Filmozercy.com | Forum
ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą (/watek-zoom-sklep-z-najlepszymi-promocjami-i-dluuuga-dostawa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - vandel - 23-10-2019

Stało się po miesiącu dotarło zamówienie Bad Boys steelbook bd bardzo ładny za 30 zł. Przesyłka pocztą polską firmą z Łodzi fastpro. Może będzie już dobrze z tymi dostawami

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - pmmazz - 23-10-2019

vandel przesyłka chociaż rejestrowana była? w sensie czy podpisywałeś cokolwiek przy odbiorze? bo jeśli nie to też różnie może być...


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Dziel - 23-10-2019

Zamawiał ktoś z was większą liczbę filmów z Zoom?
Mam w koszyku 7 filmów, które chciałbym kupić, ale trochę boję się zamawiać większą ilość do tej pory zamawiałem 2x po 2 filmy i paczki przychodziły, ale musiałem dość długo czekać ostatnie zamówienie przyszło do mnie po 41 dniach Wink


ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - vandel - 23-10-2019

Z tą firmą dlatego jest problem że przesyłki są nierejestrowane.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Mierzwiak - 23-10-2019

Dzisiaj mija miesiąc odkąd wysłali mi zamówienie, ciekawe kiedy (czy?) dojdzie Smile


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Mr.Hankey - 23-10-2019

Do mnie ostatnio szło blisko 5 tygodni, więc masz jeszcze trochę czasu. Smile
Swoją drogą to jest kpina żeby paczka szła tyle czasu. Więcej chyba już u nich nie zamówię, zwłaszcza że jeśli chodzi o filmy UHD, to z Amazona wychodzi przeważnie niewiele drożej, a przesyłka jest pewna i błyskawiczna.


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - misfit - 23-10-2019

Jeśli nie dojdzie po dwóch miesiącach to możesz zacząć się martwić Big Grin


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - pmmazz - 23-10-2019

Ostatnio do mnie 2 miesiące szła paczka, a jeśli chodzi o wielkość to spokojnie, 10 tytułów w paczce bez problemu, sami czasem dzielą na mniejsze, ale wielkość nie ma wpływu na czas dostawy


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Dziel - 23-10-2019

Jeżeli wysyłają w 1 paczce to spoko np. na amazon.de juz przy 5 filmach dzielą zamówienie na 2 paczki.
Zoom ma świetną opcję z dodawaniem filmów do koszyka można przez kilka tygodni, czy miesięcy trzymać filmy w koszyku a cena i tak się nie zmieni nawet gdy skończy się promocja.
Problemem jest tylko długo czas oczekiwania, ale coś za coś Wink


RE: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Mierzwiak - 25-10-2019

(23-10-2019, 14:36)Mierzwiak napisał(a):  Dzisiaj mija miesiąc odkąd wysłali mi zamówienie, ciekawe kiedy (czy?) dojdzie Smile
Pomyliłem się, maila o wysyłce dostalem 27 września.

Dzisiaj odebrałem z poczty, na żółtej naklejce z UK widnieje data 1.10, na nalepce z PL że nadano w Łodzi 18.10, a na niej naklejona druga, że znowu nadano w Łodzi 22.10. Nadawca Fastpro. Chyba raczej Slowam Big Grin