Filmozercy.com | Forum
Kabarety - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Kabarety (/watek-kabarety)

Strony: 1 2


Kabarety - komediowiec - 16-09-2018

Jestem chyba jedyną osobą która tego nienawidzi. Owszem jest kilka dobrych kabaretów w Polsce z których da się pośmiać,ale większość to dno którego próbuję unikać. Szczególnie w ostatnich latach kiedy skupili się bardzo na polityce zrobił się z tego jeden wielki gniot.A wy co o nich sądzicie?


RE: Kabarety - Gieferg - 16-09-2018

A to może jakieś konkrety, żeby zapoczątkować dyskusję, a nie dwie linijki, że w sumie to chujnia i gadajcie sobie.


RE: Kabarety - Bender - 16-09-2018

Kabaretów polskich nie trawię, ale żeby było bardziej konstruktywnie, może poszukaj stand-upów. Niektóre wyszły na DVD (bo na blu chyba niekoniecznie). Szczególnie polecam Dress to kill Eddiego Izzarda, który ma już swoje lata, ale wg mnie nadal jest stadupem doskonałym.


RE: Kabarety - MarianPaz - 16-09-2018

Zaliczam się do osób które lubią polskie kabarety, przy czym w ostatnich latach zrobił się lekki przesyt i wiele z nich choć dobrze się zapowiadało, dziś prezentują dosyć kiepski poziom. Osobiście uwielbiam Neo-Nówkę którzy w ostatnich latach pokazują się w telewizji niezwykle rzadko ale zawsze rozbawiają mnie do łez. Poza tym lubię Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Ciach, Jurki czy Kabaret Moralnego Niepokoju.

Super gdyby Teleexpress wyglądał tak - https://www.youtube.com/watch?v=ijiWcGzIThQ


RE: Kabarety - Mateusz - 16-09-2018

KMN szanuję za to, co robili kiedyś. Ich stare skecze oglądam do dzisiaj, ale to, co robią od kilku lat, jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Z pozostałymi kabaretami jest podobnie. Kilka wyjątków by się znalazło, ale to jak przebieranie w łajnie.


RE: Kabarety - Pai-Chi-Wo - 17-09-2018

(16-09-2018, 20:33)komediowiec napisał(a):  Jestem chyba jedyną osobą która tego nienawidzi. Owszem jest kilka dobrych kabaretów w Polsce z których da się pośmiać,ale większość to dno którego próbuję unikać. Szczególnie w ostatnich latach kiedy skupili się bardzo na polityce zrobił się z tego jeden wielki gniot.A wy co o nich sądzicie?

Kłopot widzę w premierach, mało jest dobrych nowych występów na jakie oczekujemy i do jakich przyzwyczaili nas ci najbardziej przez nas lubiani.
Na plus to to że jest tego już tak duzo że mamy z czego wybierać.
P.S. Jednemu tutaj wciąż majonez się w dupie gotuje i nie popuści. Z tego można by było zrobić też dobry skecz. Smile


RE: Kabarety - Kris - 25-09-2018

Uwielbiałem "starą szkołę" polskiego kabaretu, czyli np. "Tey". O ile "Tey" można gdzieś obejrzeć czy kupić na dvd, to podobały mi się też kabarety, w których występowała "Loża 44" czyli słynne Spotkania z balladą. Nie mam oczywiście na myśli nędznych Spotkań z balladą w Kopydłowie, tylko te oryginalne z lat 70-80 (Starożytny Rzym, Na Dzikim Zachodzie itp...)


RE: Kabarety - Daras - 23-11-2018

Cytat z innego wątku, zresztą nie pierwszy w tym klimacie o Darasie: Cry

(22-11-2018, 23:48)MarianPaz napisał(a):  Nie sądzę by napisał jakie ma filmy w kolekcji skoro nawet nie chciał podać jaki ma model projektora. On już tak ma o czym przekonałem się na innym forum.

Ojojoj!

Piotruś nie był dzisiaj w szkole,
Antek zrobił dziurę w stole,
Wanda obrus poplamiła,
Zosia szyi nie umyła,
Jurek zgubił klucz, a Wacek
Zjadł ze stołu cały placek."

"Któż się ciebie o to pyta?"
"Nikt. Ja jestem skarżypyta."



RE: Kabarety - Pai-Chi-Wo - 23-11-2018

A mnie się spodobało to:

(22-11-2018, 16:56)wolfman napisał(a):  Tutaj wszyscy to już myślimy, że wcale żadnych filmów nie masz w kolekcji, a jedynie dużo czasu by o nich pisać Smile


Zebrało sie konsylium:
- Hej co tak siedzicie i nic nie robicie?
Siedzimy i matrwimy się o Darasa i jego kolekcję filmów... powątpiewamy w prawdziwość jego słów...(może to android?)
przyłączysz się?
Big Grin


RE: Kabarety - Wolfman - 23-11-2018

Z jakiegoś powodu wzmianka o jego kolekcji wylądowała w kabarecie. Przypadek?