Filmozercy.com | Forum
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (/watek-mistrzostwa-swiata-w-pilce-noznej-2018)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Marioo - 24-06-2018

Na koniec Japońce też nas ograją, bo mają o co grać, natomiast nasi będą grać za karę.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - meaner - 27-06-2018

Niemcy papa Big Grin


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mateusz - 27-06-2018

Te mecze trzeciej rundy to jest jak na razie złoto. Emocje większe niż w fazie pucharowej. Niemcy na ostatnim miejscu w grupie. Big Grin


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mr.Hankey - 27-06-2018

Trafił ktoś Niemców? Smile
Niestety nie miałem jak oglądać, grali aż tak źle, czy pecha mieli?


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - czuubakka - 27-06-2018

Trochę lepiej od naszychSmile.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mateusz - 27-06-2018

(27-06-2018, 17:11)Mr.Hankey napisał(a):  Trafił ktoś Niemców? Smile
Niestety nie miałem jak oglądać, grali aż tak źle, czy pecha mieli?

Nikt nie postawił na Koreańczyków i patrząc na to co grali, to trudno się dziwić. Niemcy zagrali po prostu kolejny kiepski mecz. Nie wyszli tak agresywnie, jak na Szwedów, ale przeważali. Problem był tylko taki, że nie mają w ogóle skuteczności. Marnowali sporo sytuacji, a Koreańczycy prawie do końca spotkania nie potrafili ich skarcić za straty i fatalne błędy w obronie. Bramka dla Niemców długo wisiała w powietrzu i gdyby wyrzucili Meksyk z turnieju, to by były niezłe jaja. Niemców jakoś nie żałuję, ale szkoda, że w 1/8 nie zobaczymy ich z Brazylią, bo sobie na ten mecz ostrzyłem zęby, no ale nie z Niemcami w takiej formie.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - ifeelveryblah - 27-06-2018

Nie oglądałem pierwszej połowy, ale w drugiej Koreańczycy bawili się z Niemcami, wręcz ich ośmieszali, wyglądało to komicznie. I jeszcze ten Neuer wdający się w drybling na pod bramką rywali - normalnie parodia Smile


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - meaner - 28-06-2018

Japonia - jedna wielka żenada.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - Mateusz - 28-06-2018

No nasi też nie pokazali nic dobrego podczas tej farsy w ostatnich minutach. Powinni przycisnąć i ukarać tych wielce honorowych Japończyków. Sam mecz pokazał jedynie, że brak Glika w poprzednich meczach miał znaczenie. To, co robił Krychowiak w tym meczu, to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Ciągła gra do tyłu, zero kreatywności. I w takim wypadku Linetty nie dostaje nawet minuty na tym mundialu. Szkoda słów, no ale Peszko zadaniowiec zrobił robotę w ostatnich minutach, to najważniejsze.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - meaner - 28-06-2018

Linettego szkoda. Pojechał tylko na wycieczkę. Nawałka mógł go wpuścić zamiast Teodorczyka.