Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - czuubakka - 29-08-2018

(29-08-2018, 07:47)Mateusz napisał(a):  Temat polityczny
Panie, chroń forum od polityki. Komiksy wystarcząSmile.


RE: Sugestie odnośnie forum - Amer - 13-10-2018

Drobna sugestia: dobrze byłoby wiedzieć po wejściu w "Nowe posty", czy temat "Sklepy internetowe - promocje" odnosi się do filmów czy komiksów. Sugeruję zmianę nazwy w dziale komiksowym, np. "Sklepy internetowe - promocje komiksów". Propozycja z tych najbardziej siermiężnych, ale grunt, że praktyczna.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 13-10-2018

Słuszna uwaga. Zmieniłem nazwy tematów, żeby można było je odróżnić.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 08-11-2018

(08-11-2018, 21:57)Pai-Chi-Wo napisał(a):  
(08-11-2018, 21:52)Pablo0909 napisał(a):  Kolego, to nie moje słowa Wink

Zauważyłem, że czasem kiedy cytuję zaznaczenie to robi mi taki kawał...wpisuje kogo innego...będę uważać  Big Grin

Próbujemy zreprodukować ten często pojawiający się błąd, ale nie chce on u nas wystąpić, a jednak coś jest na rzeczy. Wydaje się, że to przycisk "Cytuj zaznaczenie" go wywołuje. Pai-Chi-Wo, możesz napisać, z jakiej przeglądarki i systemu korzystasz? Czy używasz dodatków do blokowania reklam/skryptów?


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 08-11-2018

(08-11-2018, 22:52)Mateusz napisał(a):  Pai-Chi-Wo, możesz napisać, z jakiej przeglądarki i systemu korzystasz? Czy używasz dodatków do blokowania reklam/skryptów?

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:62.0) Gecko/20100101 Firefox/62.0
tak używam kilka blokerów chroniących prywatność:

AdNauseam
Privacy Badger
uBlock Origin
Ghostery
Panda Safe Web

P.S.
Sprawdziłem jeszcze raz i nie widze abym miał blokera typu NoScript
chyba że któryś z powyższych to robi?


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-11-2018

Dzięki za szczegółowe informacje. Jednak to nie w tym leży "problem".

Rozwiązanie zagadki: przyczyną błędnego cytowania (a w zasadzie przypisywania niewłaściwego autora cytatu) jest po prostu klikanie w przycisk "Cytuj zaznaczenie" w innym miejscu niż pod konkretnie cytowanym postem, np. kliknięcie w ów przycisk w "belce" nad cytowanym postem wywoła to, co zdarzyło się w Twoim przypadku. Należy klikać "Cytuj zaznaczenie" na belce pod cytowanym postem.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 09-11-2018

Ja mam podobny problem gdy zrezygnuję z cytowania danej osoby, a potem klikam „Cytuj zaznaczenie” innego użytkownika. Raczej jestem dokładny. Muszę wyjść z danego tematu i przejść wszystko od początku.

Obecnie "skazany" jestem na windows 10. Najczęściej korzystam z Opery.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-11-2018

Jak rezygnujesz z cytowania, to musisz odznaczyć cytat w polu Szybkiej odpowiedzi, bo skrypt go zapamiętuje.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 16-11-2018

http://forum.filmozercy.com/watek-remastery?page=25

Jak dla mnie ten temat szkodzi rozwojowi forum - należy do kategorii tematów o zbyt szerokim zakresie i sprawia, że nie da się normalnie dyskutować, bo każdy kolejny post jest o czymś innym. Powinien on funkcjonować na zasadzie - wrzucamy info o remasterze - i nic więcej. Jak ktoś chce dyskutować cytuje to info i zakłada nowy temat w dziale z wydaniami. Tak jak jest teraz mamy liczące 25 stron szambo, podczas gdy moglibyśmy mieć w jego miejsce szereg wartościowych tematów.

Np post Darasa o Polańskim - zamiast założyć temat o zapowiedzianym wydaniu, mamy info o nim podczepione pod temat o remasterach. Po co? Przecież to konkretne wydanie, materiał na nowy poświęcony mu temat, nawet nie wiadomo czy tam będą jakieś remastery już wydanych filmów. Kliknięcie "Zacznij nowy wątek" trwa tyle samo co kliknięcie "Odpowiedz".

Plus dla Misfita, zrobił z Cliffhangerem to co trzeba.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 16-11-2018

(16-11-2018, 14:24)Gieferg napisał(a):  Plus dla Misfita, zrobił z Cliffhangerem to co trzeba.
Jakby np 100 pkt można wymienić na soundtrack czy film na blu za prawidłową wykonaną robotę, to byś miał tematów na pęczki. Niestety w inny sposób się nie chce. Ludzie z natury są leniwi więc wklejają i dyskutują gdzie im wygodnie Big Grin