Filmozercy.com | Forum
ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą (/watek-zoom-sklep-z-najlepszymi-promocjami-i-dluuuga-dostawa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - djgromo - 22-09-2019

To w końcu coś się zmieniło z dostawami do Polski czy po staremu Smile ?


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Wolfman - 22-09-2019

(22-09-2019, 10:53)Pablo0909 napisał(a):  Mija się z celem pisanie o promocjach w sklepie, o którym ten dział ("ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy") mówi co innego.
Dlaczego? Temat przeszedł ewolucję, dostawa z tego co czytam się polepszyła i ludzie mniej narzekają. Można tytuł zmienić, jeśli są jakieś sugestie


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Kirek - 22-09-2019

Ostatnio pojawiły się wpisy, że paczki docierają.
Ja w sierpniu przy okazji promocji 3 za 30 wysłałem do nich zapytanie o dostawy do Polski i otrzymałem odpowiedź
ZOOM napisał(a):Our EU deliveries have been looked into and they do arrive to the EU. Sometimes they can take a little bit longer than usual, however there should be no reason why they wouldn't arrive.
W piątek minęły cztery tygodnie od kiedy wysłali filmy i nadal ich nie mam. Jeszcze ten tydzień odczekam zobaczymy.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - misfit - 22-09-2019

U mnie po staremu, czyli cały czas dochodzą - od ~3 do 10 tygodni czekania w zależności od tego jak długo pośrednik Świat Przesyłek ją przetrzymuje.

Przed złożeniem zamówienia sprawdźcie czy kraj docelowy jest prawidłowy bo miałem już jedną taką sytuację, że adres z Polski na UK z niewiadomych względów się zmienił w moich ustawieniach i nawet ręcznie nie mogłem tego poprawić, dopiero support to poprawił.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Mierzwiak - 22-09-2019

Jak znowu będzie 2 UHD za £20 to się skuszę, może wezmę tytuły których od miesiąca nie potrafi wysłać mi zavvi Big Grin


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - djgromo - 22-09-2019

Jak czekanie 4-10 tygodni to ja odpuszczam. Szkoda mojego czasu i nerwów o parę zł różnicy.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Wolfman - 22-09-2019

Zależy co kupujesz. Nie jest to parę. Kupiłem zestaw filmów za 600 i zaoszczędziłem 400.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - j.jacek - 22-09-2019

Że tak zapytam,robił ktoś z Was zakupy nie przez sklep a przez Ebay ? ceny na Ebay-u przy promocjach są te same,koszt dostawy praktycznie ten sam nie warto spróbować?na sklepie opinii nie ma na Ebay jest ,jak dostaną parę negatywnych za dostawę to może ktoś za to się weźmie.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - voodoo - 23-09-2019

Ja kiedyś kupiłem przez Ebay. I tak nie doszło Smile Zwrot $ dostałem.


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - arni78 - 23-09-2019

Witam,

Sklep Zoom niestety ale ma ten jeden minus, że wysyła przesyłki, które są nie rejestrowane i dlatego tak długo trwa wysyłka, szkoda, bo można by było dopłacić 2-3 Funty i by było szybciej i sprawniej.

Ja na swoją pierwszą przesyłkę czekałem prawie 3 tygodnie na drugą niecałe 4 tygodnie. Poczekałem bo się opłacało 3x10.

Jeśli komuś zależy na czasie dostawy to nie polecam ale jeśli jest super promocja to jak najbardziej polecam trochę dłużej poczekać.