Filmozercy.com | Forum
Tomb Raider (2018) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (http://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (http://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (http://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Tomb Raider (2018) (/watek-tomb-raider-2018)

Strony: 1 2 3 4 5

RE: Tomb Raider (2018) - Mateusz - 19-09-2017

Też czekam na UHD z WW i to w STEELBOOKU! Niestety będę musiał Cię dobić bo, nawet bieganie jej w tym filmie słabo wychodzi. Wracając do Lary, to przy skakaniu po górach i rozpadających się konstrukcjach te duże cycki są jej potrzebne, jak dziura w moście.

RE: Tomb Raider (2018) - Wolfman - 19-09-2017

(19-09-2017, 12:59)Mateusz napisał(a):  Też czekam na UHD z WW i to w STEELBOOKU! Niestety będę musiał Cię dobić bo, nawet bieganie jej w tym filmie słabo wychodzi

To coś jej tam wychodzi? Smile
(19-09-2017, 12:59)Mateusz napisał(a):  Wracając do Lary, to przy skakaniu po górach i rozpadających się konstrukcjach te duże cycki są jej potrzebne, jak dziura w moście.
Ty się nie wychowałeś na grze Tomb Raider ja przechodziłem każdą część z wypiekami. Cycki , pistolety i reszta krągłości to jej wizytówka od lat. Ta kobieta z tego zdjęcia co najwyżej może być dublerką gdy skacze na linie i jest zlepkiem 5 pikseli na ekranie.

RE: Tomb Raider (2018) - Nie_zbieram_ale_lubie - 19-09-2017

Jeżeli Jacka Richera może grać Tom Cruise, to i taka Lara nie straszna. Poza tym, nie ma o co płakać za wczasu. Szyję już na plakacie jej powiekszyli. Może powiekszą teź, albo wypchają skarpetkami, biust.Wink

(19-09-2017, 13:13)wolfman napisał(a):  Ty się nie wychowałeś na grze Tomb Raider

[Obrazek: giphy.gif]

Za dzieciaka grałem w każdą z pierwszych 6 części, w te kolejne już rzadziej, bo to były popłuczyny. Dopiero po restarcie wróciłem do nowej serii na PS3 i PS4. Dwójkę to przechodziłem na PC chyba ze sto razy i nie sądzę, żebym z powodu kwadratowych cycków i pistoletów miał mniejsze wypieki niż Ty. Nie widzę jednak powodu, żeby wylewać żale, bo nowa Lara ma mniejsze cycki. Serio? To jest dla Ciebie wyznacznik bohaterki?

(19-09-2017, 13:49)Mateusz napisał(a):  To jest dla Ciebie wyznacznik bohaterki?
Wygląd bohaterki podobnej do tej z gry jest równie ważny jak cała reszta. Wygląd to wizytówka , podobnie jak nie lubię w filmach zastępowanie postaci białej rasy przez inne i vice versa. Mam pewne wymagania i sentyment do niektórych serii i jest nią w 100% Tomb raider, gdzie oczekuję pewnych podobieństw,a tu niestety nie ma żadnego. Deska do prasowania z dwoma pistoletami , które ważą więcej od niej.

(19-09-2017, 14:44)wolfman napisał(a):  Mam pewne wymagania i sentyment do niektórych serii i jest nią w 100% Tomb raider, gdzie oczekuję pewnych podobieństw,a tu niestety nie ma żadnego.

Ale wiesz, że to jest adaptacja nowej serii, a nie tej z lat dziewięćdziesiątych? Więc prócz dużych cycków czego jeszcze nie ma?

(19-09-2017, 15:18)Mateusz napisał(a):  Ale wiesz, że to jest adaptacja nowej serii, a nie tej z lat dziewięćdziesiątych? Więc prócz dużych cycków czego jeszcze nie ma?
Gief wrzucił porównanie i pod tym się podpisuję wszystkimi kończynami Smile. Ta aktorka zwyczajnie do tej roli nie pasuje, ponieważ Lara Croft z nowej serii nie jest anorektyczką.

No no, a swój cytat widziałeś?

(19-09-2017, 14:44)wolfman napisał(a):  gdzie oczekuję pewnych podobieństw,a tu niestety nie ma żadnego.

Pytam więc, czego oprócz dużych cycków nie ma ta filmowa Lara?

[Obrazek: tomb-raider-por.jpg]

RE: Tomb Raider (2018) - Kapitan_kusiak - 19-09-2017

Ja z oceną wstrzymam się do seansu. Mimo wszystko wydaje mi się, że Vikander ma więcej wspólnego z Larą Croft z nowych serii niż Angelina Jolie miała z którąkolwiek. Tongue

(19-09-2017, 15:53)Mateusz napisał(a):  Pytam więc, czego oprócz dużych cycków nie ma ta filmowa Lara?

Ok polecę dosłownie Smile
Tutaj growa Lara w pewnym modzie

[Obrazek: ZdNw0hT.png]

a tutaj i jak na to patrzę to

[Obrazek: nooooooo_luke_skywalker.gif]

[Obrazek: MlaXjge.jpg]

[Obrazek: OgZgjdx.jpg]