Filmozercy.com | Forum
Blu ray w Polsce - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Blu ray w Polsce (/watek-blu-ray-w-polsce)



RE: Blu ray w Polsce - Gieferg - 09-11-2018

Lukee napisał(a):Zapomniało Ci się też dodać jak te napisy dopasowujesz czyli dochodzi albo oglądanie na kompie albo kolejne "zabawy" w wypalanie płyt czy specjalny odtwarzacz za pare tysia. Weź się schowaj z takimi argumentami.p

Cóż, bez tego, chocbyś kupił wszystko co jest w polskich sklepach, sporej części filmów po prostu nie obejrzysz, więc sam się schowaj Smile

Nie wyobrażam sobie nie mieć na półce na blu takich filmów jak Watchmen (dir cut), Kingdom of Heaven (dir cut), Troja (dir cut), Death Machine, Hardware, Total Recall, czy choćby trylogii Rambo - a nie zanosi się by je ktoś u nas wydał. W tej sytuacji nie będę siedział i płakał, że nie ma, albo czekał do usranej śmierci bo może ktoś kiedyś wyda, tylko robię co trzeba i oglądam kiedy mam ochotę i z kim mam ochotę Tongue Jesli film został w Polsce wydany, ale ma zły format obrazu (czy też obraz skopany w jakiś inny sposób), też wolę kupić wydanie zagraniczne.


RE: Blu ray w Polsce - Bender - 09-11-2018

(09-11-2018, 18:07)wolfman napisał(a):  Przekonaj się raczej sam wpisując w wyszukiwarce z napisami, bo chyba nie liczysz, że ktoś to z forum zrobi za Ciebie.

Ale po co od razu się napinasz? Zupełnie niezobowiązujące i ogólnikowe pytanie, których wszyscy zadają tu setki.
Nie chcesz, nie odpowiadaj, prosta sprawa.

@ Ethan Tez wcale tak nie musi być zawsze, bo wydaje mi się, że jednak francuski łatwiej przetłumaczyć na angielski. Ale co do ogółu to pewnie masz rację.


RE: Blu ray w Polsce - Wolfman - 09-11-2018

(09-11-2018, 21:29)Bender napisał(a):  Ale po co od razu się napinasz? Zupełnie niezobowiązujące i ogólnikowe pytanie, których wszyscy zadają tu setki.
O nic się nie napinam, po prostu bez sensu i nie sprecyzowane pytanie, podczas gdy odpowiedź dokładną, masz w zasięgu klawiatury. Nikt raczej statystyk nie prowadzi ile filmów przetłumaczono. Wszystko zależy od popularności tytułu.


RE: Blu ray w Polsce - lukee - 09-11-2018

(09-11-2018, 20:10)Gieferg napisał(a):  Cóż, bez tego, chocbyś kupił wszystko co jest w polskich sklepach, sporej części filmów po prostu nie obejrzysz, więc sam się schowaj
Dlatego to co nie ma u nas a miałem na dvd zostawiłem sobie i to mi styka. Nie umrę jak nie będę miał kilkunastu pozycji na BD. Na bieżąco odkąd zbieram BD wyszło może z 5 filmów nie wydanych u nas które bym kupił z napisami. Dojdą na pewno jeszcze filmy o których zapomniałem ale zanim zabraknie mi pozycji do kupowanie to jeszcze sporo czasu minie.


RE: Blu ray w Polsce - Gieferg - 09-11-2018

Lukee napisał(a):Dlatego to co nie ma u nas a miałem na dvd zostawiłem sobie i to mi styka.

A to czego u nas nie ma na BD i nie było też na DVD?

Rzut oka na półkę i widzę sporo takich filmów - wspomniane Death Machine i Hardware, dir cut Watchmenów, Addams Family, Short Circuit, Dark Angel, Red Scorpion, RoboCop 2, Robot Jox, Judge Dredd i tak dalej...

Owszem, były, ale na VHS.


RE: Blu ray w Polsce - MarianPaz - 16-03-2019

Właśnie zauważyłem, że w sklepach pojawiły się zapowiedzi rekonstrukcji studia KADR na DVD. Co ciekawe dystrybutorem jest AlterDystrybucja do którego to przypisano m.in. tytuły wydane wcześniej na DVD i Blu-ray przez Studio Blu (50 lat studia TOR: kolekcja 25 filmów po rekonstrukcji cyfrowej). I tu nasuwa się pytanie czy może ma ktoś informacje w kwestii tego czy planują również wydania na Blu-ray? Gdyby się tak stało, to byłaby to świetna informacja, ponieważ studio KADR ma w zasobach wiele znakomitych filmów, których obecnie dodatkowo systematycznie przybywa w związku z nowym programem rekonstrukcji.

[Obrazek: xipqbsy.jpg]


RE: Blu ray w Polsce - Ethan - 16-03-2019

Alterdystrybucja to kino swiat


RE: Blu ray w Polsce - pred895 - 17-03-2019

A czyli o wydaniach BD możemy sobie pomarzyć... i pomyśleć że obecnie trzymają łapy na Psach Pasikowskiego Sad


RE: Blu ray w Polsce - lukee - 01-04-2019

Czy jest może gdzieś opcja przejrzeć spisy wydanych filmów u nas w kraju przez konkretnych dystrybutorów? Jeśli oczywiście nie wszystkich to może wybranych? Chętnie zapoznał bym się z listą wydanych tytułów na zasadzie: Monolith MBD079 to Red a MBD216 to Gunman.


RE: Blu ray w Polsce - misfit - 01-04-2019

http://poral.eu/dystrybucja_monolith.php