Filmozercy.com | Forum
Dodawanie wersji PL - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Dodawanie wersji PL (/watek-dodawanie-wersji-pl)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Dodawanie wersji PL - Wolfman - 18-04-2019

Słuchaj, wieki temu używałem Vob w czasach kamienia łupanego i dinozaurów. Można w nim było wyciąć ścieżki dźwiękowe, napisy i itd. Pewnie dodać też, ale nie pamiętam. Na pewno program potem kompresował to do płyty jednowarstwowej i był kompatybilny z Nero od razu wypalał po kompresji. Program dalej się rozwija, powinien mieć różne nowe opcje ,a jak nie pasuje to jedź z avi i tak chcesz słuchać tylko lektora, a reszta to dodatek Smile.


RE: Dodawanie wersji PL - Gieferg - 18-04-2019

(18-04-2019, 16:43)Nfsfan83 napisał(a):  Bo mi Kris ciągle daje sposób na dodawanie lektora bez zmiany rozmiaru. To piszę o co mi chodzi. Trza będzie machnąć dvdrip-a Smile i wejdzie.

Tak, zrób sobie najlepiej 700 MB Divixa i nie zawracaj dupy bo mam wrażenie, że w ogóle nie czytasz tego co ci ludzie piszą.


RE: Dodawanie wersji PL - Nfsfan83 - 18-04-2019

Czytam to np:

"Sugerowałbym jednak zrobić tak, żeby widzieć rozszerzenia plików.

PGC Demux - wczytujesz .ifo, rozkładasz na ścieżki
MuxMan - składasz z powrotem wstawiając dodatkowe ścieżki albo podmieniając niepotrzebne

Dwa powyższe programy sa tak banalnie proste, że nie ma czego tłumaczyć.
Jak chcesz to potem wstawić w oryginalną strukturę dysku używasz VobBlankera (nie pytaj jak, nie bawiłem się w to od lat i nie mam w planach, ale też skomplikowane to nie było)"

Ale nie jest to takie proste Sad






RE: Dodawanie wersji PL - Gieferg - 18-04-2019

To może po prostu powiedz z czym konkretnie masz tam problem?


RE: Dodawanie wersji PL - Kris - 18-04-2019

Ale nie rozumiem po co w 2019 r trzymać sie płyt dvd 4,3 GB .....sa przecież dvd9, są pendrivy..


RE: Dodawanie wersji PL - Gieferg - 18-04-2019

Pytaj gościa, który przerabia DVD na .AVI


RE: Dodawanie wersji PL - Wolfman - 18-04-2019

(18-04-2019, 19:15)Kris napisał(a):  Ale nie rozumiem po co w 2019 r trzymać sie płyt dvd 4,3 GB .....sa przecież dvd9, są pendrivy..
Kolega chce klimat vhs, ktoś powinien mu zrzucić vhs na płytę.


RE: Dodawanie wersji PL - MildeK - 10-06-2019

Cześć,
Powiedzcie mi koledzy filmożercy jaką wielkość ma przeciętny rip z płyty w oryginale (bez kompresji znaczy się). Zamówiłem sobie napęd Blu-Ray i teraz muszę zastanowić się jakie płytki kupić. 25GB, czy może bezpieczniej będzie 50GB? Zamówiłem z Amazonu Pulp Fiction i ten film chciałbym na początek przegrać na nowy nośnik z napisami PL. Może ktoś kto się już bawił z PF pamięta jaki to był rozmiar? Dzięki za odpowiedź!


RE: Dodawanie wersji PL - Gieferg - 10-06-2019

Nie wiem co kupiłeś i z jakiego amazonu. Wydanie UK Lionsgate ma 30,8 GB (film główny w całości), bez Audio HD 28,5.
Jak chcesz zostawiać audioHD to wiekszości filmów na 25 GB nie zmieścisz, no i weź pod uwagę, że płytki 25GB faktycznie mieszczą 23 GB.


RE: Dodawanie wersji PL - MildeK - 10-06-2019

(10-06-2019, 14:42)Gieferg napisał(a):  Nie wiem co kupiłeś i z jakiego amazonu. Wydanie UK Lionsgate ma 30,8 GB (film główny w całości), bez Audio HD 28,5.
Jak chcesz zostawiać audioHD to wiekszości filmów na 25 GB nie zmieścisz, no i weź pod uwagę, że płytki 25GB faktycznie mieszczą 23 GB.

30+ GB ma sam film, czy film i dodatki? Bo chciałbym przerzucić tylko film. Kupiłem właśnie wydanie UK Lionsgate z brytyjskiego Amazonu, o którym wspomniałeś.