Filmozercy.com | Forum
Avengers 4 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Avengers 4 (/watek-avengers-4)

Strony: 1 2 3 4 5


Avengers 4 - Mateusz - 07-12-2018

No to zaczynamy zabawę. Pierwszy zwiastun:





http://filmozercy.com/wpis/avengers-4-mamy-pierwszy-zwiastun


RE: Avengers 4 - CivilWar - 07-12-2018

Włączyłem sobie w pracy i ciarki mnie przeszły Big Grin Bardzo fajna pierwsza zapowiedź.


RE: Avengers 4 - MasterThief - 07-12-2018

Pojawił się też pierwszy oficjalny plakat Avengers: Endgame:

[Obrazek: 475109601_qwxhqsa.jpg]

Fajnie, że trailer jest bardzo tajemniczy, w sensie nie bombardują od razu wieloma scenami Smile Pewnie wszystkie najważniejsze aspekty filmu zachowają w tajemnicy aż do samej premiery kinowej.


RE: Avengers 4 - meaner - 07-12-2018

Chcę więcej!! Smile


RE: Avengers 4 - Wolfman - 07-12-2018

Myślicie , że to będzie ostatnia część?


RE: Avengers 4 - Bender - 07-12-2018

Bardzo wątpię, choć myślę, że kolejna będzie w mocno zmienionym składzie.


RE: Avengers 4 - Ethan - 08-12-2018

Avengers 3 sprawiło, że kosmiczne uniwersum Gwiezdnych Wojen zostało w końcu zdetronizowane. Ale poprzeczka jest wysoko, a dodatkowo - na nieszczęście, wraca Jeremy Renner. Najbardziej irytujący aktor od czasu Nicolasa Cage'a. Nie wymaga od nikogo klasy Dorocińskiego, ale...


RE: Avengers 4 - Wolfman - 08-12-2018

Menadżera musi mieć dobrego, dostaje dobre role.


RE: Avengers 4 - Uatu_TheWatcher - 11-12-2018

Mogę powiedzieć teraz jak Steve Rogers, który z niewyobrażalnym smutkiem na twarzy rzekł na zakończenie "Avengers: Infinity War" po zadziałaniu efektu ,,pstryknięcia" majestatyczną mocą Rękawicy Nieskończoności, gdy na jego oczach w cierpki pył obracali się jego przyjaciele i herosi z drużyny: ,,O mój Boże...!". Tak zareagowałem na trailer do "Avengers: Endgame", dosłownie; tak mocno ścisnęło mną od środka.

A co można o samym trailerze powiedzieć? Jest to przejmujący, zimny dramat zamknięty w dwóch i pół minutach zmontowanych scen filmu, z lekkim ,,I hope so" akcentem Scotta Langa na koniec. Krew, pot i łzy. Nikt tak na prawdę nie wygrał; jedyny, niezwyciężony Thanos odniósł jako takie, gorzkie, obłe zwycięstwo. Rękawicę i Kamienie wciąż są przy nim, przy czym Rękawica, z tego co widać, jest zdjęta i leży na jakimś podwyższeniu czy zwykłej ,,farmerskiej" półeczce, bo jest zniszczona, a Thanos samymi Kamieniami nie ma zamiaru się zajmować. Kto wie, może po pstryknięciu Rękawicą, na planecie - nazwijmy to "Tytan 2", Thanos zajrzał wgłąb Klejnotu Duszy i poznał konsekwencje swojego czynu i teraz stara się wszystko to odpokutować, albo nic nie robić, gdyż zwyczajnie w świecie ofiarował Wszechświatu ,,swoje miłosierdzie", czyli według siebie zrobił swoje.

[Obrazek: avengers-endgame-thanos-infinity-gauntlet.jpg]

Tailer do "Avengers: Endgame" jest niezwykle poruszający, rodzący jeszcze więcej pytań, zazębiający tysiące myśli wokół tego filmu, niż pierwszy trailer do "Avengers: Infinity War". Shuri nie żyje? Czy ktoś zauważył ikonę jej zdjęcia wyświetlaną na panelu ,,wymazanych" Mścicieli w centrum dowodzenia "Avengers"? Skoro pojawił się Scott, to może wymiar kwantowy okaże się kluczowym polem, z którego będzie można odwrócić proces działania Rękawicy, i wszystko przywrócić do stanu początkowego? A przecież taka sytuacja miała miejsce w komiksie "Infinity Gauntlet" (W "Avengers: Endgame" można by skonstruować prototyp Rękawicy Nieskończoności, zaraz po zdobyciu przez Mścicieli Kamieni Nieskończoności i ,,zasnapować" nią palcami, tak aby odwrócić efekt działania Rękawicy Thanosa). Gdyby okazało się inaczej, jaki miałoby wtedy sens oglądanie "Spider-Man: Far From Home", skoro przykładowo okazałoby się, że Peter Parker nigdy nie powróci, gdyż ,,wciąż" będzie wymazanym przez Thanosa bohaterem?

[Obrazek: 5c0a844b6dcee42cd85c5a43-750-563.jpg]


Mam nadzieję,że w rzeczywistości "MCU", po iście destrukcyjnych działaniach Thanosa w "Avengers: Infinity War" nie wyrzuciło Ziemi z orbity, na której planeta krąży wokół słońca, gdzieś daleko, oj daleko w przestrzeń kosmiczną, jak to było w komiksie "Infinity Gauntlet". "Międzygwiezdna fala uderzeniowa", to jest prawdziwa reperkusja ,,pstryknięcia".

Oby polscy dystrybutorzy filmu nie tłumaczyli go w taki sposób: "Avengers: Ostateczne Starcie", "Avengers: Ostateczność", itp. Nazwa własna brzmi genialnie, a każdy ,,cywilizowany" Ziemianin wie, co ona może oznaczać dla wydarzeń nadchodzącego filmu i całego "MCU".


RE: Avengers 4 - MasterThief - 22-01-2019

Proszę Państwa, Koniec Gry, można się rozejść do domów Big Grin

[Obrazek: 503389772_qwesqns.jpg]

PS. Tak, to oficjalny polski tytuł filmu Smile