Filmozercy.com | Forum
Kiler/Kilerów 2-óch - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Kiler/Kilerów 2-óch (/watek-kiler-kilerow-2-och)

Strony: 1 2 3 4


Kiler/Kilerów 2-óch - komediowiec - 14-10-2018

''Kiler'' z 1997 i jego sequel z 1999 to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych polskich komedii. Oba filmy wyreżyserował Juliusz Machulski najbardziej  znany z ''Seksmisji''. Według mnie obie części to jedne z najlepszych polskich komedii. Największym plusem jest obsada,ponieważ grają prawie sami świetni aktorzy w tym:Cezary Pazura,Janusz Rewiński,Jan Englert,Jerzy Stuhr. Kilery to jedne z nielicznych filmów gdzie prawie każda postać bawi i nie irytuje. Plus mają świetny soundtrack Elektrycznych gitar. Najlepszy jest jednak Siara którego teksty weszły do obiegu. Od lat są plotki o powstaniu trzeciej części. Cezary Pazura chce połączyć Kilera z Seksmisją. Jak dla mnie to dobry pomysł.
Obie części mam też na półce na dvd. O wydaniach ciężko jednak założyć temat bo wydał to Best Film który często robi dużo wydań, a że wszystkie mają tą samą okładkę to można się pogubić. A wy co sądzicie o tych filmach?


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - Gieferg - 14-10-2018

W sam raz na jeden raz. Do żadnego nie chciało mi się wracać.


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - Mateusz - 14-10-2018

Obydwie części to ścisły top polskich komedii. Mam wydania VCD, które kiedyś często lądowały w napędzie.

(14-10-2018, 07:10)komediowiec napisał(a):  Cezary Pazura chce połączyć Kilera z Seksmisją.

Błagam nie... Machulski, a już zwłaszcza Pazura od lat nic dobrego nie zrobili i wątpie, żeby miało się to zmienić w przypadku nowego Kilera.


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - Profes - 14-10-2018

Obawiam się że połączenie Kilera i Seksmisji to byłby niezjadliwy potworek. Ostatni jego udany film to był Vinci.


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - Wolfman - 14-10-2018

(14-10-2018, 07:10)komediowiec napisał(a):  Seksmisji
To już bym chciał na bd


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - MarianPaz - 14-10-2018

Niestety nie ma specjalnie chętnych do ryzykowania pieniędzy na dystrybucję klasyki polskiego kina na BD. Swoją drogą ciekawe czy Kiler złapie się do nowego programu rekonstrukcji.


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - Mateusz - 14-10-2018

(14-10-2018, 10:45)Profes napisał(a):  Ostatni jego udany film to był Vinci.

Później nakręcił jeszcze jeden dobry film, czyli Ile waży koń trojański?


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - Wolfman - 14-10-2018

(14-10-2018, 11:01)MarianPaz napisał(a):  Niestety nie ma specjalnie chętnych do ryzykowania pieniędzy na dystrybucję klasyki polskiego kina na BD
Może gdyby ogarnęli szerszy rynek, z okładką w dwóch językach i napisami do kilku krajów EU.


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - adamga89 - 14-10-2018

Oj to były filmy, często wracam do nich, teksty znam na pamięć a i tak za każdym razem bawią...no i szkoda, że dziś już na próżno szukać takich polskich komedii...


RE: Kiler/Kilerów 2-óch - komediowiec - 14-10-2018

Z Alternatywami 4 na BD się udało, mimo że kiepskie wydanie. Ale Kilery na DVD mają akurat dość dobrą jakość obrazu,nie licząc wodnych znaków na skraju ekranu w dwójce.