Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 16-11-2018

Mam odmienne zdanie niż Gieferg. Liczba założonych tematów zniechęca mnie do ich przeczesywania. Może nie tylko mnie. W tej sprawie bliski jestem wypowiedzi Wolfmana. Po co nam kolejny watek pod tytułem (luźny i żartobliwy przykład) jak włączać pilotem telewizor? Oczywiście później można by wysmażyć odrębny temat: jak wyłączać pilotem telewizor.

1. Wątek o Polańskim z pewnością się pojawi. Wspólnie z Misfitem „wydrukujemy” w nim kilkanaście / kilkadziesiąt stron. Wink Niemniej najpierw niech to wydanie wrzucą na półki. Na razie nie mam stu procentowej pewności, że zapowiedzi dojdą do skutku.

2. Czy w pakiecie BD pojawią się remastery. Na 99% tak. Ciekawe ile ich będzie?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 16-11-2018

Zamieńmy całe forum w jeden temat, tak będzie najlepiej. Nikt się nie będzie musiał zastanawiać, gdzie napisać posta.


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 17-11-2018

Wyszukiwanie na tym forum działa bardzo dobrze aż się dziwię...


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 17-11-2018

Ja natomiast na pierwszej stronie chciałbym więcej informacji o wydaniach filmów z całego świata, aniżeli o powstawaniu jakiś reboot`ów, remake`ów, seriali i itp. Czasami jakiś sezon serialu to 10 tematów i więcej. Filmów i ich kolejnych wydań i premier nie brakuje, a wydaje mi się , że jest to ciekawsze.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 17-11-2018

Przypomniało mi się co chciałem napisać. Czy jest możliwość założenia tematu z tytułami polskich filmów wydanych na blu ray w Polsce. Istnieje taka lista, którą by można było uzupełniać? No i pytanie do redaktorów - jest możliwość dopisania ilości wydanych egz? Ja czasami nie wiem , o tym , że była premiera danego filmu, bo pierwsza strona jest zalewana różnymi mniej potrzebnymi informacjami czy trailerami. Tu jest forum , no tak mi się wydaje o ludziach , którzy chcą kupować filmy, a nie oglądać trailery i itp mniej potrzebne rzeczy. Przegapiłem w ten sposób trochę polskich filmów , w tym ostatnio Dom zły na blu, którego znaleźć nie mogę. Dystrybucja polska chyba wydaje jakieś limitowane nakłady i warto by wiedzieć, kiedy to ma miejsce.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 17-11-2018

Wolfman a od czego masz Filmoskop? Ostatnio wszystkie informacje o wydaniach z polskiej dystrybucji (i nie tylko) są sumiennie uzupełniane. Wystarczy wybrać odpowiednie filtry i załatwione. 10 sekund roboty. Możesz sobie też wrzucić do zakładek odnośnik do tagu Wydania i będziesz wiedział o nowościach na polskim rynku, bo raczej o wszystkich informujemy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 17-11-2018

To mogę tam zobaczyć całą listę polskich filmów bez potrzeby wpisywania ich po kolei? Nie znam ich wszystkich i nie wiem ile się ukazało


RE: Sugestie odnośnie forum - Marioo - 17-11-2018

Zaglądnij na stronę Porala, tam jest lista polskich filmów wydanych na blu.


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 17-11-2018

(17-11-2018, 18:39)Marioo napisał(a):  Zaglądnij na stronę Porala, tam jest lista polskich filmów wydanych na blu.

Ale chyba nie ma komu jej uaktualniać?


RE: Sugestie odnośnie forum - meaner - 17-11-2018

?
Przecież jest cały czas uaktualniana.