Filmozercy.com | Forum
Kolekcja - "Premium Collection" - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Kolekcja - "Premium Collection" (/watek-kolekcja-premium-collection)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Kolekcja - "Premium Collection" - meaner - 04-10-2014

[Obrazek: Bez%2Bnazwy2.jpg]
Może jest na forum osoba który zbiera tą "kolekcję". Trudno nazwać to kolekcją ponieważ to tylko kartonowa nakładka na standardowe wydanie ale...

Kolekcja może i byłaby fajna ale tylko pod warunkiem jak byśmy dostali ją w formie digibooków tak jak to mają w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Holandii.

Co wy uważacie na temat tej "kolekcji". Zbieracie nakładki czy wylatują do kosza? Wink

Do tej pory (na dzień 17.02.2018) w kolekcji ukazało się 78 tytułów:
  • 300
  • Adwokat Diabła
  • A.I. Sztuczna inteligencja
  • Batman
  • Batman - Początek
  • Batman - Mroczny Rycerz
  • Batman - Mroczny Rycerz Powstaje
  • Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości
  • Beowulf
  • Bez przebaczenia
  • Blow
  • Bodyguard
  • Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
  • Chłopcy z ferajny 25.rocznica
  • Constantine
  • Creed
  • Człowiek ze Stali
  • Dawno Temu w Ameryce
  • Dopóki piłka w grze
  • Frantic
  • Gangster Squad. Pogromcy mafii
  • Gniew Tytanów
  • Gorący Towar
  • Gorączka
  • Gran Torino
  • Grawitacja
  • Imię Róży
  • Incepcja
  • Infiltracja
  • Intestellar
  • J. Edgar
  • Jestem legendą
  • Kac Vegas
  • Kac Vegas w Bangkoku
  • Kac Vegas III
  • Kolor purpury
  • Krwawy diament
  • Kryptonim U.N.C.L.E.
  • Legion Samobójców
  • Lot nad kukułczym gniazdem
  • Łowca Androidów
  • Mad Max: Na drodze gniewu
  • Matrix
  • Matrix Reaktywacja
  • Matrix Rewolucje
  • Medium
  • Miasto złodziei
  • Michael Collins
  • Niepokonany
  • Oceans Eleven - Ryzykowna gra
  • Oceans Twelve - Dogrywka
  • Oceans 13
  • Operacja Argo
  • Ostatni Mohikanin
  • Ostatni Samuraj
  • Pakt z Diabłem
  • Pieskie popołudnie 40.rocznica
  • Powrót Batmana
  • Prawdziwa zbrodnia
  • Prestiż
  • Robin Hood - Książę Złodziei
  • RocknRolla
  • Sędzia
  • Sherlock Holmes
  • Sherlock Holmes: Gra cieni
  • Snajper
  • Siedem
  • Starcie Tytanów
  • Sweeney Todd - Demoniczny Golibroda z Fleet Street
  • Ścigany
  • Tajemnice Los Angeles
  • Tańczący z wilkami
  • Tarzan
  • Teoria spisku
  • Troja
  • W Sieci Kłamstw
  • Wielki Gatsby
  • Wywiad z Wampirem
  • V jak Vendetta
  • Zabójcza Broń 4
  • Zodiak



RE: Kolekcja - "Premium Collection" - Mateusz - 04-10-2014

Mam cztery filmy z tej "kolekcji", nakładek nie wyrzucam, bo nie mam w zwyczaju wyrzucać cokolwiek co jest dodawane do filmów. Jednak nie mam ciśnienia na kupienie filmu akurat z tej kolekcji, jak się trafi tanio to wezmę. Szkoda właśnie, że to nie są jakieś prawdziwe kolekcjonerskie wydania, wtedy można, by się pokusić o zebranie całej kolekcji. Imperial wydał swoją wersję kolekcji z nakładkami White/Black Limited Collection. Nie pamiętam już jak było w przypadku Premium Collection, ale te od Imperiala miały folię tylko na filmach, przez co kartoniki są czasami zniszczone.


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - Mierzwiak - 04-10-2014

Mam dwa tytuły z tej serii - Matrixa i Łowcę androidów, i to tylko dlatego, że byli w pakiecie Premium Collection razem z (sprzedanym od razu) I Am Legend w atrakcyjnej cenie. Tekturki zostawiłem dlatego że podobnie jak Mateusz nie mam w zwyczaju wyrzucania takich dodatków, ale są to moim zdaniem jedne z najgorszych grafik jakie widziałem, nie wiem co tam w Warnerze sobie myśleli zatwierdzając takie paskudztwa.

Warto zauważyć, że po raz pierwszy w tej serii, w listopadzie, dostaniemy filmy, które do tej pory nie były wydane na BD w Polsce:

- Bez przebaczenia
- Gorączka (NARESZCIE!!!)
- Tańczący z wilkami
- Teoria spisku


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - frantic85 - 04-10-2014

Ostatnio zakupilem z tej kolekcji Troje i Ostatni Samuraj,ale co mnie najbardziej cieszy,ze wkoncu wyjdzie u nas Heat - Goraczka!!!


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - Gieferg - 07-10-2014

Mam tylko Blade Runnera z tej "kolekcji". Akurat te tekturki mi nie przeszkadzają, ale już monolithową z Ex2 wyrzuciłem zaraz po odpakowaniu filmu.


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - Jaszczomp89 - 07-10-2014

Czekam z niecierpliwością na Gorączkę - czas na wymianę z wysłużonego dvd na blu-ray Wink

Opłaca się kupić Matrixa z tej kolekcji? Obraz widziałem, że średni ale chyba nic lepszego nie wyszło?


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - whiteHussar - 07-10-2014

Szkoda, że "Tańczący z Wilkami" nie będzie w wersji reżyserskiej :/


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - Glaeken - 07-10-2014

(04-10-2014, 18:02)meaner napisał(a):  Zbieracie nakładki czy wylatują do kosza?
Wylatują do kosza.

Mam kilka filmów z tej "lipnej" serii i na 100% dołączą kolejne t.j. Gorączka (no wreszcie!), Tańczący z Wilkami, Wywiad z wampirem i Bez przebaczenia... tekturki wylecą do kosza.


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - faccalto - 08-10-2014

Mam w posiadaniu tylko Incepcję oraz Łowcę androidów. Tekturki zostawiłem, bo w przypadku obu tych filmów nawet przypadły mi one do gustu. Na temat "kolekcji" zbyt dużo nie powiem, ale wydaje mi się, że dodatek w postaci tekturki sztucznie podbija cenę samych filmów, bo bardzo wolno tanieją wydania z tej serii. Jedynie co mnie cieszy to to, że zarówno Incepcja jak i Łowca androidów są w wydaniach 2-płytowych.


RE: Kolekcja - "Premium Collection" - Mierzwiak - 08-10-2014

(08-10-2014, 07:09)faccalto napisał(a):  wydaje mi się, że dodatek w postaci tekturki sztucznie podbija cenę samych filmów, bo bardzo wolno tanieją wydania z tej serii.
Dziwi mnie takie stwierdzenie, bo jeszcze nie spotkałem się, by wydanie PC było droższe od normalnego, wręcz przeciwnie, zawsze tańsze.