Filmozercy.com | Forum
Alita: Battle Angel (2018) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Alita: Battle Angel (2018) (/watek-alita-battle-angel-2018)

Strony: 1 2 3


Alita: Battle Angel (2018) - Gieferg - 09-12-2017





Czyli ten film, który miał robić Cameron, ale woli się babrać do końca życia ze swoimi smerfami z Pandory więc oddał go w ręce Rodrigueza. Kolejna wariacja na temat "cyber-lasia kopie tyłki" oparta na mandze, tym razem zdecydowano się przenieść na ekrany kin również oczy rodem z anime, a główna bohaterka będzie zrobiona w CGI Avatar-style.

W obsadzie min. Waltz, Michelle Rodriguez i Jennifer Connely. Po powyższym zwiastunie w sumie trudno wiele powiedzieć, aczkolwiek wizualnie jest bardziej zachęcający niż tegoroczny GITS, choć sama bohaterka z tymi ślepiami wygląda jak dziewczyna Golluma.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Juby - 09-12-2017

Typowy Gieferg. Lubi Avatara, ale będzie cisnął i rzucał "smerfami z Padnory". XD

Trailer spoko. Szkoda, że nie reżyseruje Cameron, bo Roberto to dzika karta. Raz robi klasyka, raz kupsztala. W każdym razie, z chęcią się przejdę do kina.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Gieferg - 09-12-2017

Cytat: Lubi Avatara, ale będzie cisnął

Będzie, bo Avatar jak dla mnie nie potrzebuje sequeli, Cameron się przy nich marnuje zamiast kręcic RÓŻNE filmy i mnie tym wkurza.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Mateusz - 09-12-2017

Ja nie znoszę Avatara, więc z czystym sumieniem dołączam do hejtowania Camerona za babranie się kolejnych odsłonach tego gniota. Big Grin Zwiastun słabiutki, a efekty jeszcze gorsze. Rodriguez to niech trzecią część Maczety nagrywa w kosmosie, a nie jakieś mangi.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Juby - 09-12-2017

Też bym wołał żeby Cameron kręcił różne filmy, ale akurat jestem bardziej ciekaw sequela Avatara (<3) od adaptacji jakiejś mangi, której nie znam.

A w kwestii vfx - trailer wygląda dobrze, nie wiem o co chodzi Mateuszowi.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Gieferg - 09-12-2017

Cytat: Rodriguez to niech trzecią część Maczety nagrywa w kosmosie, a nie jakieś mangi.

Maczeta powinien się skończyć na tym fałszywym zwiastunie bo sam film był nędzny. W sumie od Rodrigueza lubię Desperado, Od zmierzchu do świtu i Planet Terror, no, jeszcze pierwsze Sin City i tyle. Ciekawe jak sobie poradzi z dużym budżetem.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Mateusz - 09-12-2017

(09-12-2017, 13:53)Juby napisał(a):  A w kwestii vfx - trailer wygląda dobrze, nie wiem o co chodzi Mateuszowi.

Wygląda dobrze, ale jak na filmowe przerywniki w jakiejś grze na konsolę. No ale efekty mogą jeszcze podrasować, nie oceniam po zwiastunie. Jest większy problem, ten trailer nie pokazuje absolutnie niczego świeżego i ciekawego. Brak też bohaterów, których losem mógłbym się zainteresować.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Gieferg - 09-12-2017

Cytat:No ale efekty mogą jeszcze podrasować,
Nie przypominam sobie filmu, w którym efekty by jakoś drastycznie się poprawiły w stosunku do zwiastunów.

Cytat:ten trailer nie pokazuje absolutnie niczego świeżego i ciekawego. Brak też bohaterów, których losem mógłbym się zainteresować.
Czyli podobna sytuacja jak z VIII epizodem Star Warsów Big Grin


RE: Alita: Battle Angel (2018) - NWWStation - 09-12-2017

Mnie ciekawi kategoria wiekowa. Lata temu czytałem ten komiks i im dalej w las, tym bardziej przypominał w sumie Mad Max - gangi, wyścigi itd. Ogólnie było sporo jatki. Ciekawi mnie, w kogo celują, ale obawiam się robienia bez mocniejszych wstawek.


RE: Alita: Battle Angel (2018) - Gieferg - 09-12-2017

R-ka znacząco zwiększyłaby szansę na moją wizytę w kinie, bez niej są nikłe.