Filmozercy.com | Forum
Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD (/watek-nfsfan83-kolekcja-%E2%80%93-ostatni-bastion-dvd)



RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Nfsfan83 - 13-01-2020

(13-01-2020, 09:50)Juby napisał(a):  
(12-01-2020, 12:56)Nfsfan83 napisał(a):  też mnie zakłuło ale w ogólnym rozliczeniu wyszło mi 64 zł za film Wink

Ostatni raz wydałem taką kwotę na DVD w 2010 roku - była to nowość (Incepcja) w dwupłytowym wydaniu limitowanym ze slipcase (hologram z przodu) i nie miałem wówczas odtwarzacza Blu-ray. Obecnie nawet na filmy Blu-ray w wydaniach dwupłytowych i ze slipcase tyle nie wydaję.

To, że po tylu latach ktoś w końcu wybił ci z głowy przerabianie filmów na avi, nie zmienia faktu że robiłeś to latami = masz w d.... jakość, lub nie masz pojęcia co to takiego, a mimo to, kupujesz filmy po 2-3 razy, bo niektóre wydania mają "lepszą jakość". Spotkałem wielu dziwnych ludzi w sieci, ale ty jesteś the special one.

Nawet gdybym przerabiał na VCD to moja sprawa.

Nothing but Trouble na BD? za ile lat? Abyss na BD za ile wieków?


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Plicha - 13-01-2020

(13-01-2020, 13:30)Nfsfan83 napisał(a):  Nothing but Trouble na BD? za ile lat? Abyss na BD za ile wieków?
No ok, dwa wyjątki. Spoko. Ale tytuł tego wątku mówi co innego, więc ten argument taki średnio Wink


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Nfsfan83 - 13-01-2020

Odpowiedź była skierowana do Juby który zarzuca, że kupiłem drugi raz to samo w poszukiwaniu lepszej jakości Wink


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Juby - 14-01-2020

Jeśli to jest odpowiedź do mnie, to nie wiem jak zrozumiałeś mój komentarz, ale podejrzewam, że wcale.


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Nfsfan83 - 14-01-2020

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Juby - 15-01-2020

Nie wiem z kim piszesz, ale najwyraźniej nie ze mną. Nie mam pojęcia co oznaczają twoje odpowiedzi i w jaki sposób odnoszą się do mojego komentarza. Co te dwa tytuły - nigdy nie wydane na Blu-ray - mają do kupowania po kilka razy filmów na DVD? Jak się to ma do rzekomego powodu ponownego ich zakupu? Wciąż nie mam pojęcia.


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - malin1976 - 15-01-2020

Przecież tutaj kupuje się po kilka blu ryjków jednego tytułu bo ma fajną okładkę . To jest forum filmomaniaków a nie maniaków danego formatu Wink No i jeszcze mabyć tanio bo jak jest drogo to się nie liczy hehe


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Nfsfan83 - 15-01-2020

(13-01-2020, 09:50)Juby napisał(a):  To, że po tylu latach ktoś w końcu wybił ci z głowy przerabianie filmów na avi, nie zmienia faktu że robiłeś to latami = masz w d.... jakość, lub nie masz pojęcia co to takiego, a mimo to, kupujesz filmy po 2-3 razy, bo niektóre wydania mają "lepszą jakość". Spotkałem wielu dziwnych ludzi w sieci, ale ty jesteś the special one.

Zarzucasz mi, że twoich komentarzy nie rozumiem, może ty moich nie rozumiesz?

Kupiłem lepsze wydania do może 2-3 tytułów, bo 1 wydania jakie kupiłem, jeszcze nie wiedziałem, że nie wszędzie jest to samo wydanie (np US lepsze UK). I jak mam wydanie pierwsze to kupiłem 2 lepsze i wsio. A jakie 3 razy tego samego?

Jeszcze jedno, jak wydanie DVD jest z materiału BD a tak jest w Robot Jox, Wraith - to jest to bardzo przyzwoita jakość!!!


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Juby - 15-01-2020

(15-01-2020, 12:25)Nfsfan83 napisał(a):  Zarzucasz mi, że twoich komentarzy nie rozumiem, może ty moich nie rozumiesz?

Ja na pewno ich nie rozumiem, sam to napisałem.

(15-01-2020, 12:25)Nfsfan83 napisał(a):  to jest to bardzo przyzwoita jakość!!!

Ty nie masz pojęcia co to takiego "przyzwoita jakość" Tongue


RE: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD - Ethan - 15-01-2020

jakość jest sprawą subiektywną. zarówno w przypadku jakości obrazu, jak i jakości danego filmu. tak trochę na obronę nfsa.