Filmozercy.com | Forum
Dunkierka (2017) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Dunkierka (2017) (/watek-dunkierka-2017)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dunkierka (2017) - Verrax - 15-12-2017

Fakt, grafika z Hardym jest o wiele ładniejsza, ale Galapagos akurat nie miał tutaj nic do gadania - to po prostu inne wydanie, zarezerwowane dla wersji UHD (i mające takie też oznaczenie na grzebiecie) która u nas nie jest dostępna w steelu. Zagraniczna wersja steelbooka BD-only jest już taka sama jak nasze wydanie. Jedyne co Galapagos spieprzył, to fakt że wysłali do sklepów (oraz wrzucili na swoją stronę do zapowiedzi) inny obrazek poglądowy niż to co realnie sprzedają, więc osoby zamawiające przez internet mogą się lekko zdziwić jak dostaną steela do domu (bo taka grafika widnieje teraz na stronie Saturna/MM):

[Obrazek: dunkierka-steelbook.PNG]

No ale to u nich nie pierwszy raz kiedy nie ogarniają dokładnie co sprzedają. Tongue


RE: Dunkierka (2017) - truvneeck - 15-12-2017

(15-12-2017, 14:26)Verrax napisał(a):  No ale to u nich nie pierwszy raz kiedy nie ogarniają dokładnie co sprzedają. Tongue

Ja dokładnie o tymWink Nie żebym miał pretensje o to, że takie steele dostali ale wprowadzają przez to zdjęcie w błąd klientów kilku sklepów internetowych naraz. W tym np. mnie, bo do media mam 30+ km i wolę kupować online.


RE: Dunkierka (2017) - pred895 - 18-12-2017

Znajomemu z Niemiec udało się kupić mi tego steelbooka 4k za 30 Euro ~ 130 zł. Będę go miał jeszcze na Święta, tak więc screw you Galapagos Big Grin

P.S. Zwróciłem im uwagę na Facebooku aby zmienili grafikę steelbooka na oficjalnej stronie, bo wprowadzają ludzi w błąd. Widać poskutkowało Tongue


RE: Dunkierka (2017) - KaMario - 19-12-2017

Nasz rodzimy steelbook od Galapagos ma wewnątrz miejsce na jedną płytę, w którym jest osadzony krążek z filmem. Płyta z dodatkami została wrzucona pod zaczepy w tekturowej (na szczęście w miarę estetycznie graficznie wykonanej kopercie z wizerunkiem jak na okładce z wersji wydania w plastikowym pudełku ELITE). Ciekawe, czy zagraniczne wydania też są w pojedynczym steelu...
Czyżby to jakieś niedopatrzenie dystrybutora...
Podobny numer był z filmem SIÓDMY SYN w steelbooku, płyta w wersji 2D jest tam w tworzywowej kopercie.


RE: Dunkierka (2017) - Verrax - 19-12-2017

Yup, za granicą steelbookowe wydanie Dunkierki prezentuje się tak samo - płyta bonusowa znajduje się w kopercie zarówno w dwupłytowym wydaniu BD, jak i w trzypłytowym wydaniu UHD (miejsca jest tylko dla dwóch krążków).

[Obrazek: A7jybkLm.png] [Obrazek: LqYn9wXm.png]


RE: Dunkierka (2017) - Mateusz - 01-01-2018

Dunkierka - recenzja filmu i wydania Blu-ray [opakowanie plastikowe]

Jest już nasza recenzja wydania Blu-ray. Screeny i zdjęcia wydania znajdziecie też na Filmoskopie.

[Obrazek: pc212614.jpg] [Obrazek: pc212616.jpg]


RE: Dunkierka (2017) - Mateusz - 09-01-2018

Była recka Blu-ray, to teraz czas na tekst o wydaniu UHD - francuskim steelbooku z polską wersją.

Dunkierka - recenzja wydania 4K Ultra HD Blu-ray

[Obrazek: dunkierka-uhd-forum.png]


RE: Dunkierka (2017) - Mr.Hankey - 11-01-2018

Znowu ani słowa na temat sprzętu na jakim oglądany był film, ani informacji czy telewizor był skalibrowany, czyli recka niewiele warta...


RE: Dunkierka (2017) - DjakDorota - 12-01-2018

Przystojni aktorzy,ale gra kiepska, rezyserka warta obejrzenia bez wiekszych emocij, troche prszystopowana brakiem chyba kasy na produkcję, albo "dużo w koszta poszlo' Wink tak to fajny film dla chlopakow, ale samoloty to juz mnie denerowaly i meczyly. Inne spojrzenie na wojne wywoluje i szybko sie oglada, bo wciaga fabuła więc przykuwa uwage do filmu nie czasu. Kamery dobrze, ale zwolennicy "avatara i sifi" chyba juz podlamani jakoscia. Tak to doby, duzo niyb nominacji, ajednak brak zwyciestw..


RE: Dunkierka (2017) - pred895 - 12-01-2018

Spoko ale w tym temacie nikogo to nie obchodzi :-P