Filmozercy.com | Forum
Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) (/watek-pan-kleks-akademia-pana-kleksa-podroze-pana-kleksa-pan-kleks-w-kosmosie)

Strony: 1 2 3


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Wolfman - 14-11-2017

Ktoś coś słyszał o steelbook`ach? Będzie podobna chała jak w tych rekonstrukcjach z Toru?


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - matwiko - 14-11-2017

(14-11-2017, 12:20)Pinto napisał(a):  
(10-11-2017, 20:19)matwiko napisał(a):  Ale 4x3 to OAR. Tak podaje IMDB. Ciekawe czy tak puszczali w kinie
Oczywiście, że puszczali.

Pamiętasz że w kinie było 4x3? Byłem z klasą w kinie na premierze ale proporcji nie pamietam.


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Pinto - 14-11-2017

(14-11-2017, 18:55)matwiko napisał(a):  Pamiętasz że w kinie było 4x3? Byłem z klasą w kinie na premierze ale proporcji nie pamietam.
Głowę dam uciąć, że widziałem w kinie 4x3 Smile


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Marvel123 - 06-02-2019

Nie. Takie bagno wydali w steelbooku.


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Gieferg - 06-02-2019

O czym ty mówisz?


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - matwiko - 09-02-2019

Trafiłem w domu na VHS z Kleksem w kosmosie. Chciałem porównać kadrowanie. Na DVD podczas napisów początkowych w któreśj części jest obcięty napis Frączewski stąd powstała kiedyś hipoteza że DVD z obrazem 4:3 nie jest OAR.
VHS mam prawdopodobnie słabą kopie z wypożyczalni stąd cz-b obraz. Jednak obraz jest leciutko ciaśniej kadrowany od DVD. Przy okazji porównałem kadr z BD. Poza przycięciem do 16:9 widzimy lekko więcej po jednym boku. Ogólnie BD prezentuje się przy DVD bardzo dobrze.

[Obrazek: 26721b72d2bc76cagen.jpg]


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Nfsfan83 - 10-02-2019

Może i BD wygląda dobrze ale Kamiński nie ma stóp Wink i twarz bardziej przepita (czerwona)


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Kirek - 01-05-2021

Na dvdmax pojawiły się oferty dla wszystkich trzech filmów. Premiera 12 maja.
Wygląd sugeruje, że są to zapowiedziane wcześniej wydania od FINA ale w ich sklepie jeszcze informacji nie ma.

[Obrazek: thumb-lg-15111896-akademia-pana-kleksa.jpg] [Obrazek: thumb-lg-15111894-podroze-pana-kleksa.jpg] [Obrazek: thumb-lg-15111895-pan-kleks-w-kosmosie.jpg]
[klik w okładkę = filmoskop]


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - Mierzwiak - 01-05-2021

Myślicie że jakiś polski film dostanie kiedyś dobrą okładkę? Smile


RE: Pan Kleks (Akademia Pana Kleksa, Podróże Pana Kleksa, Pan Kleks w kosmosie) - pred895 - 01-05-2021

Będą czymś się różnić od poprzednich wydań ? BTW Akademia nieźle ryje beret po latach... Po seansie czułem się po Kung Pow czyli jakby ktoś mi skakał po głowie Big Grin