kogoś nie interesują, to woli nie musieć tracić czasu na przebieranie w tematach, gdzie część jest dla niego nieistotna, skoro jest możliwość by tego uniknąć. Nie widzę w tym nic dziwnego.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 29-07-2018

(28-07-2018, 22:06)Marioo napisał(a):  Również przyłączam się do prośby o wyłączenie działu z komiksami.

Same here.


RE: Sugestie odnośnie forum - kliw - 29-07-2018

(28-07-2018, 22:06)Marioo napisał(a):  Również przyłączam się do prośby o wyłączenie działu z komiksami.

Też proszę jak wyżej.


RE: Sugestie odnośnie forum - matwiko - 29-07-2018

Nie mam nic przeciwko komiksom, w wolnym czasie z chęcią poczytam te wątki ale na tę chwilę również proszę o wyłączenie powiadamiania Wink


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 29-07-2018

O ile mi wiadomo to jest tak, że albo widzisz dział i dostajesz powiadomienia, albo działu w ogóle nie widzisz i powiadomień nie dostajesz. W tym drugim wypadku możesz go sobie najwyżej poczytać będąc wylogowany.


RE: Sugestie odnośnie forum - Itachi - 29-07-2018

Na Gildii czasami po powrocie z pracy w opcjach nieprzeczytane wątki, było po czterdzieści tematów. Ok, rozumiem taki przyrost postów na Filmożercach może powodować Waszą konsternację, z dnia na dzień trzeba przekopywać się przez większą ilość rzeczy. Na stan obecny jednak nie rozumiem Waszego zachowania i uważam je za lekko nieeleganckie. Rejestruje się grupa kilkunastu nowych osób, większość z nich dopiero rozgląda się po forum nic nie pisząc, a Wy już wysyłacie prośby aby nie mieć dostępu do działu z komiksami. Serio?

Ja jako nowy użytkownik wszedłem na tematy filmowe, i zwłaszcza z miłą chęcią obejrzałem kilka kolekcji dvd czy blu-ray. I nawet przez sekundę nie pomyślałem, żeby jakoś odseparować się od tych wątków, fora na jakich bywałem zazwyczaj składały się z większej liczby składowych: komiksy, planszówki, filmy, seriale i reszta. Nikt nie prosił o blokowanie jakiś postów.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 29-07-2018

(29-07-2018, 09:51)Itachi napisał(a):  Ja jako nowy użytkownik wszedłem na tematy filmowe, i zwłaszcza z miłą chęcią obejrzałem kilka kolekcji dvd czy blu-ray. I nawet przez sekundę nie pomyślałem, żeby jakoś odseparować się od tych wątków, fora na jakich bywałem zazwyczaj składały się z większej liczby składowych: komiksy, planszówki, filmy, seriale i reszta. Nikt nie prosił o blokowanie jakiś postów.
Filmy oglądają wszyscy? Nie słyszałem o ludziach nie oglądających, więc może jakieś plemię w Afryce, gdzie nie ma prądu. Natomiast czy możesz to samo powiedzieć o ludziach czytających komiksy? Ja osobiście mam może 2-3% takich znajomych, reszta nie jest kompletnie tym tematem zainteresowana.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 29-07-2018

Od samego początku to forum było przystanią dla bądź co bądź nielicznej garstki "wariatów", którzy kupują filmy/seriale (później doszła jeszcze muzyka filmowa) na nośnikach fizycznych. Nagle, bez pytania o zdanie dotychczasowych użytkowników tego forum, okazuje się, że jesteśmy/staniemy się mniejszością we własnym podwórku.
Więc chyba nietrudno zrozumieć, że jest to problemem dla kogoś, kogo kompletnie nie interesuje dział komiksów i klikając w przycisk "nowe posty" już teraz większość dotyczy działu komiksów, a jak rozumiem to jest dopiero przedsmak tego co ma nadejść po zamknięciu forum Gildii.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 29-07-2018

Cytat:Rejestruje się grupa kilkunastu nowych osób, większość z nich dopiero rozgląda się po forum nic nie pisząc, a Wy już wysyłacie prośby aby nie mieć dostępu do działu z komiksami. Serio?
Serio.
Przy czym ja tego jeszcze nie zrobiłem i na razie nie planuję.
I nie wiem z czym masz problem - jak kogoś coś nie interesuje i jest mozliwość, by tego nie widział, to co cię to właściwie obchodzi?

Cytat:a jako nowy użytkownik wszedłem na tematy filmowe, i zwłaszcza z miłą chęcią obejrzałem kilka kolekcji dvd czy blu-ray. I nawet przez sekundę nie pomyślałem, żeby jakoś odseparować się od tych wątków
Więc widocznie interesują cię na tyle, żeby do nich zaglądać.

Z ciekawości, nie da się tego zorganizować tak, żeby pod główną były podpięte dwa osobne fora? Osobny odnośnik dla forum filmo- i komiksożerców? Załatwiłoby to sporo problemów zlikwidowało wszelkie zgrzyty i sprawiło, że nikt by nie musiał byc bombardowany treściami, które go nie obchodzą, ani czytać narzekań innych w tej sprawie. Nie mowię tego ze względu na siebie, ja tam przeżyję Wink