Filmozercy.com | Forum
ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: ZOOM sklep, z najlepszymi promocjami i dłuuugą dostawą (/watek-zoom-sklep-z-najlepszymi-promocjami-i-dluuuga-dostawa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - misfit - 06-01-2019

Od 2018r. (a szczególnie drugiej połowy) coś się powaliło - tu na forum na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy co najmniej kilka osób zgłaszało, że nie dostali zamówień z Entertainment Store, nawet tych wysłanych powtórnie. Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że korzystają z tego samego przewoźnika co zoom.

Podobnie ma się sprawa z OnlineMusicFilmsGames.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Ferrum - 06-01-2019

(06-01-2019, 10:25)djgromo napisał(a):  Z Entertainment Store z ebaya zamawiałem w lipcu i też nie doszło.

Ja wydania z Entertainment Store kupuję sporadycznie, choć jak kupowałem u nich bodajże 5-6 razy, to do tej pory nie miałem większego problemu z wysyłką.
Zamawiałem w czerwcu zeszłego roku Dunkierkę Nolana w digibooku, to listonosz dostarczył mi paczkę po 2 tygodniach.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Kirek - 06-01-2019

To miał być temat o zoom.co.uk może dla Entertainment Store należy wydzielić kolejny Smile
W każdym razie historia mojego pierwszego i ostatniego zakupu od Entertainment Store przez ebay wyglądała następująco.
11 sierpnia 2018 - pierwsza wysyłka
19 września 2018 - ponowna wysyłka
11 października 2018 - zwrot kasy po tym jak napisałem, że zgodzę się na kolejną wysyłkę tylko pod warunkiem wysłania z możliwością śledzenia przesyłki
Żadna z dwóch wysyłek nie dotarła w późniejszym terminie.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Mefisto - 06-01-2019

(06-01-2019, 12:27)misfit napisał(a):  Podobnie ma się sprawa z OnlineMusicFilmsGames.

Oni zawsze pocztą słali. I fakt, kilka razy nie doszły mi zamówienia, ale nie widzę żeby w ostatnim czasie coś się w wypadku tego sprzedawcy pogorszyło (choć ostatnie zamówienie mam z kwietnia 2018).


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - misfit - 06-01-2019

No u mnie się pogorszyło. Co roku u nich zamawiałem przynajmniej kilka razy i co prawda długo trzeba było czekać (zwykle 3-6 tygodni), ale zawsze zamówienie dochodziło. Po raz pierwszy zaginęła mi od nich przesyłka z lipca 2018. Powtórnie wysłanej przesyłki też się nie doczekałem. Trzeba było wykonać kilka maili aby w końcu zwrócili kasę, od tego czasu trafili na moją czarną listę. W loterię się nie bawię Wink


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Mefisto - 06-01-2019

No cóż, będę miał to na uwadze.


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - zielonooki - 07-01-2019

Ja czekam na zamówienie z ZOOM (z eBay'a) od 28.11. Obstawiam, że nie dojdzie... Angry To moje pierwsze zamówienia u nich.
Z OnlineMusicGames się już wyleczyłem. Od zawsze zamówienia od nich szły BARDZO długo (5-6 tygodni). Kiedyś bezpośrednio (pocztą), potem przez tego pośrednika/sortownię z Piotrkowa Tryb., a potem... przestały dochodzić. W 2018 nie dotarło do mnie żadne z 6 zamówień! Kasę zwrócili. Dodgy
Nigdy więcej!


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Kubek - 07-01-2019

Zlikwidowałem tam konto jakieś 3 miesiące temu. Dziwię się teraz, jakim cudem w ogóle dotarły dwa pierwsze zamówienia (wiosna 2018).


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - voodoo - 08-01-2019

Ciekawe czy na zwrot czeka się tyle co na płyty XD

Dziś podobno puścili ;p


Good Afternoon,


Thank you for your response.


I have now issued the refund for you.
The funds will reflect back to your account shortly.

Again, I apologise for the inconvenience and the disappointment this has caused you.
If you have any other questions or concerns, please do not hesitate to contact us.


Kind Regards,
Raiza

Zoom Online Customer Services

To find out how we protect your data, visit our Privacy Policy https://www.zoom.co.uk/help/privacy_and_cookies


RE: ZOOM sklep, którego należy unikać jak zarazy - Pablo0909 - 08-01-2019

Płaciłem przez PayPal i na zwrot czekałem 3-4 dni.