Filmozercy.com | Forum
Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor (/watek-kolekcja-polskich-klasykow-na-blu-ray-z-okazji-50-lat-studia-tor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - Daras - 05-06-2018

(05-06-2018, 21:40)MarianPaz napisał(a):  Dokładnie, jak pojawi się owa promocja z przyjemnością kupię kilka tytułów.

W ofercie jest już 9 tytułów,  więc wkrótce może będzie pełna oferta Studia Tor.

Empik? Czemu nie! Oby to była edycja poprawiona, czyli bez deprecjonowania obrazu poprzez nachalne DNR. Jeśli zawstydzony wydawca w porę zastąpił plastelinę jakością, to ja również jestem zainteresowany zakupami. Nowoczesne technologie do czegoś zobowiązują...


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - MarianPaz - 05-06-2018

Marzyciel. Poprawione wydania pojawią się wtedy gdy ktoś inny wyda te filmy co raczej prędko nie nastąpi.


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - Daras - 06-06-2018

Oczywiście mój wpis był nieco ironiczny. Ja po prostu wielkimi krokami odchodzę od jakości DVD, nawet jeśli jest ona upowszechniana pod nazwą BD / Full HD. W moim przypadku nie pomoże żadna promocja. Po co mi krążek, który oferuje obraz gorszy od tego oferowanego na VOD?


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - misfit - 06-06-2018

Przy okazji na poral.eu pojawiły się jakiś czas temu screeny i skan BDInfo 300 mil do nieba - http://poral.eu/300_mil_do_nieba_1989_blu-ray.php

Potwierdza się to, ze jest to jedyny film w 1080p24 z tej serii Studia TOR. Jednak bazując na tych screenach to niespecjalnie przypadła mi do gustu kolorystyka/kontrast w tej rekonstrukcji.


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - j.jacek - 06-06-2018

A może by tak w tym wątku w pierwszym poście stworzyć taki mały ranking pozycji na które zwrócić uwagę względem jakości obrazu ,dźwięku,formatu obrazu.Pewnie jest gro osób które chętnie kupiło by parę pozycji z tej kolekcji ,ale czytając laboraty tu tworzone podchodzi do tego z pewnym dystansem.
Jeśli uważacie że przeczytanie tych 17 stron wystarczy w podjęciu decyzji o zakupie bądź nie to przepraszam nie ma tematu.


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - Wolfman - 06-06-2018

Jeśli każdy film jest lepszy od odpowiednika dvd to i tak nie ma tematu. Prościej by było wypisać te, które niczym się nie różnią od dvd.


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - Mefisto - 06-06-2018

(06-06-2018, 12:47)j.jacek napisał(a):  Pewnie jest gro osób któr

gros Wink


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - j.jacek - 06-06-2018

(06-06-2018, 13:23)wolfman napisał(a):  Prościej by było wypisać te, które niczym się nie różnią od dvd.
I to na szybko jest jakieś rozwiązanie,dzięki.


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - misfit - 06-06-2018

(06-06-2018, 13:23)wolfman napisał(a):  Jeśli każdy film jest lepszy od odpowiednika dvd to i tak nie ma tematu. Prościej by było wypisać te, które niczym się nie różnią od dvd.

A jeśli na BD dany film ma lepszą jakość obrazu w stosunku do DVD po rekonstrukcji, ale gorszą niż na VOD to wciąż byś coś takiego kupił ? Smile Bo ja - nie.
Szkoda jednak, że na ten moment nie ma żadnej alternatywy, bo widzę, że te filmy Studia TOR poznikały z vod.pl, a youtube ze swoim śmiesznym bitrate to z każdej tej rekonstrukcji zrobi woskowinę.


RE: Kolekcja polskich klasyków na Blu-ray z okazji 50. lat Studia Tor - Wolfman - 06-06-2018

(06-06-2018, 14:13)misfit napisał(a):  A jeśli na BD dany film ma lepszą jakość obrazu w stosunku do DVD po rekonstrukcji, ale gorszą niż na VOD to wciąż byś coś takiego kupił ?
Cyfrowych nie chcę, a w promocji i tak bym kupił