Filmozercy.com | Forum
ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą (/watek-zoom-sklep-z-najlepszymi-promocjami-i-dluuuga-dostawa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Mierzwiak - 05-06-2019

(05-06-2019, 01:51)Pablo0909 napisał(a):  Oni po prostu nie wysyłają do Polski.
Oho, mamy tu Sherlocka. Jak na to wpadłeś? Niech zgadnę: bo Polska JEST na liście krajów do wyboru przy uzupełnianiu adresu do wysyłki?


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Pablo0909 - 05-06-2019

Ok, dla was wysyłają, dla mnie nie. Albo inaczej- poczta, przewoźnicy (wybierz sobie co Ci pasuje) kradną przesyłki tylko z zoom Smile Raz, rok temu doszło do mnie zamówienie od nich. To było pierwsze zamówienie, kolejne 2 już nie doszły, a zamawiane były tydzień po tygodniu. Przy jednej"zaginionej" przesyłce można mówić o pechu Big Grin


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - pmmazz - 10-06-2019

zoom.co.uk dociera,

ponad tydzień temu poprosiłem o wysłanie zamiennika, co też sklep uczynił. Dzisiaj otrzymałem przesyłkę, doręczali poczta polska, nadawca (UWAGA!!!) Świat Paczek z Nysy. Ten „wspaniały” polski pośrednik okleja przesyłkę swoimi etykietami zaklejając wszystkie oryginalne i oznacza ją jako MATERIAŁY MARKETINGOWE, nadawane jak zwykły list nierejestrowany. Okazało się, że dotarła paczka pierwotnie wysłana przez zoom, nie jej zamiennik, nadana dokładnie przed tygodniem. Mam wrażenie, że wspomniana firma z Nysy to nasza CZARNA DZIURA, gdzie ginie wszystko.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Mierzwiak - 10-06-2019

Na co jeszcze czekasz? Dzwoń tam i doprowadź tych ludzi do pionu.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - misfit - 10-06-2019

Świat Przesyłek... było już sporo o nich na forum. Ostatnie zamówienie z zoom przyszło do mnie od tego pośrednika po dwóch miesiącach Smile
Co ciekawe zamówienie ze sklepiku Arrow też przechodziło przez ich ręce i doszło po niecałych dwóch tygodniach.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - pred895 - 10-06-2019

Widocznie ten co kradnie stwierdził że twoja przesyłka jest niegodna uwagi Big Grin a jeszcze inny nie miał odtwarzacza UHD i puścił dalej niech się Polak cieszy Big Grin


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - walsinats - 03-07-2019

Dziś dotarło zamówienie z 31.05 w promo : Zoom Day 2 4K Ultra HD for £20 [attachment=1017].
Zaparłem się na ten ZOOM ale jak jest po 10£ to mogę czekać i miesiąc.W ciągu ostatnich kilku miesięcy zamawiałem trzy razy, raz nie dotarło zamówienie ale kasę zwrócili tego samego dnia w którym reklamowałem zamówienie.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Mierzwiak - 03-07-2019

O, ciekawe. 31.05 rzekomo też mi wysłali z tej promocji, ale zdążyli mi już zwrócić kasę. Będzie zabawnie jak te filmy jednak dojdą chociaż nie liczę na to Smile


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Daras - 03-07-2019

(03-07-2019, 14:44)Mierzwiak napisał(a):  Będzie zabawnie jak te filmy jednak dojdą chociaż nie liczę na to Smile

Zawsze będziesz mógł im odesłać. Smile


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Szczepan600 - 03-07-2019

Ja złożyłem dwa zamówienia 30.05 i 03.06 i oba doszły wczoraj. były to moje pierwsze zakupy z Zoom i jasne... obawy były, ale wyszło ostatecznie znośnie :-D