Filmozercy.com | Forum
Używane wydania w marketach - ponowne foliowanie opakowań - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Używane wydania w marketach - ponowne foliowanie opakowań (/watek-uzywane-wydania-w-marketach-ponowne-foliowanie-opakowan)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Używane wydania w marketach - ponowne foliowanie opakowań - ifeelveryblah - 13-01-2018

(10-01-2018, 20:43)Mateusz napisał(a):  Zajrzyjcie do marketów MediaMarkt i Saturn w swojej okolicy, bo trwają tam lokalne wyprzedaże i można dorwać dobre okazje.Wink My trafiliśmy na wydania 4K UHD po 59 zł i Noc oczyszczenia za 9 zł. Był jeszcze Wołyń za 59 zł, ale ta cena jakoś mało atrakcyjna. Aha, Sin City 2 z Empiku za 25 zł.

[Obrazek: mm-promo-insta500.jpg]

Wszystko używane, masakra...


RE: Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - Mateusz - 13-01-2018

Skąd ten absurdalny wniosek?


RE: Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - ifeelveryblah - 13-01-2018

(13-01-2018, 19:33)Mateusz napisał(a):  Skąd ten absurdalny wniosek?

Przecież widzę Wink


Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - Montana - 13-01-2018

(13-01-2018, 19:33)Mateusz napisał(a):  Skąd ten absurdalny wniosek?


Pewnie dlatego że ponownie zafoliowane... To mamy darmową wypożyczalnie w marketach? Super przejdę się po kilka filmów.


RE: Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - ifeelveryblah - 13-01-2018

(13-01-2018, 19:39)Montana napisał(a):  
(13-01-2018, 19:33)Mateusz napisał(a):  Skąd ten absurdalny wniosek?


Pewnie dlatego że ponownie zafoliowane... To mamy darmową wypożyczalnie w marketach? Super przejdę się po kilka filmów.

No niestety.


RE: Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - Mateusz - 13-01-2018

(13-01-2018, 19:36)ifeelveryblah napisał(a):  Przecież widzę Wink

No to musisz przejść się do okulisty, bo trzy z tych wydań miały oryginalną folię. W przypadku LEGO i Sini City żadnych śladów używania nie stwierdziłem, ale to, że były ponownie foliowane to fakt. LEGO nie miało też foli na opakowaniu pod tekturką, ale Creed i W Samym sercu morza już tak.


RE: Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - ifeelveryblah - 13-01-2018

Raz mi tak przysłali Kick-Ass z UK. Wkurzyłem się, zareklamowałem i o dziwo przysłali mi nówkę, a tej używki już nie chcieli.

(13-01-2018, 19:47)Mateusz napisał(a):  
(13-01-2018, 19:36)ifeelveryblah napisał(a):  Przecież widzę Wink

No to musisz przejść się do okulisty, bo trzy z tych wydań miały oryginalną folię. W przypadku LEGO i Sini City żadnych śladów używania nie stwierdziłem, ale to, że były ponownie foliowane to fakt. LEGO nie miało też foli na opakowaniu pod tekturką, ale Creed i W Samym sercu morza już tak.

Pracowałem w dużej sieciówce, wszystkie triki znam. W takim wypadku masz 2 nowe, 3 używane. Wow, ale sukces Smile


RE: Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - pmmazz - 13-01-2018

Pracownicy regularnie biorą do domu... filmy, gry konsolowe, płyty Audio cd... nie ma z tym problemu... w pełni na legalu tzn. z przyzwoleniem przełożonych... po oddaniu foliują w markecie i tyle, a klientowi zawsze można powiedzieć, że inny klient na miejscu w markecie chciał odsłuchać czy zobaczyć i tyle


RE: Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - Użytkownik usunięty64562 - 13-01-2018

Post usunięty


Promocje w sklepach (MM/Saturn/Empik) - Montana - 13-01-2018

(13-01-2018, 22:35)poral napisał(a):  
(13-01-2018, 20:36)pmmazz napisał(a):  Pracownicy regularnie biorą do domu... filmy,  gry konsolowe, płyty Audio cd... nie ma z tym problemu... w pełni na legalu tzn. z przyzwoleniem przełożonych... po oddaniu foliują w markecie i tyle, a klientowi zawsze można powiedzieć,  że inny klient na miejscu w markecie chciał odsłuchać czy zobaczyć i tyle

Która firma ochroniarska pozwoli wynieść towar skoro jest zewnętrzna i ma w dupie przełożonych z MM i Saturna?


Otwierają płytę w markecie i nic im nie będzie pikać przy wyjściu Smile Chociaż moim zdaniem nie taki jest powód ponownego ofoliowania...