Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 29-06-2015

up-to-date:


UK i US + PL i FRA (Condor - niestety nie w digi, na które mocno liczyłem; szczęśliwie sprzedający zwrócił mi pełną kwotę za zakupy, więc wyszedłem na zero); Muppety z wersją PL, ale niestety film w wersji krótszej, jak się okazuje (choć może to i lepiej, bo niektóre gagi mnie już męczyły...), Koziorożec w tej lepszej, nie spartolonej wersji i z dodatkami, a Małpce błyszczy się oczko Smile

[Obrazek: th_blupop.jpg] [Obrazek: th_bluguest.jpg] [Obrazek: th_bluguest2.jpg]
[Obrazek: th_blugo.jpg] [Obrazek: th_bluniki.jpg] [Obrazek: th_bluapes.jpg]


plus nieplanowana perełka miesiąca - nabyta za całe... 11 dolców kanadyjskich:

[Obrazek: th_blutati.jpg] [Obrazek: th_blutati2.jpg] [Obrazek: th_blutati3.jpg]
[Obrazek: th_blutati4.jpg] [Obrazek: th_blutati5.jpg] [Obrazek: th_blutati6.jpg]

Heart


RE: Mefisto - kolekcja - matwiko - 29-06-2015

No proszę że ktoś docenia Tatiego. Szacun Wink


RE: Mefisto - kolekcja - Kuba - 29-06-2015

Gdzie nabyłeś Tati'ego w takiej cenie?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 29-06-2015

Był przez chwilę na kanadyjskim amazonie w takowej (można sprawdzić na wykresie na blu-ray.com) - nawet miałem dać info na forum, ale wkrótce po tym, jak sam zamówiłem, cena wróciła do normalności. Podejrzewam, że mógł to być zwykły błąd jakiegoś pracownika. Tak czy siak następnego dnia miałem to już w swoich rękach, choć oczywiście do powyższej ceny musiałem doliczyć koszta przesyłki, co razem dało ok 30 dolców. Ale to i tak jeden z najlepszych zakupów ever Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 07-10-2015

z dawna odwlekana aktualka

promocja na amazonie - w końcu! wydanie znakomite

[Obrazek: th_blubob.jpg] [Obrazek: th_blubob2.jpg] [Obrazek: th_blubob3.jpg]
[Obrazek: th_blubob4.jpg] [Obrazek: th_blubob5.jpg] [Obrazek: th_blubob6.jpg]

promocja na innym amazonie - filmy elegancko odświeżone

[Obrazek: th_blughost.jpg] [Obrazek: th_blughost2.jpg] [Obrazek: th_blughost3.jpg]

znowu brytyjski z promocjami

[Obrazek: th_bluinter.jpg] [Obrazek: th_bluinter2.jpg]
[Obrazek: th_bluinter3.jpg] [Obrazek: th_bluinter4.jpg] [Obrazek: th_bluinter5.jpg]

promocja Arrow

[Obrazek: th_bluroller.jpg] [Obrazek: th_bluroller2.jpg] [Obrazek: th_bluroller3.jpg] [Obrazek: th_bluroller4.jpg]

zavvi i marketplace

[Obrazek: th_blusledge.jpg] [Obrazek: th_blusledge2.jpg] [Obrazek: th_blusledge3.jpg]
[Obrazek: th_blusledge4.jpg] [Obrazek: th_blusledge5.jpg] [Obrazek: th_blusledge6.jpg]

pojedyncze z różnych miejsc, przeważnie z drugiej ręki

[Obrazek: th_bludie.jpg] [Obrazek: th_blutit.jpg] [Obrazek: th_blutrain.jpg] [Obrazek: th_blusmodzi.jpg]

znowu zavvi i wydanie tyleż przepiękne, co okropne, bo oczywiście faktura materiału sprawia, że najdrobniejszy ślad wygląda koszmarnie, a i musieli to oczywiście oblepić jakimś chujstwem i nad usuwaniem resztek kleju spędziłem z pół godziny Angry

[Obrazek: th_blumile.jpg] [Obrazek: th_blumile3.jpg] [Obrazek: th_blumile4.jpg] [Obrazek: th_blumile5.jpg]

plus aktualny, nieco rozszerzony wygląd kolekcji - to wciąż przystanek po drodze do perfekcji, ale przynajmniej zrobiło się przejrzyście i zyskałem na miejscu (uwagi proszę zachować dla siebie):

[Obrazek: th_newkol.jpg] [Obrazek: th_newkol02.jpg] [Obrazek: th_newkol03.jpg]
[Obrazek: th_newkol04.jpg] [Obrazek: th_newkol06.jpg] [Obrazek: th_newkol05.jpg]
[Obrazek: th_newkol07.jpg] [Obrazek: th_newkol08.jpg] [Obrazek: th_newkol09.jpg] [Obrazek: th_newkol10.jpg]


i na razie stop z zakupami... przynajmniej do black friday Smile


RE: Mefisto - kolekcja - MoviePsycho - 07-10-2015

Zazdroszczę tych kolekcjonerek Indiany Jonesa i Powrotu do przyszłości oraz wielu innych, ale te dwie są już nie do zdobycia. Po za tym masz świetne tytuły na półkach, w zasadzie jakbyś chciał się zamienić na kolekcje to bym nie płakał Smile, no dobra trochę bym płakał, bo nie lubię tych wydań brytyjskich oraz innych z oznaczeniami wiekowymi. Można powiedzieć, że to prywatna wypożyczalnia.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 08-10-2015

Myślę, że byś je jeszcze mógł kupić na ebayu albo marketplace za jakąś większą kwotę, albo nawet i nie tak bardzo, bo czasem można tam trafić rarytasiki za ludzkie pieniądze (raz np. widziałem puszkę Forbidden planet za 18 funtów, ale akurat nie miałem kasy - normalnie chodzi po 40, 50 i wyżej). Zamieniać póki co nie zamieniam, ale nie znasz dnia, jak o się mówi Smile A co do wypożyczania, to tylko tym z kartą członkowską Wink


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 26-10-2015

dałem się skusić na obniżki w zavvi Big Grin

[Obrazek: th_bluwild.jpg] [Obrazek: th_bluwild2.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - Lukob - 26-10-2015

(26-10-2015, 19:36)Mefisto napisał(a):  musieli to oczywiście oblepić jakimś chujstwem i nad usuwaniem resztek kleju spędziłem z pół godziny
Na to chujstwo i inne zabrudzenia, ślady po naklejkach, paluchach itp. najlepszy jest płatek kosmetyczny nasączony izopropanolem (alkohol izopropylowy). Wystarczy delikatnie przetrzeć i po kłopocie, nie zostawia śladów, nie rysuje powierzchni. Gdzieś już kiedyś o tym wspominałem chyba na starym forum jak ktoś pytał jak usunąć ten klejący nalot, który pojawiał się czasem na płytach DVD.

Możesz potwierdzić obecność napisów pl w Dzikości Serca?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 26-10-2015

Dzięki.
Napisy są tam tylko angielskie - to jest to drugie wydanie, z dodatkami