Filmozercy.com | Forum
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (/watek-mistrzostwa-swiata-w-pilce-noznej-2018)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mateusz - 02-06-2018

[Obrazek: polska-reprezentacja-pilki-noznej-mt-434...RY_BIG.jpg]

Są na forum jacyś miłośnicy piłki kopanej? Mundial za pasem, więc można podyskutować o naszych Orłach, ale też i innych drużynach. Będzie medal, czy jak za dawnych lat trzy mecze: pierwszy otwarcia, drugi o wszystko i trzeci o honor. Big Grin

Jeśli będzie kilka osób śledzących temat na bieżąco to można pobawić się w typowanie wyników. Ja na razie patrzę z optymizmem i typuje, że wychodzimy z pierwszego miejsca, później w 1/8 rozprawiamy się z Anglią i kończymy przygodę na 1/4, a co tam.

No i żeby nie było, że wątek zupełnie z tematyką portalu nie związany, ktoś w 4K będzie oglądał?

Grupa A

1. Rosja
2. Arabia Saudyjska
3. Egipt
4. Urugwaj

Grupa B

1. Portugalia
2. Hiszpania
3. Maroko
4. Iran

Grupa C

1. Francja
2. Australia
3. Peru
4. Dania

Grupa D

1. Argentyna
2. Islandia
3. Chorwacja
4. Nigeria

Grupa E

1. Brazylia
2. Szwajcaria
3. Kostaryka
4. Serbia

Grupa F

1. Niemcy
2. Meksyk
3. Szwecja
4. Korea Płd.

Grupa G

1. Belgia
2. Panama
3. Tunezja
4. Anglia

Grupa H

1. Polska
2. Senegal
3. Kolumbia
4. Japonia


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Gieferg - 02-06-2018

Cytat:Będzie medal, czy jak za dawnych lat

No akurat "za dawnych lat" bywały medale.
W sumie moje zainteresowanie piłką nożna skończyło się gdzieś tak na przełomie tysiącleci, a ostatnie mistrzostwa jakie oglądałem z większym zaangażowaniem to te we Francji, ale jak grafik w robocie pozwoli obejrzeć mecze Polaków to może obejrzę.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mateusz - 02-06-2018

O medalu z 1982 roku to już niewiele osób pamięta. Smile U mnie Mistrzostwa z 1998 roku we Francji były akurat tymi pierwszymi, które oglądałem i od tego momentu zawsze śledziłem każdą imprezę i kibicowałem właśnie Francuzom i Zizu. Przegranego finału z 2006 roku do dzisiaj nie mogę przeboleć, tym bardziej że przegrali z Włochami.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - meaner - 02-06-2018

Oczywiście, że będę oglądał. Jeśli czas na to pozwoli to pewnie i każdy mecz. Big Grin Tak jak podczas każdej z poprzednich imprez. Jeśli się dało to oglądałem wszystko bez wyjątku. Smile

(02-06-2018, 16:42)Mateusz napisał(a):  Ja na razie patrzę z optymizmem i typuje, że wychodzimy z pierwszego miejsca, później w 1/8 rozprawiamy się z Anglią i kończymy przygodę na 1/4, a co tam.
Wg. mnie nie ma szans. Japończyków i Senegalczyków pokonamy ale z Kolumbią przegramy. Smile Kolumbia ma za dużo dobrych zawodników którzy grają w czołowych europejskich klubach (Falcao, Cuadrado, Rodriquez, Sanchez, Bacca, Muriel, Ospina). Jeśli pykniemy japończyków i senegalczyków to wtedy wyjdziemy z grupy z drugiego miejsca i spotkamy się z Belgami. Smile

(02-06-2018, 16:42)Mateusz napisał(a):  No i żeby nie było, że wątek zupełnie z tematyką portalu nie związany, ktoś w 4K będzie oglądał?
Oczywiście, że tak. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS. Mały konkursik w typowanie? Jestem na tak. Big Grin


Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - frantic85 - 02-06-2018

Oczywiście że będzie ogaldane każdy meczyk jak praca i bobas pozwoli!!! Finał obstawiam Polska - Panama Big Grin


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Gieferg - 02-06-2018

Cytat:i spotkamy się z Belgijczykami.

A nie z Belgami? Tongue

Cytat:O medalu z 1982 roku to już niewiele osób pamięta.

A z 1974?
Jak się zaczynałem interesować piłka, to nie było wcale tak dawno. Niestety całe lata 90-te, kiedy to najbardziej mnie piłka interesowała Polacy na mistrzostwach się nie pojawili, a potem jak się nawet pojawili to i tak nic z tego nie było. No ale po ostatnim Euro mozna żywić jakieś nadzieje.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mateusz - 02-06-2018

Po tym, co w finale LM robił Mané, to wszyscy chyba o Kolumbii zapomnieli, no ale nie zmienia to faktu, że to oni będą najtrudniejszym rywalem. Mimo wszystko porażki raczej bym nie obstawiał, może remis. Japonię powinniśmy pyknąć bez problemu. Ta Anglia w 1/8 jest nam pisana, już niewiele brakowało, żeby byli z nami w grupie. No i ja na pierwszym miejscu widzę w ich grupie jednak Belgię.

(02-06-2018, 18:24)Gieferg napisał(a):  A z 1974?
Odnosiłem się do tego "najmłodszego" medalu.

(02-06-2018, 17:53)meaner napisał(a):  PS. Mały konkursik w typowanie? Jestem na tak. Big Grin

[Obrazek: giphy.gif]


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - czuubakka - 02-06-2018

Marne szanse na wyjście z grupy. Niestety ale nasza drużyna to żadne asy.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mateusz - 02-06-2018

Przypominam, że wychodzą dwie drużyny...


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - misfit - 02-06-2018

Tak jak zwykle będę oglądał wszystkie mecze Polaków i te co ciekawsze mecze w fazie grupowej, a dalej to wszystko co się będzie dało...

Po losowaniu grup byłem względnym optymistą, ale obecnie trochę martwi mnie forma Lewego jaką prezentował w ostatnich miesiącach, do tego przemęczony Glik będący cieniem samego siebie sprzed roku, niewiele grający w tym sezonie Krycha + cały czas borykający się z problemami zdrowotnymi Błaszczu. Z pozytywów to Milik powracający do wysokiego poziomu po tych dwóch koszmarnych kontuzjach - nie wierzyłem, że zdąży na MŚ...
Lekkim faworytem w naszej grupie wydaje się być obecnie Kolumbia, ale jest ona na tyle wyrównana, że w sumie każdy wynik jest możliwy, a Japonia wbrew pozorom też może pourywać punkty. Najważniejsze żeby w pierwszym meczu z Senegalem wykręcić możliwie najlepszy wynik. Przydałby się nam taki Sergio Ramos, który na początku meczu "wyeliminowałby" z gry Mané Wink