Filmozercy.com | Forum
Tomb Raider (2018) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Tomb Raider (2018) (/watek-tomb-raider-2018)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tomb Raider (2018) - shaman72 - 20-09-2017

Ja jej daje szansę.Jak dla mnie jest lepszą aktorką od A.J co np dobrze pokazała w "Światło pomiędzy oceanami"Warunki fizyczne ma takie jak w grze z 2013.Zobaczymy czy da radę, ode mnie kredyt zaufania ma.


RE: Tomb Raider (2018) - Kapitan_kusiak - 20-09-2017

Koniec świata! Wolfman i Gieferg są zgodni w jakiejś sprawie. Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Tomb Raider (2018) - Mateusz - 20-09-2017

(20-09-2017, 08:57)wolfman napisał(a):  Mi również kompletnie do gustu nie przypadła do tej roli Smile. Oglądałem trailery kilka razy.

To, że Ci nie przypadła do gustu, to mi akurat lata wiesz gdzie, ale przestań wypisywać brednie, że ona nie przypomina Lary z gry, bo naprawdę pomyślę, że masz problemy ze wzrokiem, albo z tym, żeby przyznać się, że palnąłeś jakąś brednię.


RE: Tomb Raider (2018) - Wolfman - 20-09-2017

No właśnie rozróżniasz szczupła od anorektyczka? Bo kto ma problem ze wzrokiem to ma. Zero bioder, zero piersi, zero seksapilu . Tobie przypomina, mi ani trochę, graliśmy widać w różne gry. Może miałeś wersję TR 2013 deluxe ze skinem Lary z anoreksją. Jedynie co jej dali to ciuchy podobne do tej z gry, które wiszą jak na wieszaku, wygląda jak 14 letni chłopiec z twarzą dziewczynki.

Anoreksja (tak ją nazwałem) vs Lara Croft

[Obrazek: Bk1FebP.jpg]

[Obrazek: WMb0GyL.jpg]


[Obrazek: SCaNzHB.jpg]

[Obrazek: 46onDzC.jpg]

[Obrazek: q48tpYL.jpg]

Faktycznie więc palnąłem brednię i mam się do czego przyznawać.

Naturalnie film obejrzę, bo jako aktorka zła nie jest. Tylko nie do tej roli.


RE: Tomb Raider (2018) - Gieferg - 20-09-2017

All true.

Lara z gry ma wszystko na miejscu ale nie przesadzone + ładną buźkę.
Zwiastun widziałem, zły nie był, z kimś innym w roli głównej pewnie poczułbym się w miarę zachęcony.


RE: Tomb Raider (2018) - shaman72 - 20-09-2017

Panowie, nie spisujmy jej od razu na straty, może nadrobi braki wizualne aktorstwem ?


RE: Tomb Raider (2018) - Mateusz - 20-09-2017

(20-09-2017, 12:43)Gieferg napisał(a):  Lara z gry ma wszystko na miejscu ale nie przesadzone + ładną buźkę.

Lara z filmu jest równie chuda jak ta z gry, porównań już mi się nie chce wklejać, a twarz ma nawet ładniejszą. Jedyna różnica to mniejszy biust.

(20-09-2017, 12:28)wolfman napisał(a):  Faktycznie więc palnąłem brednię i mam się do czego przyznawać.

All true.

(20-09-2017, 12:28)wolfman napisał(a):  No właśnie rozróżniasz szczupła od anorektyczka?

Ja tak, ale Ty nie. Widzisz tutaj jakąś anorektyczkę? Tak dla porównania, zerknij najpierw tutaj.

[Obrazek: anorektyczka-1.jpg]

[Obrazek: anorektyczka-2.jpg]

[Obrazek: anorektyczka-3.jpg]


RE: Tomb Raider (2018) - Gieferg - 20-09-2017

Cytat: a twarz ma nawet ładniejszą.

[Obrazek: giphy.gif]

Tylko nie wiem po kiego tak usilnie próbujesz ludzi przekonać, żeby zmienili zdanie. Jak komus nie pasuje to nie pasuje i nie zacznie pasowac bez względu na to ile wkleisz fotek i ile razy powtórzysz, że to idealny casting.

Anorektyczki tam nie widzę, ale nie widzę też kobieco wyglądającej Lary, a w grze z 2013 widzę. Kropka.


RE: Tomb Raider (2018) - Wolfman - 20-09-2017

W dodatku ma te azjatyckie naleciałości w urodzie Smile. W grze of course

(20-09-2017, 12:58)shaman72 napisał(a):  Panowie, nie spisujmy jej od razu na straty, może nadrobi braki wizualne aktorstwem ?
Nie spisuję, aktorką złą nie jest, już wspomniałem powyżej. Ale rola Lary, hm nie, nie, a potem wcale


RE: Tomb Raider (2018) - Mateusz - 20-09-2017

Ja nikogo nie chce przekonać, że to jest dobra aktorka / ładna dziewczyna, czy idealny casting. Ja tylko nie widzę różnicy między wyglądem Lary z filmu, a tej z gry. Oprócz mniejszego biustu nie różni ich absolutnie nic, a brednie wolfmana o jakiejś anorektyczce, to już jest kiepski żart. To nie jest kwestia zdania, to są fakty, ale...

[Obrazek: giphy.gif]