Filmozercy.com | Forum
Sklep Dvdmax.pl - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklep Dvdmax.pl (/watek-sklep-dvdmax-pl)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Sklep Dvdmax.pl - KaMario - 19-02-2019

(19-02-2019, 11:00)misfit napisał(a):  z czego skrzętnie skorzystał dvdmax
Ciekawe tylko w jaki sposób wchodzą w posiadanie około 300 szt. tego samego tytułu (podobna sytuacja występuje np. z Predator 2 4K - też 300 szt. dostępnych wyłącznie u nich), a w innych sklepach tytuły już praktycznie niedostępne z polskiej dystrybucji.
Zapewne w jakiś przedziwny tylko im znany sposób podkupują końcówkę nakładu od Imperial Cinepix i windują ceny.


RE: Szeregowiec Ryan / Saving Private Ryan - Kris - 19-02-2019

Swego czasu widziałem gdzieś info, że jakieś wydanie miało wyłączność - czy też z góry zamówioną ilość egzemplarzy dla Empiku i właśnie dvdmaxu.


RE: Szeregowiec Ryan / Saving Private Ryan - KaMario - 19-02-2019

Być może tak jest, ale patrząc po mnóstwie negatywnych komentarzy na Allegro na wszystkich kontach dvdmax, to z tą ilością dostępnych egzemplarzy może być bujda.


RE: Szeregowiec Ryan / Saving Private Ryan - Kris - 19-02-2019

(19-02-2019, 11:30)KaMario napisał(a):  Być może tak jest, ale patrząc po mnóstwie negatywnych komentarzy na Allegro na wszystkich kontach dvdmax, to z tą ilością dostępnych egzemplarzy może być bujda.

A tu potwierdzenie, że tak bywa rzeczywiście:
[Obrazek: 9b80111132831314.jpg]


RE: Szeregowiec Ryan / Saving Private Ryan - Nfsfan83 - 19-02-2019

Może dvdmax albo jest bardzo pomysłowym "januszem" biznesu i myśli , że te filmy, które nigdzie się nie dostanie, zwrócą mu się w przyszłości (kupił wiele sztuk = dostaje wielki rabat!!!) Albo strzela sobie w stopę myśląc że ktoś, przy popularności dla przeciętnego Kowalskiego, w tym dla mnie Smile, filmów DVD, będzie bulił gruba kasę na BD czy UHD, nie mówię o maniakach filmowych z filmożerców Wink bo to inna kwestia.


RE: Sklep Dvdmax.pl - malin1976 - 19-02-2019

Dvd max nie różni się niczym od zwykłych januszozbieraczy filmów wystawiających filmy na olx . Wina leży po stronie wydawców filmów którym nie chce się wznowić nakładu . Mogliby upaść w końcu na twarz całkowicie na co czekam i myślę że to niedługo nastąpi . To ile oni tego Szeregowca Ryana w 4k wydali ? 1000 sztuk czy ze 100 więcej ? Karłowaty ten nasz ryneczek wydawniczy . Chwalą się może jak im filmy schodzą czy pełna konspiracja ?


RE: Sklep Dvdmax.pl - KaMario - 19-02-2019

Odwołując się jeszcze raz do negatywnych komentarzy na kontach dvdmax na Allegro, z dużą dozą prawdopodobieństwa wiele tytułów pewnie nie mają, a robią sobie pseudo reklamę z nabijaniem ceny. Jak przychodzi co do czego, że jest klient na dany tytuł, to z reguły okazuje się, że go nie mają na stanie w magazynie.
Co do ilości szt. wydań danego filmu przez Imperial Cinepix, jest chyba coraz gorzej. Ostatnie przykłady, właśnie Szeregowiec Ryan 4K, 3 części Predatora w 4K, z czego ostatnie dwie to już w ogóle od początku był problem ze zdobyciem, Mission Impossible: Fallout 4K (pojawia się na chwilę i znika z empik.com)… Marna sprzedaż w naszym kraju to jedno, ale ostatnio i marna podaż.


RE: Sklep Dvdmax.pl - lukee - 19-02-2019

(19-02-2019, 13:54)malin1976 napisał(a):  Dvd max nie różni się niczym od zwykłych januszozbieraczy filmów wystawiających filmy na olx
Przecież tej ceny nie mieli takiej od początku. Film wyszedł kiedy? Pół roku temu? Czy jeszcze dawniej? Kto chciał kupić to kupił i ma. Nagle wszyscy zdziwieni, że u nas nie ma mega wielkich nakładów.


RE: Sklep Dvdmax.pl - KaMario - 19-02-2019

Z Szeregowcem Ryanem 4K akurat nie było wielkiego problemu z zakupem. Za to Mission Impossible: Fallout 4K akurat jest praktycznie niedostępny od samego początku - dzień po premierze zamówiłem na empik.com w momencie gdy stan magazynowy wskazywał na 24h dostępność, po czym na drugi dzień już był niedostępny, a kilka dni później zamówienie mi anulowano z komentarzem o braku dostępności.


Sklep Dvdmax.pl - vandel - 19-02-2019

MI 6 jest na włoskim z pl tylko na promke poczekać. Co dvdmax kupuje to co mają w promocji ostatnio ja robot za 19.90 resztę olewam

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka