Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 10-02-2017

niepełna aktualka, bo w drodze jeszcze kilka pozycji, ale potem zapomnę co i kiedy było Tongue

[Obrazek: th_bluBFI.jpg] [Obrazek: th_blufish.jpg] [Obrazek: th_bluyanks.jpg] [Obrazek: th_bludead.jpg]

Martwybasen oczywiście z forum - dzięki Smile
A Marvel z promocji:

[Obrazek: th_blumarv.jpg] [Obrazek: th_blumarv2.jpg] [Obrazek: th_blumarv3.jpg] [Obrazek: th_blumarv4.jpg] [Obrazek: th_blumarv5.jpg]
[Obrazek: th_blumarv6.jpg] [Obrazek: th_blumarv7.jpg] [Obrazek: th_blumarv8.jpg] [Obrazek: th_blumarv9.jpg] [Obrazek: th_blumarv10.jpg]
[Obrazek: th_blumarv11.jpg] [Obrazek: th_blumarv12.jpg] [Obrazek: th_blumarv13.jpg] [Obrazek: th_blumarv14.jpg] [Obrazek: th_blumarv15.jpg]
[Obrazek: th_blumarv16.jpg] [Obrazek: th_blumarv17.jpg] [Obrazek: th_blumarv18.jpg] [Obrazek: th_blumarv19.jpg] [Obrazek: th_blumarv20.jpg]

Niestety, jak widać, nie do końca przemyślane to wydanie, bo teczuszki z bonusami zwyczajnie nie idzie gdzie schować (próbowałem upchnąć do walizeczki z Fazy 1, ale bezskutecznie) i teraz leży odłogiem. Ale poza tym, całościowo, całkiem zgrabny gadżet, który nieźle prezentuje się na półce do pary z poprzednim. Ciekawe, co wymyślą przy Fazie 3.  Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mateusz - 10-02-2017

Marvel wygląda fajnie. Za ile Ci się udało wyrwać? W trzeciej fazie powinni dać rękawicę Thanosa. Big Grin


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 10-02-2017

Był lightning deal za 117 dolców z przesyłką, czyli ponad 30$ taniej, niż kupiłem pierwszy zestaw, więc nie zastanawiałem się dwa razy nawet Smile


RE: Mefisto - kolekcja - DanSavio - 11-02-2017

Martwybasen, wszystko ok? Śmiga?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 13-02-2017

Tak, spoko - pisałem przecież Smile


RE: Mefisto - kolekcja - MoviePsycho - 13-02-2017

Najfajniejsze w wydaniu zbiorowym faz marvela są te wszystkie dodatki jak: wycinki z gazet, stare zdjęcia, identyfikatory, odznaki, strona z pradawnej księgi, przypinki itd. Sam bym takie przygarnął.


RE: Mefisto - kolekcja - pempek - 15-02-2017

Czy promocja na kolekcję Marvela jest jeszcze dostępna? Jeżeli tak to gdzie?
(chciałem napisać wiadomość prywatną, ale nie mam takiej możliwości)


RE: Mefisto - kolekcja - Wolfman - 16-02-2017

(15-02-2017, 23:37)pempek napisał(a):  (chciałem napisać wiadomość prywatną, ale nie mam takiej możliwości)
Napisz drogi kolego 10 produktywnych postów , które przejdą weryfikację próbną przez ukochanego admina, lub po prostu użyj wiekowego już wuja google i wskaże ci na pewno ciocię amazon. Jako , że promocja się skończyła wydasz na chińską zabawkę , kilka karteczek , oraz 7 filmów jakieś 200 dolca. Co wciąż nie jest aż tak absurdalną ceną jaką przyjdzie wydać na to trochę później.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 25-02-2017

skromny, ale na jakiś czas ostatni update - leci gdzieś tam jeszcze Big Chill Criteriona, ale czekał nie będę. Teraz trzeba złapać chwilę oddechu, nabrać pieniędzy w portfel i, przede wszystkim, zacząć to wszystko oglądać xD

[Obrazek: th_bluheat.jpg] [Obrazek: th_bluheat2.jpg] [Obrazek: th_bluplan.jpg] [Obrazek: th_bluyear.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - mk1976 - 14-03-2017

Operacja Birma, sa polskie napisy?