Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 06-06-2018

I poprzychodziły "resztki" z UK:
[Obrazek: KZ5FypGl.jpg]
[Obrazek: vza0WrKl.jpg]
[Obrazek: 0LSbH4ql.jpg]

box FTT świetny - niestety nie obeszło się bez drobnego uszkodzenia...
[Obrazek: EFy61Qml.jpg]

Ogólnie zresztą Amazon dał mega dupy - nie dość, że zamówiłem w preorderze, a na wysyłkę czekałem długo, to jeszcze dwa razy zablokowali mi na karcie tę samą kwotę. Ech. No i oczywiście kontaktujesz się z nimi przez same mniejszości etniczne typu Mukta, Panjabi i tego typu kolesie, których prawie nie idzie zrozumieć przez akcent. Aż szkoda to pisać, ale topowy kiedyś oddział Amazonu coraz bardziej schodzi na psy w porównaniu z "konkurencją". Coraz mniej mi się tam chce kupować.


RE: Mefisto - kolekcja - Wolfman - 06-06-2018

After earth to jeden z najładniej wyglądających gniotów jakie oglądałem, te widoczki, aż chce się oglądać.
Posiadając 100001 filmów, jakie kino samurajskie polecisz, oraz westerny , na blu oczywiście.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 06-06-2018

After Earth bardziej jako uzupełnienie filmografii Nighta, którego tym samym mam wszystko poza Avatarem, bo są jakieś granice przyzwoitości.

A co do prośby, to sam obracasz takimi ilościami, że ja nie wiem, co masz, a co nie, co widziałeś/nie widziałeś, więc to tak trudno sypnąć tytułami.
Jak samuraje to wiadomo, że Kurosawa, no i Zatoichi przede wszystkim, bo z pozostałymi można się naciąć. Japońskie kino jest bardzo specyficzne.
Westernów na blu jest natomiast od pyty - Leone, Eastwood, Corbucci, Ford, czy choćby ten box powyżej. Nawet Fritz Lang robił westerny i są one wydane - chyba najwięcej takich rarytasków na blu mają w tej chwili Niemcy, tylko każdy tytuł trzeba sprawdzać z osobna, bo z jakością może być różnie. Też zresztą nie wiem, co lubisz, bo western westernowi nierówny, a jako gatunek ma kilka podgatunków.


RE: Mefisto - kolekcja - Wolfman - 06-06-2018

Avatarem czyli przygody smerfów na inne planecie? To najbardziej perfekcyjne kino w 3D, kto nie widział ten niech żałuje. Cenie ten film bardziej niż After earth, który ma słabą obsadę główną w postaci tego dzieciaka.
Obejrzyj u mnie stronę 52, nie mam tego za wiele. Do Heavens gate masz napisy? Nie mogę znaleźć


RE: Mefisto - kolekcja - MoviePsycho - 06-06-2018

Chodziło raczej o tego "Avatara" Big Grin

http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+W%C5%82adca+Wiatru-2010-418956


RE: Mefisto - kolekcja - paniron - 06-06-2018

Widzę, że zdecydowałeś się na ten Box z amazonu.
Ja narazie się wstrzymalem, bo Box Phantasm potaniał i wyhaczylem go w okolicach 31£, wiec western ze Scott' em muszą poczekać ;-)

Jak ja chce, z kimś z obsługi amazonu "pogadać", to jest tam czat, trochę trzeba się naklikac, żeby go znaleźć, ale jest.
W zależności od problemu, można jeszcze voucher na nastepne zamówienie wyludzić ;-)

PS. Widziales to?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 06-06-2018

Cytat:http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+W%C5%82adca+Wiatru-2010-418956

Dokładnie, chodziło o Władcę wiatrów Big Grin

Cytat:Do Heavens gate masz napisy?

Niestety na płycie są jedynie francuskie, ale słuch mam jeszcze dobry Smile

Cytat:Obejrzyj u mnie stronę 52, nie mam tego za wiele.

Przy moich ustawieniach, Twój temat ma tylko 12 stron Smile

Cytat:Widzę, że zdecydowałeś się na ten Box z amazonu.
Ja narazie się wstrzymalem, bo Box Phantasm potaniał i wyhaczylem go w okolicach 31£, wiec western ze Scott' em muszą poczekać ;-)

Moim zdaniem to szybko zejdzie. Jest sześć tysi sztuk, ja przy zrobieniu preordera dostałem już numer powyżej trzech, więc przy tej cenie raczej bym nie zwlekał długo.

Cytat:Jak ja chce, z kimś z obsługi amazonu "pogadać", to jest tam czat, trochę trzeba się naklikac, żeby go znaleźć, ale jest.

Wiesz, oni sami do mnie zadzwonili, jak im dymu mailowo narobiłem Smile

Cytat:PS. Widziales to?

Niestety widziałem. Do tego jeszcze box Police Story się szykuje, nowe wydania Eureki i BFI, a na domiar złego cały czas trwa promocja Criteriona. Trzeba będzie drugą nerkę sprzedać...


RE: Mefisto - kolekcja - paniron - 06-06-2018

(06-06-2018, 20:58)Mefisto napisał(a):  Niestety widziałem. Do tego jeszcze box Police Story się szykuje, nowe wydania Eureki i BFI, a na domiar złego cały czas trwa promocja Criteriona. Trzeba będzie drugą nerkę sprzedać...

Mam tylko kilka wydań Critteriona, Eureki i od BFI, na kilkadziesiąt od arrowvideo na moje szczęście, gdyż zdecydowana większość tego co arrow wypuszcza, wcześniej czy później kosztuje 6£.

PS. Police story właśnie potaniał na Amazonie, teraz kosztuje 23.99£


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 06-06-2018

Eureka też miewa promocje na amazonie. Akurat na Arrow najwięcej kasy zawsze przepuszczam - zwłaszcza na boxy i jakieś mega popularne filmy, które schodzą szybko. Zresztą nie oszukujmy się - chodzi o tytuły przede wszystkim. Flesh+Blood to jest mus (no chyba, że transfer okaże się lipny).


RE: Mefisto - kolekcja - paniron - 06-06-2018

(06-06-2018, 21:30)Mefisto napisał(a):  Zresztą nie oszukujmy się - chodzi o tytuły przede wszystkim. Flesh+Blood to jest mus (no chyba, że transfer okaże się lipny).

Mniej, więcej o to mi chodziło. Mam najwięcej od arrow, bo wydają to co lubię, dodatkowo są w miarę tani, przynajmniej normalne wydania spadają do tych 6£.

Co do tych nowych filmow od Eureka, to chyba bardziej się cieszę z Police story, choć brakuje 3-ciej części...
Jeszcze czekam, aż Drunken Master stanieje.