Filmozercy.com | Forum
Tomb Raider (2018) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (http://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (http://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (http://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Tomb Raider (2018) (/watek-tomb-raider-2018)

Strony: 1 2 3 4 5

RE: Tomb Raider (2018) - Mateusz - 19-09-2017

No dalej nie łapie, po prostu napisz. Czego ona nie ma oprócz cycków? Prywatne zdjęcia możesz wklejać do woli, ja Ci dałem oficjalne zdjęcie z filmu, na którym wygląda praktycznie jak wyjęta z gry. Nie wiem, czy sobie zdajesz sprawę, ale jest coś takiego, jak fizyczne przygotowanie do roli, więc pytam po raz kolejny, czego ona nie ma oprócz dużych cycków?

RE: Tomb Raider (2018) - Wolfman - 19-09-2017

Te zdjęcie to retusz jak zresztą widać. Czego ona nie ma? Wszystkiego, całej te charyzmy którą miała growa Lara, ta panna może grać role przerażonych dziewczątek z wytrzeszczem. Oglądałem z nią kilka filmów, nie pasuje do roli roli ze swoim poprzednim warsztatem aktorskim zupełnie. Oglądam kobiety w różnych rolach filmowych i po prostu czujesz czy pasuje ci ona do tej roli czy nie. Nie ma w niej nic w czym byłaby podobna do Lary. Może być tylko jej namiastką. Natomiast oglądasz F&F i widzisz Michelle Rodriguez, wg mnie kobieta z jej charyzmą podobna do niej pasowałaby do tej roli.

Co jej retuszowali? Jakiej charyzmy? Po czym oceniasz, że jej nie będzie miała? Bo widziałeś jej poprzednie filmy, w których wcielała się w zupełnie inne postacie? Czy może po tym, że  zgarnęła Oscara? Odpowiedz w końcu po męsku, na pytanie, czym ona się tak bardzo różni od tej Lary z gry z 2013, bo nie wiem, czy załapałeś, ale to właśnie tę wersję będą adaptowali. Polecam sobie zagrać, bo ogólnie to fajna gierka jest. Zobaczysz, z jaką przestraszoną i zagubioną dziewczyną mamy tam do czynienia. To jest jej pierwsza przygoda, w której dopiero zaczyna powoli stawać się prawdziwą poszukiwaczką przygód. Mam nadzieję, że w końcu dowiem się co to za wielkie różnice, bo jak na razie to musiałeś szukać screenów z modów, żeby pokazać, że ta Lara z gry ma trochę większy biust.

Tutaj też jest jakiś retusz?

[Obrazek: alicia-vikander-as-lara-croft-tomb-raider-02.jpg]

(19-09-2017, 17:39)wolfman napisał(a):  Michelle Rodriguez, wg mnie kobieta z jej charyzmą podobna do niej pasowałaby do tej roli

[Obrazek: 23ku5bl.gif]

(19-09-2017, 18:28)Mateusz napisał(a):  Tutaj też jest jakiś retusz?
Nie, tutaj to szkielet z patykiem. Który ma się zaraz...

[Obrazek: at-at_faceplant.gif]

Może będzie fabuła o tym jak spędziła pół życia szukając jedzenia. Odpowiadając na pytanie , obie ukończyłem na 100% na xone i ps4, nie będę dodawał jaki rozpiernicz tam robiła w obu częściach i jak potężna się stawała z każdym kolejnym rozdziałem i ilu wrogów wyrzynała tabunami. Nie wspomnę o potworach na końcu. Ta deska to nie ten rodzaj kobiety, ona nie ma tego czegoś w sobie

Potężna? Pod koniec każdego rozdziału robiła cykl na ruskiej mecie? Załóż okulary i spójrz na porównanie, które Ci wkleiłem na poprzedniej stronie. Jakby Ci się jednak nie chciało, to łap jeszcze jedno.

[Obrazek: Tomb-Raider-2018-2013-Comparison.jpg]

A tutaj ta Twoja Lara z wielką łapą. No z 15 cm ma jak nic.

[Obrazek: lara-mod.jpg]

RE: Tomb Raider (2018) - Gieferg - 19-09-2017

Cytat:czego ona nie ma oprócz dużych cycków?

Jakichkolwiek kobiecych kształtów i ładnej twarzy?
Za całokształt takie 4/10.

Nic mu nie przetłumaczysz. Wpadła mu w oko Smile

RE: Tomb Raider (2018) - Mateusz - 20-09-2017

Ale co Ty chcesz mi przetłumaczyć? Że ta w grze wygląda tak samo? Łap zwiastun, ale przed obejrzeniem włóż okulary.

http://filmozercy.com/wpis/tomb-raider-mamy-pierwszy-zwiastun

(19-09-2017, 22:11)Gieferg napisał(a):  Jakichkolwiek kobiecych kształtów i ładnej twarzy?
Za całokształt takie 4/10.

To za co te 4/10?

RE: Tomb Raider (2018) - Gieferg - 20-09-2017

Za twarz max 6/10, za resztę ze 3, wychodzi takie 4,5/10.

RE: Tomb Raider (2018) - Wolfman - 20-09-2017

Mi również kompletnie do gustu nie przypadła do tej roli Smile. Oglądałem trailery kilka razy.