Filmozercy.com | Forum
Filmostrada / TiM - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dystrybutorzy (https://forum.filmozercy.com/dzial-dystrybutorzy)
+--- Wątek: Filmostrada / TiM (/watek-filmostrada-tim)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Filmostrada / TiM - Mateusz - 16-01-2017

Trójkę wydaje Filmostrada. Premiera 6 lutego.

http://filmozercy.com/wpis/bridget-jones-3-i-sekretne-zycie-zwierzakow-domowych-wkrotce-na-blu-ray


RE: Filmostrada / TiM - bart3k84 - 17-01-2017

Dokładnie, chodziło mi o dwie poprzednie części ale wydane z polskim lektorem. No szkoda, mimo wszystko nadal nie rozumiem tej decyzji. Może im się odmieni.


RE: Filmostrada / TiM - Gieferg - 17-01-2017

Ale komu się ma odmienić? Jeśli tamte filmy wciąż są w ręku KŚ, to oni mało co wydaja na BD, jeśli są w ręku TiM to ten dystrybutor nie ma wiele do gadania i wydaje po prostu to, co wyda Universal - jeśli zagraniczne wydania nie mają polskiej wersji językowej, to nie ma co liczyć na to, że ktoś ją teraz nagle zrobi, bo tak się dzieje zazwyczaj tylko wtedy gdy pojawia się nowe wydanie np z poprawionym obrazem, nowymi dodatkami itp.


RE: Filmostrada / TiM - Wolfman - 17-01-2017

(17-01-2017, 08:05)bart3k84 napisał(a):  Dokładnie, chodziło mi o dwie poprzednie części ale wydane z polskim lektorem. No szkoda, mimo wszystko nadal nie rozumiem tej decyzji. Może im się odmieni.

Polecam pobudkę. Długo liczyłem na wydanie pewniaków pokroju Szeregowiec Ryan czy poprawne wydanie Terminatora 2, Watchmen, Tańczący z wilkami i Sin city. Nic takiego nie miało miejsca i nie będzie. Uczysz się angielskiego, albo kupujesz odtwarzacz i z pena doczytujesz napisy.


RE: Filmostrada / TiM - Gieferg - 17-01-2017

Cytat: czy poprawne wydanie Terminatora 2

Czegoś takiego nie ma jeszcze nigdzie na świecie. No chyba, że chodziło ci tylko o to, żeby była wersja rozszerzona.


RE: Filmostrada / TiM - Wolfman - 17-01-2017

Tak, dokładnie o nią. Cudów nie oczekuję, ale jak wydają coś to mogliby w dwóch wersjach.


RE: Filmostrada / TiM - Grześ58 - 29-04-2017

Zakupiłem niedawno Powrót do przyszłości II i okładka jest za krótka o 9 mm... To mój pierwszy film ze stajni Filmostrady, nawet w Monolithach takie coś nie miało miejsca. Nie widzę jednak, abyście wcześniej pisali o takich błędach, w temacie o wydaniu serii BTTF też nikt o tym nie wspomniał, więc może trafiłem na kiepski egzemplarz. Albo nikt z forumowiczów nie zdecydował się na zakup polskiego wydania.


RE: Filmostrada / TiM - Filmożerca Alan - 09-05-2017

Od wczoraj w biedrze promocja na filmy filmostrady po 9.99.
Z ciekawszych to Czarownica


RE: Filmostrada / TiM - KaMario - 19-01-2018

(29-04-2017, 14:33)Grzes58 napisał(a):  Zakupiłem niedawno Powrót do przyszłości II i okładka jest za krótka o 9 mm... To mój pierwszy film ze stajni Filmostrady, nawet w Monolithach takie coś nie miało miejsca. Nie widzę jednak, abyście wcześniej pisali o takich błędach, w temacie o wydaniu serii BTTF też nikt o tym nie wspomniał, więc może trafiłem na kiepski egzemplarz. Albo nikt z forumowiczów nie zdecydował się na zakup polskiego wydania.

Zbyt krótkie, pogięte, zagniecione okładki to standard u Filmostrady. Do tego dochodzą tłuste odciski paluchów na płytach od strony zapisu, a czasem też rysy. W ostatnich dniach zakupiłem film Barry Seal: Król Przemytu - 1 egzemplarz miał okrutne tłuste paluchy na płycie, ponowiłem zakup - druga płyta również z paluchami. Więc coś jest nie tak z kontrolą jakości, z pakowaniem płyt... masakra.
Na szczęście od jakiegoś czasu pakują płyty w przyzwoite pudełka od Elite, bo wcześniej filmy były pakowane w najgorszego sortu, najtańsze opakowania.


RE: Filmostrada / TiM - truvneeck - 19-01-2018

(29-04-2017, 14:33)Grzes58 napisał(a):  Zakupiłem niedawno Powrót do przyszłości II i okładka jest za krótka o 9 mm...

A ja jeszcze przed Swiętami wyrwałem z kosza w kauflandzie całą trylogię, całkiem ładne wydanie, wszystko czyste, schludne, folia fabryczna (czy jak ją nazwać... nie zgrzewana w każdym razie), płytki czyste. Co prawda każdy film osobno a nie w zbiorczym boksie ale jednak. Po piątaku za sztukę. Osobiscie nie narzekam.