Filmozercy.com | Forum
Gieferg's collection - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Gieferg's collection (/watek-gieferg-s-collection)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Gieferg's collection - Mister Tadeo - 17-01-2017

Dobre zakupy. Szkoda, że dodatków tak mało w Czasie Apokalipsy w porównaniu z zagranicznymi wydaniami.
Za to Cienka Czerwona Linia pod tym względem wypada bardzo dobrze (bonusy mają pl napisy). Po seansie planujesz się zapoznać z soundtrackiem Zimmera? Chyba, że już go znasz i nie masz ochoty do niego wracać.


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 17-01-2017

Wystarczy mi co słyszałem w trakcie wczorajszego seansu. Nie porwało mnie na tyle, bym miał ochotę słuchać poza filmem.


RE: Gieferg's collection - Mister Tadeo - 17-01-2017

Jednak powinieneś dać szansę tej muzyce poza filmem - nie żeby od razu kupować płytę bo przecież z youtube można posłuchać.


RE: Gieferg's collection - misfit - 17-01-2017

Fajne zakupiki. Jak się podobał obraz w Cienkiej czerwonej linii ?


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 17-01-2017

Nie ma się do czego przyczepić, choć w Apocalypse Now podobał mi się bardziej.


RE: Gieferg's collection - misfit - 18-01-2017

Myślałem, że bardziej Ci przypasował. W moim osobistym rankingu CCL to jeden z najlepszych transferów z filmów z lat 90-tych - jak go pierwszy raz oglądałem na BD to nie raz zbierałem szczękę z podłogi - zdjęcia, ilość detali, twarze, głębia obrazu... poezja. To samo zresztą można napisać o większośc filmów Malicka, szkoda tylko, że te jego ostatnie produkcje kompletnie nie trafiają w mój gust.


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 27-03-2017

No przecież przypasował, tylko akurat oglądałem dzień po filmie, który przypasował jeszcze bardziej. 5/5 jeśli chodzi o obraz dla obu tych filmów.

----------------

LUTY & MARZEC:

[Obrazek: 2d3636540400131.jpg]


RE: Gieferg's collection - MoviePsycho - 27-03-2017

Dlaczego wydania filmów nie mają takich zarąbistych grafik na okładkach, ja się pytam? Dlaczego? K....!!!!!! Big Grin Widzę, że lista filmów na razie kompletna Smile


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 24-04-2017

Z tych już dostępnych w sprzedaży tylko dr.Strange na liście, ale nie pali się.


EDIT:
[Obrazek: IMG_6490.jpg]

I jeszcze rzut okiem na soundtrack z Supermana:
[Obrazek: IMG_6492.jpg]

EDIT:
[Obrazek: IMG_6530.jpg][Obrazek: IMG_6533.jpg]

Jedno z najbardziej niepraktycznych opakowań ever. Raz, że niewymiarowe, dwa, wygląda jakby zakleili to po umieszczeniu płyt w środku, bo ich wyjęcie graniczyło z cudem - trzy - w środkowej części od dołu oczywiście się rozlazło, bo klej puścił, płyta przesunęła się w dół, upaćkała się tym klejem na nagranej powierzchni i miałem wątpliwości, czy w ogóle uda się ją doprowadzić do porządku. Spirytus uratował sytuację. Ostatecznie wsadziłem płytki do zwykłych papierowych kopert, poluzowałem trochę oryginalne klejenie tak, żeby móc je tam w tych kopertach wetknąć i raz, że teraz łatwo się je wyciąga, dwa, nie grozi im już porysowanie/zabrudzenie.

Na drugiej płycie są cztery kawałki Zimmera, z czego nr 3 to bodaj najlepszy kawałek z całego score'a, ale po nich następuje totalnie rzygowa popowo-murzyńska muzyczka, a tego jednego czy dwóch znośnych kawałków, które pamiętam z filmu oczywiście na płycie nie ma. Ehh. No ale lepsze to niż wydanie jednopłytowe, gdzie rzygowe piosnki też są, a brakuje kilku z najlepszych kawałków Zimmera.

--

[Obrazek: IMG_6709.jpg]

DVD wróciło do łask Wink


RE: Gieferg's collection - Marioo - 24-04-2017

"Rom" to dwa amaraye w zbiorczym kartoniku?