Filmozercy.com | Forum
ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą (/watek-zoom-sklep-z-najlepszymi-promocjami-i-dluuuga-dostawa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Wolfman - 04-01-2019

Zacznę od cytatu kolegi
"Odrębną sprawą jest bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę. To już było wyjaśniane - bawią się w jakichś ślimakowatych pośredników (Fire-Business, Świat Przesyłek, a teraz nie wiem... ostatni raz zamawiałem u nich ponad pół roku temu) i jest jak jest. To jest raczej nie do przeskoczenia chyba, że się zorganizuje akcję z wysyłaniem do nich maili z prośbą aby przeanalizowali sobie czas dostarczenia zamówień oraz ilość zaginionych przesyłek do Polski i pomyśleli nad zmianą sposobu wysyłki do nas. Ale tu zgaduję, że tyle osób już się do nich zraziło, że nie chce się tracić więcej czasui  łatwiej po prostu wymazać ten sklep z pamięci."

W końcu mądre słowa, zwłaszcza ostatnie zdanie.
Ze względu na ilość postów dotyczących tego sklepu to proponuję pisać o nim tutaj i pozostawić tamten temat w spokoju. Widząc ten tytuł zakładam, że ostrzegę rozsądniejsze osoby przed zakupami tam. Sam straciłem 4-mce na wysyłkę jednego filmu dwa razy do Polski. Odpuściłem, masz znajomych za granicą to wysyłaj tam, a jak nie masz, to odpuść.


RE: ZOOM - sklep który unikaj!! - Mierzwiak - 04-01-2019

"Sklep którego należy unikać" byłoby po polsku Smile

Zamawiałem coś od nich tylko raz (5 filmów) ale obyło się bez problemów, widać miałem szczęście.


RE: ZOOM - sklep który unikaj!! - misfit - 04-01-2019

Zamawiałem u nich 5 razy. Wszystko doszło tyle, że ten ostatni raz był blisko pół roku temu.

Od momentu wysyłki najszybciej zamówienie dotarło do mnie po ok. dwóch tygodniach, najpóźniej po prawie dwóch miesiącach.


RE: ZOOM - sklep który unikaj!! - Gieferg - 04-01-2019

Zamówiłem dwa razy - raz doszło gdzieś tak po miesiącu, drugi raz nie doszło wcale (ale kto wie, może jeszcze dojdzie, bo było to dwa miesiące temu). Oddali kasę.
Biorąc pod uwagę ilość zaginionych paczek wśród użytkowników forum, więcej nie zamawiam.


RE: ZOOM sklep , który unikaj jak zarazy - Wolfman - 04-01-2019

(04-01-2019, 16:26)Mierzwiak napisał(a):  Zamawiałem coś od nich tylko raz (5 filmów) ale obyło się bez problemów, widać miałem szczęście.
Przeszło rok i więcej, nawet te przesyłki dochodziły do Polski, ale od dłuższego czasu są takie problemy, że lepiej nic nie kupować.


RE: ZOOM sklep , który unikaj jak zarazy - djgromo - 04-01-2019

Zamówiłem raz większą partię i nie doszło. Po miesiącu jak się upomniałem to oddali pieniądze. Przed zakupem starałem się wyprosić wysyłkę z trackingiem lub wysyłkę kurierem, ale powiedzieli, że nie wyślą tak.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - j.jacek - 04-01-2019

A u mnie zamówienia były dwa a paczki trzy Smile ,ale raczej zakupów przy tym podejściu sklepu z wysyłką nie ma co robić,szkoda nerwów mimo fajnego bonusa.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Pai-Chi-Wo - 04-01-2019

(04-01-2019, 15:59)Wolfman napisał(a):  To już było wyjaśniane - bawią się w jakichś ślimakowatych pośredników (Fire-Business, Świat Przesyłek, a teraz nie wiem... ostatni raz zamawiałem u nich ponad pół roku temu) i jest jak jest. To jest raczej nie do przeskoczenia ...

A jaką pocztą wysyła Zoom?
Jak z UK poczty się wysyła zwykły list to będzie on dostarczony pocztą polską. Ale jak ostatnio wysyłałem przez royalmail tableta z ubezpieczeniem przesyłki to w Polsce przejmował go kurier gls. Tak jakby zależne od kosztów przesyłki.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Pablo0909 - 05-01-2019

Zamówiłem u nich w ubiegłym roku 4 części Parku Jurajskiego UHD w steelu i doszło. Miesiąc później (koniec czerwca) zamówiłem jeszcze trzy filmy, a po 2 tygodniach jeszcze 3. Żadna przesyłka już do mnie nie dotarła, poza tą pierwszą. Kasę oddali, ale smród pozostał. Nigdy więcej zakupów na zoom Smile


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Mefisto - 05-01-2019

Zamawiałem tam tylko raz i to dawno. Z tego co pamiętam nie było większych problemów z transportem. Generalnie jednak to sklep z tych, do których zaglądam w ogóle raz na ruski rok.